grsail.com

Pomysły na panelu Beadboard

Pomysły na panelu Beadboard

Panele są Beadboard rodzaj cienkiego pokładzie drewniane pokryte charakterystycznymi równomiernie rozmieszczonych rowków. Zostały one około od 1800 i może być stosowany w różny sposób, od tradycyjnych do inspiracji. Dzisiejsze panele Beadboard są lekkie i niedrogie, a także proste w poręcznej zrób-to-majsterkowiczów, aby wykorzystać.

Tradycyjne Beadboard panelowe Pomysły

Beadboard jest przede wszystkim wykładziny ścienne, choć może to być wykorzystane na pokrycie innych przedmiotów, jak również.

Panele ścienne i boazerie

Beadboard można stosować na ściany w jednym z trzech sposobów:

  • W talii wysokiej boazerii, tradycyjnie zwieńczona szyny krzesełkowego
  • Jak boazerie ramię wysokiej zwieńczona formowania
  • Jako kompletny pokrycia ścian od podłogi do sufitu

Wszystkie trzy podać kraj lub shabby chic wygląd do obszaru, a także pracy w takich dziedzinach jak mudrooms, łazienkach i pokojach rodzinnych. Aby uzyskać więcej zainteresowania, spróbuj uruchomić panele poziomo, a nie pionowo.

Panele sufitowe

Pomysły na panelu Beadboard

Beadboard mogą być również stosowane jako przykrycie sufitu. Uruchom listwy po suficie w tym samym kierunku, deski podłogowe, które pomogą nam poczucie ciągłości do pokoju i go pomalować w kolorze koordynującej do ścian. Jeśli masz belki stropowe, uruchom Beadboard między nimi w dowolnym kierunku, aby dodać pewne zainteresowanie i tekstury do pokoju.

Gabinet Drzwi Intarsje

Szafy Beadboard są doskonałym dodatkiem do stylu wiejskim łazienek i kuchni. Panel beadboard można układać za ościeżnicy shaker stylu, aby dodać teksturę do drzwi gabinetu. Aby jeszcze bardziej pokazać rowki, glazura drzwi tak rowki ciemniejsze, czy ucisk wykończenie raz jest sucho.

Kuchnia Wyspa Boazeria

Wyspy kuchenne i wiele półwyspy mają duże części, gdzie są umieszczone bez szuflad i drzwi. W niektórych przypadkach, panele dekoracyjne są instalowane, aby pomóc związać się z pozostałą kuchni, ale w wielu przypadkach te panele są pozostawione puste. Przykryj je w beadboard boazerią do natychmiastowego liftingu i element projektu.

Kuchnia Backsplash

Jeśli Twoja kuchnia wykorzystuje otwarte półki lub zwykły drzwi szafy shaker, to świetny sposób na uzupełnienie kraju lub dom wygląd jest zainstalowanie Beadboard jako backsplash. Wystarczy pomalować Beadboard taki sam kolor jak szafki lub półki do subtelnego, rowkowane efektu.

Pień Beadboard panelowe Pomysły

Pomysły na panelu Beadboard

Beadboard jest tak lekki można go wyciąć i kształt łatwo, co czyni go idealnym materiałem i akcent do różnych projektów.

Zrób zagłówkiem

Jeśli twoje łóżko nie przywiązuje zagłówkiem, spróbuj faux zagłówkiem z beadboard. Wytnij i kształtować ją do odpowiedniego rozmiaru, malować lub plam w celu koordynacji z sypialni i paznokci lub przykleić go na ścianie za łóżkiem.

Wyłożyć Biblioteczka

Beadboard panele świetnie wygląda jak wnętrze szafy, półki na książki lub szafie. Malowany w kontrastującym kolorze na zewnątrz kawałek, beadboard dodaje wizualnego niepokoju, głębokość i ciepło.

Wanna Surround Okładzina

Jeśli masz dużą wannę w łazience, wraz z tarasem do wanny, za podszewka przód pokładu z paneli beadboard. Jeśli aktualny przestrzennego jest akrylowe lub nieaktualne płytki, może to być świetny sposób, aby dodać nowe życie w pokoju.

Gdzie kupić Beadboard

Beadboard stał się bardzo popularny materiał w domu poprawy. Można go kupić w każdym sklepie dla majsterkowiczów. Jednakże, jeśli chcesz więcej pomysłów, jak i gdzie używać makiet, odwiedzić te firmy w Internecie:

  • Nantucket Beadboard firmy
  • Georgia Pacific
  • AZEK Building Products

Wreszcie, istnieją firmy takie jak Elite Trimworks które sprzedają zestawy montażowe beadboard. Zestawy te są w czerwonego dębu, twardego klonu i wiśni i wstępnie szlifowane do barwienia i malowania. Zestawy te pozwalają zabrać Beadboard pomysłów panelu i przekształcić je w rzeczywistości, w ciągu zaledwie kilku dni.

Dodaj jakiś kraj Apel do Twojego domu

Beadboard jest szybki i łatwy sposób, aby dodać trochę uroku każdemu pomieszczeniu w domu. Zainstaluj go w dowolnym miejscu do natychmiastowego zainteresowania, głębokości i kraju odwołania.