Odchudzanie wyżyny: Jak Get Over garb

August 22

Musisz umieścić w ciężkiej pracy. Masz remontowane diety. Musisz umieścić w wiele godzin na siłowni, trzymanie się tych wyczerpujący treningi raz po raz. Zostałeś nagrodzony płynnie spada liczb na skali. I wtedy to się dzieje: trafisz plateau odchudzania. Uderzanie plateau może być więcej niż tylko frustrujące, może być wręcz przygnębiające. Ale nie jesteś sam - to w końcu stanie się z prawie każdego, kto próbował schudnąć, i to jest zupełnie normalne dla utrata masy ciała, aby stopniowo zwalniać, a nawet całkowicie się zatrzymał. Nie pozwól, by to zniechęcić Cię do tego stopnia, że ​​można powrócić do starych nawyków.

Odchudzanie wyżyny: Jak Get Over garb
Przyczyny odchudzania wyżyny

Głównym powodem ludzie doświadczenie odchudzania płaskowyże, że ich nowy, smukły ciała wymagają mniejszej ilości kalorii, aby utrzymać swoją wagę w porównaniu do poprzedniego kalorii potrzebuje w większej masie. Po początkowo zmniejszyć spożycie kalorii, dzięki obniżonej kaloryczności diety, ćwiczenia lub oba, spadek wagi szybko.

Innym powodem ludzie doświadczenie płaskowyże to, że są one utraty mięśni, co wiemy pochodnie kalorii. Jest to szczególnie ważne, jeśli tracą dużo masy w bardzo krótkim okresie czasu. Więcej mięśni można stracić, tym bardziej twój metabolizm zwalnia. To przekłada się na mniejszą liczbę spalonych kalorii wykonujących te same czynności, które należało w większej masie.

Z dalszej utraty wagi, trzeba wykonywać zużywają mniej lub bardziej w celu dalszego stworzyć deficyt kalorii, które doprowadzi do dalszego odchudzania.

Porady dla Pokonanie blokad dróg odchudzających

  • Step up ćwiczenia. Nawet dodając dodatkowe 15 minut na swoim schematu ćwiczeń może przynieść ogromne efekty. Warto dodać dodatkowe mile do marszu / jogging lub przedłużenia procedury nagrzewania i ochłodzenia rutynę.
  • Cięcia kalorii z małych usprawnień do swojej diety. Zastanów cięcia rozsądną, niewielką ilość kalorii z dziennego spożycia. Cięcie zaledwie 150-200 kalorii dziennie, typowa kwota w przekąskę, może spowodować kilka funtów utraconych miesięcznie.
  • Śledź spożycie żywności i ćwiczenia. Upewnij się, że nie jesteś coraz bardziej liberalne poprzez zwiększenie części lub ociągania się na siłowni.
  • Przełącz się wykonywania rutynowych. Niestety, jak się bardziej sprawny fizycznie, organizm przyzwyczaja się do tej samej starej siłowni rutyny. Twoje ciało faktycznie staje się bardziej efektywne w wykonywaniu tych samych czynności. Weź się zupełnie nowy rodzaj ćwiczeń, aby utrzymać wyzwanie swoją muscles.Add trening oporowy do treningu. Uruchom podnoszenia - wagi, że jest. Podnoszenie ciężarów dodaje kalorii spalają mięśnie do downsized ramie, która pomaga spalić więcej kalorii przez cały dzień, nawet podczas gdy ciało jest w spoczynku. Odchudzanie wyżyny: Jak Get Over garb

Staraj się nie tracić z oczu tego, co jest ważne, gdy dojdzie do utraty wagi: Twoje zdrowie. Badania wykazały, że ludzie, których czynnikiem pobudzającym do utraty wagi poprawia stan zdrowia, a nie do osiągnięcia określonej wielkości korpusu lub kształtu większy sukces z utratą masy ciała i jej utrzymanie masy ciała w dłuższym okresie czasu.

Powiązane artykuły