grsail.com

Plaid Spódnice

Plaid Spódnice
Są one niezbędne w wielu szkolnych mundurków.

Choć były one związane głównie z mundurów po szkolnych prim, spódnice dziś kratę cieszą się renomą jako stylowe, a nawet sexy czasami. Choć nie jest tak wszechstronny, jak wszechobecnym czarnym lub denim przepony, ten styl jest dostępny w wyjątkowo szerokiej gamie kolorów. To nic dziwnego, że już się tak popularne w głównym nurcie mody!

Plaid spódnice w historii mody

Plaid wzory mają zdecydowanie zadowoleni z ich czas w centrum uwagi całej 20 wieku i poza nią. Już w 1919 roku New York Times wychwalał zalety kratę i uznany wzorzec jako jeden z tego roku ważniejszych mody. W momencie, sugerowano, że chusta wyglądał najlepiej na plisowanej spódnicy. To cementuje pozycję spódnicy jako jeden z najbardziej klasycznych pozycji w historii przybić do kobiecej garderoby.

Plaid Spódnice
Styl Punk dał im kompletną metamorfozę.

Oczywiście, wszystko zmienia się z czasem, a chusta nie był wyjątkiem. Jako styl ewoluował, tak też zrobił zaniżone mentalność za spódnice z chusta wzorców. Nie spódnica tylko pensjonarki z prim cięcia, to doświadczeni odrodzenie dzięki ruchu punk. Mavens mody jak Vivienne Westwood tchnął nowe życie do spódnic, dodając RIP we wszystkich właściwych miejscach, zapewniając im agrafki i przyczyniając się do ich masowego odwołania. Pomogło to, że różniły się spódnice długości - nie było niczym niezwykłym miejscu krótsze wersje tego, co kiedyś było dość długie.

W latach 1970, spódnice cieszył się swego rodzaju rewolucję. Były częścią codziennych szafy, wiele razy sparowanych z dopasowaną marynarką i noszone do biura. Ten przyniósł nową wszechstronność spódnicy, która była wcześniej bardziej dorywczo bardziej niż cokolwiek innego.

W latach 1990 oferowane spódnica twist seksualnej, dzięki Britney Spears niesławnego teledysk dla ... Baby One More Time. Odziany w minispódniczkę kratę, biała bluzka wiązana przycisk dół w pępku, krótki sweter i podkolanówki, Spears uosabiała "seksowna uczennica" obraz i zainspirował miliony naśladowca stroje na całym świecie. W rzeczywistości, mini chusta stała się atrakcją kostiumy Halloween wszędzie w latach po uwolnieniu do pliku wideo.

Dzisiaj te spódnice są z powrotem w świecie nurt mody i noszone z bardziej dbających o styl myślenia. Różnice są ogromne, co stanowi na wiele sposobów, które mogą być noszone. Czy stylu ze stałymi blezery i mieszkań na preppy wygląd lub zużyte dekonstrukcji z podartą kamizelki, a nawet starej szkoły Doc Martens, te spódnice osiągnęli rodzaj długowieczności, które aspirują do modnych sztuk.

Style i jak je nosić

Plaid Spódnice
Wyglądają chic w swetrze i obcasy.

Noś go klasycznie lub poeksperymentować trochę i dać mu swoją rotację. Bez względu na to, co robisz, to na pewno znajdziesz wiele sposobów, aby nosić spódnice kratki.

Prim i właściwe

Weź stronę z historii w książce stylu i zachować to low-key. Style Prim są zazwyczaj dłuższe, lub może po prostu paść na kolana. Na ryzyko patrząc trochę za schoolmarm-jak, to może omijać wszystko, co wisi w okolicy łydki. Noś je z marynarki w koordynujących kolorach, i nie bój się ubrać strój z minimalnym biżuteria i akcesoria. To, na przykład, może być właściwe, ale cieszyć się nowoczesny wygląd, który utrzymuje je świeże i istotne wśród dzisiejszych modnych kobiet:

  • Spódnica jest Lucy świetny sposób, aby nosić kratę z jakimś preppy stylu. Madras wzory, w rzeczywistości daje żadnego Plaid kawałku się jeszcze dorywczo wygląd mody do przodu. Noś to z prostego t-shirt lub koszulka polo, ślizgać się na niektórych komfortowych mieszkań i cieszyć letniego wygląd.
  • Plisowana spódnica może wydzielają szkoły Dziewczyna urok i nadal być stylowe. Spróbuj-line chusta spódnicy z Forever 21 na czystym, prosty wygląd, który zapowiada się pięknie nosić w prosty przycisk w dół bluzki lub w połączeniu z sweter. Wielki, czy jesteś w biurze czy z przyjaciółmi.

Niewątpliwie Sexy

Jeśli masz tendencję do kojarzenia minispódniczki chusta z natychmiastowym seksapilu, nie jesteś sam. Te minispódniczki są wszędzie, ale jest to trudniejsze, aby znaleźć styl, który emanuje seksapil i klasę w tym samym czasie. Zdecyduj się na jedną z tych wersji:

  • Nie bój się afiszować wielką figurę! Ten darmowy Ludzie chusta ołówek spódnicę pozwala nie tylko, że z jego ślizgania cięcia postać akcentuje, że w klasycznym kształt klepsydry. To właśnie po tej stronie ryzykowne, co pozwala wyciągnąć coś trochę pyskaty bez burtę.
  • Jeśli szukasz czegoś bardzo młodzieńczy i modny, spróbuj to chusta mini przez Alexandra McQueena. Z klasycznych niebieskich, zielonych i białych kolorach i zdobieniach, jak kieszeniami tylnymi i przednimi panelami asymetrycznych, nigdy nie będziesz wyglądać lepiej.

Gdzie na zakupy

Czy trochę poszukiwań i jesteś prawdopodobnie znaleźć te spódnice niemal wszędzie. Style i schematy kolorów różnią się z sezonu na sezon - na przykład, zima przynosi długie, wełniane wzory, podczas gdy latem widzi znacznie krótszy, bardziej zabawny wygląd - ale będzie je znaleźć w większości sklepów z łatwością.