grsail.com

Poduszki CPAP Bed

Poduszki CPAP Bed


Standardowe poduszki nie pomieścić wiele Continuous Positive Airway Pressure (CPAP) i użytkowników BiPAP, więc trzeba będzie znaleźć poduszkę CPAP łóżko, aby Ci pomóc i maskę. Aby znaleźć odpowiednią poduszkę, musisz znać swoje wzorce snu i rodzaj maski używasz. Bądź pewny, Zakład Logiki Stosowanej podjął zgadywanie znalezienia doskonałego poduszkę. Teraz, można zminimalizować nieszczelności maski podczas snu w komfortowych warunkach.

Poduszki CPAP Bed

Ogólny wskaźnik sukcesu CPAP zależy przede wszystkim od właściwego użytkowania urządzenia CPAP i noszenie maski, więc ważne jest, aby pobyt maski na miejscu przez całą noc. W przypadku wystąpienia nieszczelności albo zakłócić leczenia na własną rękę, Twój stan może się pogorszyć. Aby tego uniknąć, trzeba stabilną platformę podczas snu tak, że masz wystarczająco dużo przestrzeni dla zasiłku biegu i masz wsparcie dla górnej części ciała i kręgosłupa. CPAP łóżko poduszka daje tego typu platformy.

Niektóre poduszki CPAP poświęcił spacji aby wspierać i chronić swój sprzęt, czy masz over-the-head maska ​​rurki, maski całą twarz lub maskę nosową. Inne konstrukcje poduszki oferują większą elastyczność w dostosowaniu poduszkę dla Twojej wygody, a jednocześnie dając miejsca musisz. Możesz spróbować różnych poduszek i korzystać z różnych strategii, aby znaleźć idealne CPAP poduszkę, ale dla większości użytkowników poduszki specjalistyczne oferują więcej komfortu i wsparcia w zakresie wykorzystania standardowych poduszek.

Elastyczny

PaPillow dwa różne rozmiary i kształty. Większy rozmiar dwukrotnie krawędź oferuje elastyczne wsparcie dla wszystkich rodzajów podkładów, ale jest szczególnie przydatne dla żołądka i niespokojne podkładów ubocznych. Konstrukcja ta poduszka ma fiberfill poliestrową i pochodzi z pokrywą można prać w pralce. Ten rodzaj poduszki oferuje wsparcie dla ciała i maski bez względu na pozycję uruchamiania lub osiedlić się.

Mini krawędź PaPillow jest mniejszy rozmiar, który jest idealny dla podróży. Projekt pomaga podnieść ból lub dyskomfort dla tych, którzy śpią z ustnikiem. Wygodne dla naptime i dość wygodne w użyciu w każdej dziedzinie krzesło lub salonie.

Kontur

CPAP Wielu Maska Sen Poduszka jest wykonana z pianki amortyzację za wsparcie szyi. Krzywizny w poduszce zapewniają stabilną pozycję w swojej maski. Jest to najmniej skomplikowana konturu poduszki z innych dostępnych dla użytkowników CPAP, ponieważ ma uświęcone miejsca zapewniające niezbędną stabilność maski. To pozwala łatwo przełączać się spać na prawej do lewej strony.

SleePap Poduszka jest wygodne poduszki, przeznaczone zarówno dla lewo lub prawo podkładów bocznych z wyciąć obowiązuje rozszerzenie maskę na krawędzi poduszki. To pięć cali poduszka jest doskonała do podkładów bocznych, i na tyle zwinny, aby umożliwić renegocjować przyznane punkty za najbardziej pocieszające dopasowanie. Nieco mniejszy niż standardowy poduszkę, jest więcej miejsca dostępne na łóżku, a obok poduszkę na dodatkowy sprzęt i adapterów.

Ubezpieczenia Pokrycie Dostawy CPAP

Medicare nie obejmuje poduszki CPAP. Będzie ona obejmować nosa maski na poduszki, ale nie poduszki, które obsługują maski podczas snu. Ci z planem Medicare Advantage mogą skontaktować się z dostawcą, aby zapytać, czy dotyczą one tego. Niektóre plany Medicare Advantage pokrycie dodatkowych kosztów lub oferują dodatkowe korzyści w stosunku do pierwotnego planu Medicare.

Prywatne firmy ubezpieczeniowe mogą obejmować poduszkę CPAP, ale zasięg od każdego przewoźnika mogą się różnić. Skontaktuj się z operatorem ubezpieczenia zapytać o medycznych objętych planu. Niektóre programy oferują niewielkie stypendium miesięcznie na pokrycie dodatkowych suplementów i aparatury medycznej.

Dodatkowe wskazówki i Pillow Talk

Czasami poduszka CPAP może nie być wystarczające poparcie, gdy stosowany samodzielnie. Stosować metodę prób i błędów lub połączyć podejścia do terapię sukcesem.

Maski i rurki

Zapytaj lekarza, jeśli potrzebna jest recepta dla innego rodzaju maski CPAP. Zastanów zamawiania dłuższą rurkę co pozwala więcej miejsca na zmianę pozycji w łóżku, bez zmiany położenia maski. Większość użytkowników, które już rury umożliwia większą swobodę, zwłaszcza dla tych, którzy są niespokojne podkłady.

Spanie Pozycje

Spróbuj nowych miejsc noclegowych, takich jak spanie na plecach, nawet jeśli są żołądka sen. Rozważ używanie poduszkę klin jeśli jesteś niespokojny boku sen. W ten sposób, że nie będzie w stanie przewracasz się w nocy, jak łatwo, trzymając maskę w miejscu. Klin poduszka będzie podnieść swoją głowę może również otworzyć dróg oddechowych, co ułatwia sen i zmniejszyć chrapanie.

Sukces dla małżonków

Jako użytkownicy CPAP dostosować się do ich sprzętu, to może być trochę czasu, zanim oboje małżonkowie dobry sen w nocy. Kontakt Alert No i utrzymanie Energetyczny (Awake) grupa wsparcia dla osób z bezdechem sennym i ich rodzin.

  • Wpisany przez Cheryl Myers.