grsail.com

Porady DISCOVERY: sprzedaży

Pobierz Ciekawy

Ciekawość nie zabiła kota, jeśli chodzi o sprzedaż. Po początkowej pozdrowienia z każdej nowej perspektywy lub obecnego klienta, podejście do spotkania z poczuciem ciekawości. Znajdź coś jest "ciekawy" temat. Ten przekazuje, że "są zainteresowani" w osobie - firmy.

Dlaczego warto zadawać pytania

Kiedy zadajemy pytania dotyczące działalności klienta, możemy przekazać szczere zainteresowanie ich działalności. Gdy mówi się o "ich" działalności, będą realizować własne potrzeby, problemy, sytuacje, które uwrażliwiają je do otwartości na słuchanie opowieści sprzedaży.

Zadaj pytania

Najważniejszym krokiem w procesie sprzedaży jest zadać odpowiednie pytania do swojej perspektywy. Pytania powinny być zapytał tonem. Pytania można zadać określi "informacje" można zbierać - że cię doprowadzić do dokonania sprzedaży. Pytanie mądrze. Słuchaj uważnie.

Zwrot Twoje pytanie właściwie dla najlepszego wyniku

To bardzo ważne, aby zawsze zapytać pytania otwarte, aby uzyskać swoje szanse zrobić mówić. Rozpocznij pytania z WHO-Po-Co-Gdzie-Jak-dlaczego.

Pamiętaj, że jeśli mówi to - to jest prawda. Możesz przypomnieć mu, co on powiedział później, gdy są potrzebne w najbliższej krokach.

Dlaczego ludzie naprawdę Sprzedam

Zrozumienie klienta `proces zakupu sprawia, że ​​o wiele mądrzejszy i bardziej skuteczne, jeśli rozumiem, dlaczego ludzie naprawdę` buy`. Ludzie kupują dla swoich własnych powodów, nie dla Ciebie. Dopóki znasz swoje klienta lub powody, dla, lub nie chcąc, aby kupić produkt / usługę ... ty jesteś w ciemności! To doesn `ważne jak wiele powodów, aby sądzić, dajesz swój produkt / usługa jest świetny zakup, będą one znaczą nic, chyba że klient ma solidne uzasadnienie jego własne dla chcących robić interesy z tobą. Klienci w obliczu nowych problemów, które mogą codziennie radykalnie zmienić swoje potrzeby dla swoich produktów / usług. Najważniejsze jest, aby pozostać w kontakcie z potencjalnymi ... i zawsze zadawać pytania, aby dowiedzieć się, gdzie są one w kategoriach konieczności swój produkt / usługę.

Opracowanie rozwiązania

Gdy w etapie wykrywania sprzedaży, trzeba zebrać informacje, które są istotne do celu i cel klienta. Fakty można dowiedzieć się, kiedy zebrała się w sposób logiczny, doprowadzi Cię do swojego rozwiązania dla klienta.

Jakość pytania

W celu uzyskania lepszych informacji z perspektywy, trzeba poprosić o lepsze pytania. Zapytaj Jakości pytania nad ilość pytań. Jakość pytania daje fakty, które będą miały wpływ na proces podejmowania decyzji o swojej perspektywy kupić - czy nie kupić.

Odkrycie wygranych

Pytania zadajemy możemy doprowadzić do opracowania klienta "gorący przycisk", zwiększyć naszą wiedzę biznesową, uzyskać wskazówki dotyczące możliwych przyszłych zarzutów, i dać nam lepsze zrozumienie problemów naszych klientów, potrzeb, sytuacji. Dobre pytania da nam fakty, na podstawie których można podjąć solidne i zalecenia rozwiązanie.

Faktów

Najważniejszym krokiem w procesie sprzedaży powinna być krokiem w "rozpoznawczej". Jest to krok, który pozwala na zadawanie pytań, które odkryje potrzeb potencjalnego klienta, które odnoszą się do produktu / usługi. Gdy zadaniem pytania perspektywa ", aby dowiedzieć się o jego działalności", należy wziąć wzmianki. Gdy perspektywa widzi notatek, że "czuje", że to, co mówi jest dla Ciebie ważne. To również daje amunicję, gdy zaczniesz rozwiązywać swoje problemy poprzez rekomendowanie rozwiązań swoich produktów.

Co naprawdę mówi?

Gdy pytamy nasze perspektywy na konkretne pytania, aby dowiedzieć się więcej na temat ich sytuacji gospodarczej, ważne jest, że my "słuchać". Zbyt często próbujemy dowiedzieć się, co "nasze" następnym krokiem będzie to, że brakuje nam ważną "pojęcia", które uczynią różnicę dla nas. Gdy pytasz perspektywa pytanie - Słuchaj jego odpowiedź.

Głupie pytania

Idź przed siebie i zadać to głupie pytanie. Wiele razy to nie jest kwestia, że ​​pytasz, ale te, które nie zadają które będą kształtować wyniki sprzedaży.