grsail.com

Nintendo Wii Fit - Alternatywną metodą przebywa dopasowanie

Entertainment Group oferuje innowacyjne rozszerzenie dla swojej konsoli Nintendo "Wii". Nintendo gra "Wii Fit" konsekwentnie kontynuuje swoją strategię do tworzenia zmodernizowane obraz gry wideo: Oprócz rodziny, młodzi mężczyźni i kobiety są celem, a nie krwawe walki, sport i zabawa to główne treści.

"Wii Fit" składa się z Balance Board, wagi high-tech, bezprzewodowy dostęp do Internetu z "Wii" połączone i oprogramowania szkoleniowego. Koncepcja jest ambitny: Wii Fit działa jak osobisty trener. Użytkownik ma przewodnik dla regularnych szkoleń i wsparcia, aby pomóc w poprawie kondycji fizycznej, które mogą być monitorowane za pomocą konsoli. Na początku gry, jest osobisty asystent, który działa równolegle do użytkownika z animowanym Balance Board. Aby rozpocząć, należy zwiększyć płytę i poczekać kilka sekund, a program pokaże aktualną wagę, wskaźnik masy ciała i zmiany ciała. Będzie on następnie obliczyć swój wiek biznesowe w oparciu o wszystkich tych czynników.

Istnieją cztery formy ćwiczeń, które pomagają poprawić równowagę ciała i gdzie optymalizacja wagi można osiągnąć: joga, ćwiczenia mięśni, aerobiku i gier równowagi. Dwa pierwsze są dość poważne programy szkoleniowe, w którym wirtualny trener - w zależności od wersji męskiej lub żeńskiej - z miękkim głosem AIDS Cię przez różne ćwiczenia. Ruchy ćwiczenia są w pełni wyświetlona na ekranie, tak aby ćwiczenia jogi, takie jak "powitanie słońca" lub "drzewo" można łatwo naśladować. Balance Board obejmuje tylko rozkład masy na stopy użytkownika. Ćwiczenia są zazwyczaj umiarkowanie męczący, dzięki czemu większość osób, aby móc je doskonalić.

Bilans gier i aerobik są wyraźnie częścią zabawy. To jest, gdy wszyscy już wiedzą fani Wii, awatary "Mii", które są wykorzystywane do opanowania różnych zadań. Możesz hula hoop czy krok aerobik w czasie z planszy. Gry są łatwe do nauczenia się, są bardzo zabawne, motywacyjne, i można wybrać poziom trudności, aby uzyskać wysoką pozycję wynik. Niestety, ze względu na niski poziom trudności najwyższy poziom można osiągnąć szybko i gry się nudne dość szybko, więc doświadczonych graczy będzie łatwo sfrustrowany.

Program stara się utrzymać użytkownika zaangażowany i również dostarczyć właściwą opinię na temat jakiegokolwiek postępu. Wzywa do regularnych badań na ciele do wagi, wagi i wieku sprawności. Nieco irytujące jest to, że dobre intencje porady zdrowotne animowanych Helferleins, które zaleca między innymi, by żuć jedzenie.

Wii Fit "- System z pewnością nie może zastąpić szkolenia osobistych bądź zawodowych Specjalnie dla skutecznego treningu układu krążenia, intensywność ćwiczeń nie wystarczy..

Szczególnie dla osób, które w przeciwnym razie mogłyby spędzać czas przed telewizorem, "Wii Fit" to pierwszy krok w kierunku lepszej świadomości ciała i zdrowszego równowagi ciała. Ta grupa docelowa z pewnością nie jest zbyt mały, przez co "Wii Fit" w sukces gospodarczy.