grsail.com

Opisy kariery dla młodzieży

Opisy kariery dla młodzieży


Opisy kariery dla nastolatków może być pomocne zasobów, jak zaplanować przyszłość.

Znalezienie Opisy kariery dla młodzieży

Podręcznik Pracowniczych Outlook

Podręcznik z Pracowniczych Outlook amerykańskiego Departamentu Pracy Bureau of Labor Statistics jest jednym z najbardziej wszechstronnych źródeł opisów kariery dostępnych. Opisy te nie zostały stworzone z myślą o dorywczo czytania, więc mogą być nieco sucha i statystyka wypełnione. Jednak są też dokładne i daje wspaniały przegląd prac. Dowiedz się, co jest niezbędne szkolenia, co pracownicy zrobić w pracy, warunki, w jakich oni, że praca i średnie pensje. Linki do powiązanych organizacji mogą skontaktować Cię z jeszcze więcej informacji na temat potencjalnych dziedzinach kariery.

CollegeBoard.com

CollegeBoard.com oferuje rozbudowane profile kierunków uczelni i kariery. Profile karierze krótko opisać każdą pracę, w tym zadań może zostać poproszony zrobić i umiejętności należy przynieść do stołu. Zapewniają one również kilka propozycji, by "liczba liceum" jak poprawa umiejętności mówienia i pisania w klasie angielskiego. Witryna opisuje również przyszłą perspektywę wzrostu liczby miejsc pracy w polu i średnich zarobków. Można znaleźć wszystko, od hodowca wysyłać inżynierów, podzielonych na 25 kategorii ogólnych.

CareerShip

CareerShip dzieli opisy kariery dla młodzieży do sześciu obszarów zainteresowania: realistyczne, badawczych, artystycznych, społecznych, przedsiębiorczych, jak i konwencjonalnych. Poszczególne opisy pracy skupić się na szczegółowej listy zadań, zainteresowania, potrzebnego wykształcenia i wymaganych umiejętności i wiedzy. Możesz szukać konkretnych kariery lub odwiedzić wyróżniona karierę, aby dowiedzieć się o nowe pole.

Kariera Voyages

Kariera Voyages skupia się na szybko rozwijających się i wschodzących gałęzi przemysłu, takich jak bezpieczeństwo wewnętrzne i biotechnologii. Sponsorowana przez amerykański Departament Edukacji, oprócz zapewnienia przegląd każdego zadania, strona zawiera linki do innych publikacji rządowych, takich jak Outlook Handbook Pracowniczych dla tych, dowiedzieć się więcej na temat kariery. Unikalną cechą strony jest seria filmów kariery opisujących pracę i profilowania osób zaangażowanych w tych ofert pracy w żądanie.

Pracownicy w Dziedzinie

Jeśli szukasz informacji na temat konkretnego zadania, uważają się prosto do źródła - kogoś, kto pracuje w tej dziedzinie na co dzień. Kontakt osoba wykonująca pracę w którym jesteś zainteresowany i zapytać, czy on będzie chciał wziąć udział w informacyjnej wywiadu. Dla jeszcze bardziej dogłębnie w zadaniach z dnia na dzień zaangażowanych w pozycji, zapytać, czy fotografowany obiekt rozmowa pozwoli Ci wziąć udział w pracy shadowing doświadczeń.

Korzyści z opisami Karier

Opisy kariery pomóc dowiedzieć się, co jest swego rodzaju szkolenia i edukację są niezbędne, aby wykonać zadanie. Trzeba będzie BA, aby zacząć, możesz otrzymać certyfikat z programu college'u, czy też pola wymagają stażu? Nawet dla uczniów szkół średnich, to nie jest za wcześnie, aby myśleć o tym, jak Twoje obecne klasy mogą pomóc przygotować się do przyszłej pracy. Możesz zapisać się na zaawansowanym lekcji matematyki, elektywne klasie nauki lub studiów pisania intensywnie, w zależności od Twoich planów. Możesz również być w stanie zapisać się na związane z pracą programu studiów lub kształcenia zawodowego podczas swoich młodszych lub starszych lat. Uwzględniając cel kariery może poprawić motywację i osiągnięcia w klasie, gdy widzisz cel za prac domowych robisz.

Ustalenie potencjalne kariery mogą również mieć wpływ na decyzję kolegium. Jeśli jesteś zainteresowany chemikiem, a następnie będziemy chcieli, aby upewnić się, że w przyszłości uczelni ma state-of-the-art sprzętu laboratoryjnego, gdy przyszły nauczyciel będzie bardziej zainteresowany uczęszczanie do szkoły z wysoko w rankingu uczelni edukacji. Na pewno nie muszą zobowiązać się do kariery w czasie swoich naście lat, ale trochę myśl może pomóc zachować swoje opcje otwarte i przygotować się na przyszłość.