grsail.com

Nastolatek Sieci społeczne

Nastolatek Sieci społeczne


Badanie Pew Internet na młodzieży i portali społecznościowych pokazuje, że ilość nastolatków korzystających z portali społecznościowych nadal rośnie. Podczas gdy w 2006 roku nieco ponad połowa osób w wieku od 12 do 17 używanych sieci społecznych w jakiś sposób, teraz prawie trzy czwarte zrobić. Wraz z SMS-ów, to staje się główną formą komunikacji dla grupy wiekowej.

Zmiana Social Network

Online social networking odnosi się do społeczności online, gdzie abonenci zamieszczać wpisy do dziennika i wiele innych form treści medialnych w celu tworzenia i utrzymywania relacji z innymi zarejestrowanych członków. W przypadku nastolatków portali społecznościowych, to otwiera drogę dla młodzieży do udziału w dyskusji w oparciu o wspólne interesy z innymi nastolatkami, a także zapewnia im sposób na utrzymywanie kontaktu. Nowe sieci społeczne są tworzone cały czas, ale nie zamierzamy stać się przydatne, chyba że mają dużo użytkowników.

MySpace i Facebook

Podczas gdy w jednym czasie wydawało się, że MySpace był wybrany społecznościowy dla nastolatków i dla dorosłych Facebook bardziej, że tendencja się zmienia. Więcej nastolatki tworzenia profili na Facebooku, niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas gdy nastolatki mogą nawiązać ze sobą na MySpace, Facebook mogą ze sobą sieci, a także ich rodzin. Dodatkowo, MySpace nie ma tak wiele możliwości gier i aplikacji lub jak wiele opcji przesyłania wiadomości. Facebook jest bardziej utylitarne.

Świergot

Twitter jest nadal używany przez dorosłych częściej niż nastolatków, ale statystyka rośnie również. Będąc mniej konwersacji niż MySpace czy Facebook, nie wydaje się mieć taki sam remis. Jest używany bardziej jako źródła informacyjnego niż narzędzia do rozmowy, i że po prostu nie posiada ten sam czar dla młodszej grupy wiekowej, którzy chcą podzielić się tyle, ile się da o ich życiu.

Miejsca te są nie tylko niezwykle popularny wśród nastolatków, ale także młodych dorosłych, a stały się podstawowym elementem codziennego życia dla wielu. Sieci te oferują więcej niż tylko rozrywki. Zapewniają one możliwości interakcji i autoekspresji, sieć wsparcia przyjaciół i więcej. Oto niektóre z mniej popularnych serwisach społecznościowych:

 • Xanga
 • LiveJournal
 • Mylife
 • Bebo
 • Tumblr
 • Photobucket

Specyficzne nastolatek serwisach społecznościowych

Wraz z trzech wielkich sieci, istnieje też wiele serwisów społecznościowych, które zaspokajają w szczególności do nastolatków i młodych dorosłych. Niektóre z nich nie są czymś więcej, niż rynku mięsa wirtualnej dla zestawu nastolatków i należy unikać, zachęcają one do spotkania obcych, praktyki, które mogą być niebezpieczne dla każdego, nie mówiąc o młodzieży. Ważne jest, aby upewnić się, aby zawsze w pełni zbadać miejsce przed przystąpieniem i stawiania profil z informacjami. Niektóre nastolatki sieci społecznych obejmują:

 • MyYearbook
 • Habbo
 • WeeWorld
 • Nasza sieć nastolatków
 • Nastolatek Grace
 • IMVU

Sieci społeczne Wykorzystanie przez Teens

W sieci społecznych zmieniły się na bieżąco z potrzeb swoich użytkowników, przyczyny są one wykorzystywane zmieniły, a także, w szczególności przez nastolatków. To niezdefiniowane świat, jak nigdy nie było pokoleniem, które przyszło na wiek przy użyciu sieci społecznych, a to z tego powodu, że cała idea to sprawia, że ​​rodzice bardzo nieswojo.

Pew Internet Badanie pokazuje, że podczas gdy w jednym czasie nastolatków wykorzystywane serwisów społecznościowych, aby wysyła wiadomości do siebie, nie robią tak dużo teraz. Oni również nie są blogowanie tyle lub komentowanie blogów innych ludzi tak samo. Co nastolatki robią, a nie jest zamieszczanie komentarzy do ściany przyjaciela lub strony, a nawet oglądanie i zamieszczanie komentarzy do zdjęć. To pokazuje, że mówisz do siebie bardziej publicznie iw krótszych ilościach niż oni w 2006 roku.

Polecamy Porady dotyczące bezpieczeństwa

To jasne, że social networking odgrywa ważną rolę w życiu dzisiaj nastolatków, ale pamiętaj, że zapewnia dwukierunkową komunikację. Przed nastolatek podpisuje się do konta sieci społecznościowej, ważne jest, aby omówić środki bezpieczeństwa, w tym:

 • Rozmowa z rodzicami.
 • Nie wysyłania jakichkolwiek danych osobowych w tym numery telefonów i adresy e-mail do siebie lub kogoś innego
 • Nigdy nie delegowania niczego to nie chcieliby rodziców, nauczycieli, członków rodziny lub przyszłych pracodawców, aby zobaczyć
 • Nigdy nie umawiając się z kogoś w trybie offline
 • Tylko dodawania osób do ich sieci, jeśli wiedzą je w prawdziwym życiu
 • Konfiguracja ustawień prywatności, aby wymagać zatwierdzenia przez ludzi należy dodać do swojej listy znajomych