Osiągnięcie docelowej masy ciała: Ile kalorii należy jeść / Tajne?

March 17

Osiągnięcie docelowej masy ciała może być tak łatwe, jak liczenie kalorii. Często słyszymy, że aby schudnąć trzeba podjąć w mniej kalorii niż spalamy w codziennej działalności, ale i tak trzeba jeść tyle kalorii dla organizmu, aby być w stanie wykonywać normalnych zadań codziennych.

Faktem jest, że 1 funt równe 3500 kalorii. Prosty fakt, może. Proste, nie tak bardzo. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc określić, ile kalorii należy jeść i ile kalorii powinno spalić w celu osiągnięcia docelowej masy ciała.

Potrzeby kaloryczne

Najprostszym sposobem, aby określić swoje potrzeby kaloryczne jest zwielokrotnić swoją wagę przez 11. To jest linia bazowa kalorii potrzebuje do utrzymania aktualnej masy ciała. Jeśli próbujesz schudnąć za szybko przez cięcie kalorii do 10 kalorii na kilogram, może skończyć się skutek odwrotny poprzez spowolnienie metabolizmu.

Zmniejszenie kalorii dla Weight Loss

Jeśli 1 funt jest równy 3500 kalorii, to logicznie, aby schudnąć, który ma na celu zmniejszenie ilości kalorii. Większość ekspertów zgadza się, że należy dążyć do stracenia 1 do 2 funtów tygodniowo. Cięcia 500 kalorii z codziennej diety, w zależności od poziomu aktywności, by pomóc stracić 1 funta tygodniowo. Śledzić, co żywności jesz i śledzić kalorii. Ale pamiętaj, aby być uczciwym wobec siebie.

Jeśli zaczynają koncentrować się na spożycie kalorii / burn, musisz zrozumieć równowagę. Chociaż zaleca się cięcia 500 kalorii dziennie dla utraty wagi, że nie robi € ™ t wszystkie muszą być od spożycia kalorii. Zdrowszym rozwiązaniem byłoby dodanie działania, które pomagają spalić kalorie. Wystarczy dodać nocne spacer do Twojego stylu życia może spalić kilkaset kalorii w zależności od tego jak daleko odległość i jak długo od czasu idziesz do.

Spalanie kalorii

Jedynym sposobem, aby naprawdę zrozumieć, ile kalorii spalisz to na śledzenie swoich działań. Są to urządzenia takie jak krokomierze i niektóre urządzenia do wykonywania pracy poza powie, ile kalorii youâ € ™ ve spalone. Ale jeżeli próbujesz schudnąć, spalanie kalorii, najważniejszym narzędziem masz to sam. Śledzić, jakie działania robisz.

Zwiększyć spalanie kalorii dla Weight Loss

Jeśli śledzić, jakie działania robisz na ponad tydzień wkrótce być w stanie określić, czy masz jakieś pole do poprawy. Będziesz w stanie wyznaczać cele dla zwiększenia aktywności. Bądź ze sobą szczery.

Po youâ € ™ ve osiągnął swój cel wagi można utrzymać wagę, upewniając się, że ostateczna liczba kalorii na dzień. Suma kalorii po youâ € ™ ve dodane kalorii dla żywności youâ € ™ ve jeść i odejmuje kalorii dla działalności youâ € ™ ve udział, twoja ostateczna liczba na dzień powinno być 11 za funt. To jest twój bazowy dla utrzymania docelowej masy ciała.

Powiązane artykuły