Piłka nożna: Piłka nożna Pokoju Porady

March 15

Jak zwiększyć prędkość

Lisa W

Oto kilka sposobów, aby poprawić swoją szybkość:

Wyciąg

To prawda. Podnosić ciężary. Można by pomyśleć, że podnoszenie ciężarów będzie luzem cię i spowolnić, ale nie jest to przypadek. Podnoszenie ciężarów pomaga wzmocnić mięśnie nóg. Silniejsze mięśnie nóg stosować więcej siły na ziemi, gdy kopać uruchomić. To pozwala mieć długie kroki i większy obszar. To, w połączeniu ze zwiększoną szybkością uderzenia (jak często cykl nogi) zwiększy szybkość.

Rzuca

To ćwiczenie działa nogi w taki sam sposób, krok robi. Zginacze biodrowe otworzy się i daje więcej zakres ruchu, jak twoje mięśnie nóg wzmocnić.

Aqua Bieg

Pracujesz na zwiększenie szybkości strajku z tego ćwiczenia. Aqua bieg jest dokładnie to - uruchomiony w wodzie. Głęboka woda, być dokładne. Zanim pojawi się w wodzie, czas, jak często prawa stopa dotyka ziemi, gdy są uruchomione. Następnie należy uruchomić w wodzie, koncentrując się na wprowadzaniu nogę szybciej. Twoja ocena strajk będzie mniej, ale wysiłek ujawni się podczas próby wiertło ponownie na lądzie. Będziesz stopniowo zobaczyć swój wzrost stopy strajk.

Stan jak Football Pro

Lisa W

Każdy wie, co musisz cardio, aby dopasować i odporność na patrz definicja. Ale czy to wszystko? Czy osiągnięcie ciała piłkarz wymagają niczego więcej niż kilka pompek?

Zdecydowanie nie.

Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać dopasowanie, ale niektóre ćwiczenia klimatyzacja pomogą Ci ciało, które piłkarz na który chcesz. Oto 5 sposobów do stanu jak pro piłkarz i zobaczyć wyniki, których szukali dla:

Bieganie Schody

To jest cardio i wytrzymałość opakowane w jeden, z małą zwinność i zręczność na stronie. Bieganie po schodach jest jednym z najlepszych ćwiczeń dla nóg i brzucha, zapewniając korzyści cardio oraz efekty ćwiczeń. To boli, ale warto.

Sprint / Stride Wiertła

Trening interwałowy na maksa. Piłkarze często wykorzystują te ćwiczenia, aby zwiększyć ich prędkość i odpowiedzi. Można to zrobić na bieżni jako okres wykonywania treningu. Wcisnąć się mocno przez 30 sekund, a następnie wycofać się i iść swoją odzyskiwanie kolejne 30 sekund. Następnie zrobić to wszystko jeszcze raz.

Masa ciała obwodu

Podnoszenia ciężkich nie jest jedynym sposobem, aby uzależnić się. Ćwiczenia Masa ciała działa też. Spróbuj kilka desek, przysiadów, pompek i spadki na obwodzie. Czy 3 rundy z 15 powtórzeń każdego i zobacz jak mocno będziesz się w czasie.

Wagi

Dodawanie wagi do schematu daje mięsień, który chcesz zobaczyć. Połączenie nachylenia wyciskania, napowietrznych prasy, przebić bocznych, przysiady, ważonych pull-up, wiersze, wzrusza, dipów i pracy rdzenia będzie wystarczająco cut you up.

Odcinek

To prawda. Stretch. Wielu sportowców zawierają jogi do schematu, aby utrzymać siebie zwinny. Bycie zwinny pomaga zyskać siłę i szybkość.

Jeśli chcesz wyglądać jak profesjonalista, trzeba wypracować jak profesjonalista. Weź ręcznik i rozpocząć pracę.

Powiązane artykuły