grsail.com

Nauczyciel przewodnik Bezpieczeństwa Internet

Nauczyciel przewodnik Bezpieczeństwa Internet


Znalezienie przewodnik nauczycieli bezpieczeństwa w Internecie dla różnych grup wiekowych może być trudne, ale mamy zebrane wszystkie potrzebne informacje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie można znaleźć bezpłatne przewodniki bezpieczeństwa Internetu, filmy bezpieczeństwa i idei aktywności bezpieczeństwa Internetu dla swojej klasie.

Bezpłatne Nauczyciel Przewodniki Bezpieczeństwa Internet

Istnieje wiele bezpłatne przewodniki dostępne w Internecie dla nauczycieli, które pomogą Ci z prezentacji bezpieczeństwa internetowego do swojej klasy. Jeśli nie masz czasu, aby stworzyć plan lekcji własnego miejsca te oferują przewodniki dla nauczycieli i inne gadżety, które można włożyć do natychmiastowego użycia.

 • Cybersmart Program ma dużo wolnego gadżety, w tym plany lekcji i arkusze z działalności; oferuje plany lekcji dla klas K-8.
 • Bezpieczne surfowanie dzieci jest wyraźnie napisane plan lekcji dla klas 3-12 przedstawia.
 • Plany lekcji Strona jest miłe dla bezpieczeństwa plan lekcji dla klas 9-12 Internet.
 • Bezpieczeństwo przewodowy ma wiele planów lekcji, działań i pomysłów dla swojej klasie, dla wszystkich klas.

Filmy bezpieczeństwa Internetu

Czasami nic nie przyciąga uwagę dzieci, jak dobrze wykonana wideo. Następujące strony internetowe oferują filmy dla młodszych dzieci, które obejmuje wszystko, co powinni wiedzieć o bezpieczeństwie w internecie. Prowadnice nauczycieli towarzyszem są dostępne na stronach internetowych lub pochodzą z zakupionego filmu:

 • Bezpieczne strony internetowe wideo Bezpieczeństwo jest od ludzi, którzy przynieśli nam bezpiecznej stronie bezpieczeństwo osobiste wideo.
 • Bezpieczeństwo przewodowy jest duży wybór bezpłatnych filmy flash, które można oglądać teraz na komputerach w klasie.
 • iKeepSafe - Faux Paw uczy małe dzieci na temat bezpieczeństwa w Internecie. Filmy są na sprzedaż, ale są też darmowe strony do pobrania nauczania też.

Interaktywne strony internetowe bezpieczeństwa

Nauczyciele, które mają dostęp do Internetu dla wszystkich swoich uczniów może korzystać z witryn, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby uczyć bezpieczeństwa internetowego. Strony te mają również przewodniki dla nauczycieli towarzyszem; Niektóre z tych miejsc wymaga rejestracji przez nauczyciela w celu uzyskania dostępu do informacji. Niektóre z najlepszych miejsc, które znaleźliśmy zawierać następujące:

 • NetSmartz dzieci - Śledź Clicky i jego internetowe Outlaws poprzez zabawy i edukacyjnych gier
 • TeenAngels - świetna strona dla nastolatków, który jest o młodych ludzi, którzy zostali przeszkoleni przez organy ścigania uczyć innych nastolatków na temat bezpieczeństwa w Internecie w Internecie
 • Media-Świadomość ma wiele interaktywnych gier komputerowych, które dotyczą bezpieczeństwa w Internecie dla klas 5-12
 • AT & T jest gra bezpieczeństwa Internetu dla dzieci klas 3-8,.
 • Disney Surf Swell - Odwiedź Surf Swell wyspie, aby dowiedzieć się wskazówki bezpieczeństwa Internetu przyniósł ci przez ludzi w Disney (zawiera przewodnik dla nauczycieli dla bezpieczeństwa w Internecie).

Załóż Podręcznik bezpieczeństwa Internetu

Doświadczeni nauczyciele, którzy mają czas, często chcą tworzyć własne plany lekcji, które są dostosowane specjalnie dla swoich studentów. Kiedy już nauczył się kilka razy bezpieczeństwa Internetu, tworzenia własnych lekcji, a nawet jednostki tematycznej, staje się dużo łatwiejsze. Następujące strony oferują pomysły na tworzenie planów lekcji i jednostek tematycznych dla swojej klasie:

 • Plany lekcji Hot kredą na stronę
 • iLearn - System na żądanie osoby, która uczy, jak przedstawić lekcje bezpieczeństwa Internetu dla dzieci
 • iKeepSafe - Propozycje pobrania materiałów pedagog pomoc z planów lekcji
 • Bezpieczne dla dzieci - miejsce przeznaczone dla rodziców, ale nie ma wiele informacji, pokazy slajdów i wiele więcej na temat bezpieczeństwa w Internecie dla dzieci w każdym wieku

Nauczanie bezpieczeństwa Internetu nie muszą być nudne ze wszystkich wspaniałych stron internetowych dostępnych dla nauczycieli. Dobrą wiadomością jest to, że większość z informacji dostępnych dla Ciebie jest za darmo! Czy zdecydujesz się używać prostych arkuszy lub filmów wideo lub połączenie wszystkich wymienionych powyżej metod nauczania, klasa na pewno się bawić wskazówek bezpieczeństwa learnining do korzystania z Internetu.