grsail.com

Naleśnik makijaż Max Factor

Naleśnik makijaż Max Factor
Pancake fundament tworzy bezbłędne wykończenie.

Kultową marką makijażu Max Factor zasadniczo zrewolucjonizował świat makijażu z wprowadzeniem naleśnik makijażu Max Factor, który był hitem w Hollywood gwiazdkami w 1930 i 1940.

Historia makijażu Max Factor Pancake

Max Factor był rozwój kosmetyki do stosowania w teatrze od 1904 roku i 1914 roku opracował pierwszy kosmetyk specjalnie do stosowania w filmach. Rozwój Technicolor w filmie był katalizatorem za wzorem Pancake. Makijaż panchromatycznego Max Factor pozostawił lekki połysk na skórze i aktorów i aktorek poszukujących lewej mniej niż bez zarzutu w filmach kolorowych. Po dwóch latach rozwoju, Max Factor Pancake makijaż urodził się i został po raz pierwszy zobaczyć w filmie Vogues z 1938 r.

Matowa, przezroczysta formuła była hitem z ekip filmowych i aktorek. Jedyną wadą było to, że podstawą był stosowany tylko w filmach, ponieważ w naturalnym świetle, że skóra wygląda dużo się zbyt ciemny.

Wzór

Pancake makijaż jest stałe makijaż ciasto, które jest stosowane wilgotną gąbką, która umożliwia całkowite ukrycie fundacja niedoskonałości bez zbrylania się lub pozostawiając skórę patrząc błyszczące. Wzór jest uniwersalny i można dostosować zakres w zależności od sposobu zastosowania gąbką. Pełny ich zastosowanie lekko wilgotną gąbką i lżejsze pokrycie stosuje się wilgotnej gąbki do cienkiej się konsystencji.

Użycie komercyjne

Syn Max Factor, Frank Factor, dostrzegł potencjał, że naleśnik makijaż miał ze społeczeństwem i pchnął ojca, aby stworzyć fundament w jaśniejsze odcienie, które były odpowiednie do codziennego użytku. We wczesnych etapach produkcji, firma kosmetyczna był w stanie produkować wystarczającej ilości naleśnik makijaż do wykorzystania w filmie, ale naleśnik ostatecznie przekazany do wiadomości publicznej w 1938 roku, gdzie udał się na jedną z najszybszych i największych pozycji makijażu sprzedaży cały czas, oprócz tego, że średnia podstawa w filmach Technicolor.

Tylko online

Po śmierci Max Factor w 1938 roku, syn Frank nadal rozwija działalność i opracował wiele dodatkowych produktów kosmetycznych, w tym korektor, produktów do warg i produktów oczu. Produkty Max Factor były sprzedawane w aptekach, aż do początku 2010 roku, gdy spółka dominująca Procter and Gamble ciągniętych marki z rynku amerykańskiego.

Naleśnik makijażu Max Factor, żyje w przestrzeni online i można kupić z witryn takich jak Drugstore.com i Amazon. Produkt nadal otrzymuje entuzjastyczne recenzje i referencje klientów, ze niektóre kobiety mówią naleśnik jest jedynym fundamentem, że już przy użyciu od ponad 60 lat.

Jedynym minusem do tylko do obecności w Internecie jest to, że wybór odcień do makijażu Max Factor Pancake jest na szczupłą stronie. Drugstore.com niesie tylko cztery odcienie:

  • Amber Rose
  • Średni Beż
  • Tan nr 1
  • Tan No.2

Witryna Amazon czasami ma więcej wybór odcienia, ale nie zawsze tak jest.

Pancake Reincarnated

Pancake makijaż ma również odłam, nazwany Pan-Stik Ultra Kremowa makijaż. Jak naleśnik, Pan-Stik żyje tylko za pośrednictwem Internetu, jednak Drugstore.com ma szerszy wybór odcienia dla fundacji patyku. Odcienie obejmują:

  • Naturalny
  • Bogaty Beżowy
  • Średni Beż
  • Nagie Kości Słoniowej
  • Prawda Beżowy
  • Tone Sun

Kult klasyczny

Mimo, że kosmetyki Max Factor, nie są już dostępne w sklepach w USA, naleśnik makijaż ma bogatą historię i nadal ma kult następujący. Fani Avid przebiec w internecie w poszukiwaniu ich doskonałej cieniu i nawet kupić luzem, jeśli to możliwe, aby zawsze zapewnić ich arsenał Pancake na wyciągnięcie ręki.