grsail.com

Odżywianie jagody Acai

Jagody Acai pochodzą z roślin tropikalnych w Amazonii i zostały reklamowany jako # 1 pożywienie. Najbardziej znany za swoich niesamowitych poziomów przeciwutleniaczy, pełne są innych składników odżywczych, jak również, co czyni je jednym z najdoskonalszych owoców na naszej planecie. W porównaniu do innych owoców, jagody Acai wyprzedziło każdym razem w wielu niezbędnych składników odżywczych i witamin, wszyscy musimy na ogólną ciała zdrowego i życia.

Przeciwutleniacze

Najbardziej znany za ich wysoki poziom przeciwutleniaczy, jagody Acai mają 10x poziom przeciwutleniaczy jak winogrona i dwa razy tyle, borówki. To sprawia, że ​​najwyższy poziom owoców przeciwutleniaczy na świecie. Antyoksydanty są niezbędne dla naszego organizmu do walki z chorobą, zażegnać choroby i zachować nas szuka żywe i młodzieńczy.

Zdrowe tłuszcze

Zdrowe tłuszcze są niezbędne, aby utrzymać nasz układ krążenia działa prawidłowo i utrzymać nasz mózg ostre. Tłuszcze Omega (Omega 3, 6 i 9) są niezbędne do zdrowego funkcjonowania mózgu i dlaczego słyszymy tyle o jedzeniu tyle ryb. Acai jagody są prawie 50% tłuszczu, a także ogromny 75%, że jest Omegas.

Włókno

Kiedy myślimy o błonnika w owoce, zwykle jest to jabłka, ale jagody Acai oferują około 14g na każde 100 g liofilizowanego proszku Acai. To jest niesamowicie silny profil włókien, nawet wśród innych produktów spożywczych. Fiber jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego i pomaga wszystkie inne systemy ciała współpracować sprawnie.

Minerały i witaminy

Jagody Acai pochwalić A, B1, B2, B3, C i E. jagody Acai mają witaminę C jak jagody. Również w Acai jagody potasu, magnezu, miedzi, wapnia i cynku. Ponieważ zarówno wapń i witamina D są obecne, te jagody są samowystarczalne źródło wapnia.

Aminokwasy i białka

Nieco ponad 7% masy Acai Berry składa się z aminokwasów. Odnotowano 19 różnych aminokwasów znalezionych w jagody Acai. Z tego, co budynku bloku białka, łatwo zrozumieć, dlaczego te jagody są pakowane z ponad 8 g białka na 100 g proszku Acai suszone zamrożenia.

Steroli roślinnych

B-sitosterol, kampesterol i sigmasterol są trzy sterole roślinne, które zostały znalezione w jagody Acai. Istnieje wiele korzyści dla zdrowia photosterols, takie jak zdrowego układu pokarmowego i utrzymaniu zdrowego serca. Podczas sterole roślinne często nie są na szczycie listy składników odżywczych, aby szukać, są one niezbędne, aby utrzymać ciało działa dobrze.

Jagody Acai oferują więcej żywienia za jagód niż jakikolwiek inny owoc tam. Z ich popularność na całym świecie, które są coraz łatwiejsze do znalezienia i dostępne w postaci proszku i soki są również. Dołącz jagody Acai w zdrowych wyborów żywieniowych swojej rodziny, aby dać im składniki odżywcze potrzebne do szczęśliwego i zdrowego życia.