Olej luzem Chia

August 4

Olej luzem Chia


Zakup oleju luzem jest wspaniała chia krok w kierunku utrzymania dobrego stanu zdrowia, podczas gdy oko na portfelu. Możesz kupić ten olej sprzedawany jako olej chia lub oleju z nasion Salba.

Chia Oil i Twoje zdrowie

Olej Chia jest przetwarzane z nasion Chia. Są to te same nasiona wykorzystywane do tworzenia coraz popularne Chia Pet, która jest sprzedawana i cieszył się na arenie międzynarodowej. Te same nasiona, które lubują się rodzin jako zwierzęta domowe dziesięcioleci zawierają dużą dawkę kwasów omega-3. Kwasy są niezbędne do dobrego zdrowia serca, lepszych immunitetów, nerwów samopoczucie i są świetne przeciwutleniacze. Liczne badania wykazały również, chia być wielką pomocą diety z powodu wysokiej zawartości włókna.

Dlaczego warto kupić luzem Chia Oil

Zakup oleju luzem cha zwykle odbywa się w postaci kapsułek żelowych chia oleju. Kapsułki służyć jako doskonała alternatywa dla kapsułki oleju z ryb, co może prowadzić do nieświeżego oddechu i odbijanie. Od Typowa dzienna dawka Chia softgel spożywane dwa razy dziennie, staje się bardzo pożądane, aby je kupić w dużych ilościach, ponieważ mają tendencję do przyjmowania ogromne zniżki w kosztach.

Olej luzem Chia

W przypadku zakupu luzem olej chia w Internecie, będzie można skorzystać dodatkowo z redukcji kosztów wysyłki. Zamów luzem na trzy do sześciu miesięcy, a płacisz tylko jedną wysyłkę i opłatę manipulacyjną. Zamów raz w miesiącu i można spędzić w dowolnym miejscu z 3,95 dolarów do 8,00 dolarów za każdym razem.

Gdzie kupić luzem

Znalezienie detalicznego luzem chia oleju może być trochę trudne. Znajdziesz więcej sklepów nosić nasiona chia chia niż olej z nasion, ale nie rozpaczaj. Oto kilka firm, aby rozpocząć cię na zakup wysokiej jakości suplementów oleju chia w cenach hurtowych:

Życie Entuzjasta Co-op - Entuzjasta Życie sprzedaje marki Salba białe chia nasion gelcaps ropy. Każda butelka zawiera 60 kapsułek, i można je kupić z rabatem do masowych zakupów trzech, sześciu i dwunastu butelek.

Chia Oil alternatywna

Jeśli masz trudności ze znalezieniem ropy chia, można zdecydować się na zakup bardziej powszechnie prowadzone nasion Chia lub proszku. Proszek jest rozpuszczalny w wodzie i jest często dodawany do szklanki soku. Nasiona mogą być używane do gotowania, posypane na wierzchu sałatki, lub jeść prosto z worka. Najlepszy ze wszystkich, zużywając chia albo w postaci sproszkowanej lub nasion jest doskonałym źródłem błonnika.

Spożywać bezpiecznie

Podobnie jak w przypadku wszystkich preparatów roślinnych, ważne jest, aby pamiętać, że chia może mieć negatywny reakcję w połączeniu z pewnymi lekami albo wzięty w dawkach większych niż zalecane przez producenta. Bądź świadomy działań niepożądanych i skonsultować się z lekarzem w razie potrzeby.

Powiązane artykuły