grsail.com

Ohio Przewodnik

Ohio Przewodnik


Czy planujesz odwiedzić Ohio? Buckeye państwo posiada szeroką gamę atrakcji historycznych i rozrywkowych do zaoferowania tych, którzy odwiedzają. Od malowniczych krytych mostów drewnianych do dramatycznych formacje skalne, Ohio sceneria jest jak żaden inny. Stan nagradza gościom niedrogie zakwaterowanie, wiele atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i przyjaznych ludzi. Zastanów Ohio na następne wakacje rodzinne.

Podróż do Ohio

Ohio znajduje się w samym środku Ameryki Heartland i łatwe do podróży. Ma sześć głównych interstates, które są wygodne dla podróży: I-70, I-71, I-75, I-77, I-90, a także Ohio Turnpike (I-80), który rozszerza się w całej północnej części stan.

Ohio ma wiele portów lotniczych, takich jak:

  • Port Columbus International Airport jest domem dla linii lotniczych, takich jak US Airways, Southwest, Continental i American.
  • Akron-Canton Airport znajduje się z dala od Interstate 77 w Exit 113. Jest domem dla linii lotniczych, takich jak Frontier Airlines AirTran, US Airways,, Delta, United Express.
  • Międzynarodowy port lotniczy Cleveland-Hopkins w Cleveland obejmuje przewoźników takich jak Air Canada Jazz, American, Delta, Frontier, Southwest, United, USA 3000.
  • James M. Cox International Airport w Dayton gospodarze linii lotniczych, takich jak American Eagle, AirTran, Continental, Delta, Frontier, United i US Airways.

Atrakcje rodzinne

Rodziny mogą korzystać z wielu atrakcji wokół stanu Ohio. Niektóre popularne miejsca, aby sprawdzić są następujące:

Cincinnati Zoo & Botanical Gardens

W Cincinnati Zoo & Botanical Gardens położony jest przy 3400 Vine Street w Cincinnati, Ohio 45220. Jego główne atrakcje to żyrafa Ridge, Elephant Reserve i Gorilla World. Zoo znajduje się również wystawa afrykańskiej sawanny, jak również Zoo Dziecka.

Wyspa Króla Theme Park

Znajduje się na Kings Island Drive, w Kings Island, OH 45034, Wyspa Króla, park rozrywki prorodzinny, jest blisko do Cincinnati i rozszerza ponad 364 hektarów. Ma rozrywki sezonowe oraz ekscytujące przejażdżki, że cała rodzina będzie cieszyć.

Rock and Roll Hall of Fame and Museum

Rock and Roll Hall of Fame and Museum znajduje się w 1100 Rock and Roll Boulevard w Cleveland, Ohio 44114. To trzeba zobaczyć dla każdego miłośnika muzyki. To muzeum jest pełen pamiątek, rocka muzyki i sztuki.

Narodowe Centrum Wolności Railroad

Narodowe Centrum Wolności Underground Railroad położony jest przy 50 East Freedom Way w Cincinnati, Ohio 45202. muzeum honoruje tych, którzy uciekli niewolnictwa i pokazuje zmagania że amerykańscy niewolnicy robiliśmy, aby dostać się do wolności.

Pro Football Hall of Fame

Nie kibic powinien przepuścić Pro Football Hall of Fame w Canton w stanie Ohio. To muzeum jest wypełniona komentarzami do wielkich graczy NFL i posiada własny wycieczki z przewodnikiem, wystawy, snack bar i sklep.

Szkoły wyższe

Ohio jest domem dla Uniwersytetu Ohio w Atenach i Ohio State University w Columbus. Obie uczelnie mają kampusy, że można chodzić i cieszyć. Jeśli odwiedzasz Columbus w sobotę w upadku, załatw sobie przerwę i doping na Buckeyes na meczu piłki nożnej Ohio State.

Zakupy i więcej

Easton Town Center znajduje się w Columbus. Ten otwarty ośrodek powietrza jest wypełniona sklepów, restauracji, nocnych klubów i różnych atrakcji. Spodziewaj się znaleźć sklepy, takich jak Macy, Tiffany & Co., LEGO, Talbots, Gap, Aveda, Coach i Nordstrom. Restauracje zlokalizowane w centrum to California Pizza Kitchen, Starbucks i The Cheesecake Factory. Korzystaj z otwartą atmosferę, która otacza duży fontanna w środku sklepów, gdy jesteś tam.

Ohio jest również doskonałym miejscem do poszukiwania na okazje na centra handlowe. Z Mills Cincinnati zlokalizowanych na Exit # 39 off I-275 do gniazd Tanger pobliżu Jeffersonville off I-71, klienci mają wiele opcji do wyboru.

Amish Country

Ohio jest domem dla największej populacji Amiszów. Amisze Kraj jest pełen pięknych krajobrazów, unikalnych sklepów i przyjaznych ludzi. Weź dzień i sklep dla ręcznie kołder, grafika i wyposażenia domowego lub usiąść i cieszyć się dźwiękami buggy na ulicach.

Podczas gdy w kraju Amiszów, odwiedź Breitenbach Winery na smak lokalnych win, zwiedzanie z podstaw i menu gościnnie pizzę z pieca opalanego drewnem.

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, zatrzymać Coblentz Chocolate Company i spróbować domowej roboty cukierki takich jak Buckeyes, karmelki, klastrów i trufli.

Amish Country ma kilka pensjonatów do wyboru, który zapewni Ci komfort w domu przy zabawie, co obszar ma do zaoferowania. Sprawdź, co następuje:

  • Red Maple Inn w Burton
  • Lamplight Inn w Berlinie
  • Barn Inn w Holmes County
  • White Oak Inn w Danville

Wakacje w Ohio

Czy zwiedzanie na dzień lub długi weekend, Ohio ma wiele do zaoferowania całą rodzinę. Od zwiedzania muzeów i parków do pobytów w Amish Country, jest coś dla każdego cieszyć. Rozważyć dodanie do porządku obrad Ohio podróży i dowiedzieć się, co sprawia, że ​​stan Buckeye tak wyjątkowe.