grsail.com

Powrót do szkoły Poems

Powrót do szkoły Poems


Powrót do wierszy szkolnych może przyczynić się do ułatwienia przejścia pomiędzy latem i szkoły dla dzieci. Wiele rzeczy może być wyrażony poprzez poezję, która może wzmocnić proces uczenia się i pomóc dzieciom, aby dostroić się do swoich uczuć na temat zmian. Dowiedz się, jak wrócić do poezji w szkole mogą być włączone do tej ważnej i ruchliwej porze roku.

Wartość Poezji w Edukacji

Poezja robi dużo więcej niż nauczyć dzieci, jak do rymu. Rytmiczny charakter niektórych rodzajów poezji w rzeczywistości może stać się urządzeniem, które pomaga dzieciom zapamiętać ważne fakty i reguły. Jest to również świetny sposób dla dzieci do wyrażania siebie poprzez język i dźwięku. W tych kontekstach, zarówno czytanie i pisanie poezji może stanowić cenne doświadczenie.

Korzystanie Powrót do szkoły Poems

Powrót do wierszy szkolnych możliwości dla pojętny momentach. Dla wielu dzieci, przejście pomiędzy lato spędził w domu, a następnie powrót do szkoły na jesieni może czuć się drażniące, a nawet nieco traumatyczne. Nie tylko budowa dzień dziecka zmienić po powrocie do szkoły, ale dni są wypełnione różnego rodzaju nowości: nowe przepisy, nowe nauczycieli, dzieci nie zostały spełnione przed, nowej klasie. Wszystko może być przytłaczająca. Korzystanie poezji jest jeden sposób, aby ułatwić zmianę.

Innym skutecznym wykorzystanie plecami do poezji szkoły jest wykorzystanie go do nauczania dzieciom rutyny i oczekiwania klasie. W ten sposób, z powrotem do szkoły poezji jest skuteczną formą komunikacji, która kładzie podwaliny dla dalszego postępowania w klasie.

Poezja Zajęcia dla dzieci

Istnieje szereg działań poetyckich, które możesz zrobić z dziećmi po powrocie do szkoły na początku nowego roku.

Zasady Poem

Z nowej klasie jest nowy zestaw reguł. Dla młodszych dzieci, zwłaszcza, nauka zasad nowej klasie może sprawiać kłopot. Podczas gdy niektóre zasady są wspólne dla wszystkich nauczycieli, większość nauczycieli posiada również swój własny zestaw reguł właściwych dla ich klasie. Recytując zasady w prosty, rytmiczny wiersz może pomóc młodym uczniom zapoznać się z zasadami klasie. Można albo napisać wiersz siebie i uczcie dzieci lub masz dzieci napisać wiersz o zasadach jak osoby lub grupy.

Przejściowe Wiersze i piosenki Aktywność

Przejścia w zajęciach w klasie może być trudne, szczególnie dla małych dzieci. Nauczanie dzieci do skutecznego przejścia od działań rozpoczyna się pierwszego dnia szkoły. Poprzez naukę dziecku wiersz lub piosenkę (która jest przecież poemat z muzyką) recytować podczas działań przejściowych, może przyczynić się do złagodzenia przejścia, czyniąc je bardziej zabawne i przewidywalne dla studentów. W rzeczywistości, za pomocą wierszy i piosenek do zarządzania klasą od pierwszego dnia w szkole i przez szkołę roku mogą pomóc studentom na zadania. Na przykład, uczyć dzieciom "oczyścić" wiersz na kiedy jest czas, aby oczyścić dostaw sztuki lub na koniec dnia. Można także wiersze dla kolejce, wgłębienie, czas na lunch lub przejść między przedmiotów takich jak matematyka i język sztuki. Pierwsze dni szkoły to doskonała okazja, aby nauczyć dzieci tego typu wierszy. Możesz nawet pracować razem jako klasa tworzyć własne wiersze przejściowe korzystać przez cały rok. To działa szczególnie dobrze dla dzieci w pierwszych klasach - przedszkola do około trzeciej klasy.

Powrót do szkoły strukturyzowane Wiersze

Starsze dzieci mogą znaleźć tej działalności wielki powrót do wyłącznika lodowej szkoła, i to również wspaniały sposób, aby wkraść się w lekcji sztuki język na pierwszy dzień szkoły. Dostarczenie materiałów informacyjnych lub napisać na tablicy zasady kilku różnych typów, takich jak strukturze poezji haiku, akrostychu i cinquain. Poświęć kilka minut, pisanie przykład każdego w grupie. Następnie pozwolić uczniom wybrać jeden ze stylów, a następnie napisać wiersz, który mówi coś o sobie podzielić się z kolegami z klasy. Alternatywnie, mogą one korzystać z form poezji podzielić się czegoś o swoich letnich lub wyrazić swoje uczucia o powrocie do szkoły.Korzystanie z powrotem do poezji szkolnej jest wspaniałe zajęcie dla dzieci w każdym wieku. Wybierając odpowiednie działania wieku poezji, możesz pomóc używać poezję w celu ułatwienia przejścia z powrotem do roku szkolnego.