grsail.com

Największy kot na świecie

Największy kot na świecie


Być może zastanawiasz się, czy kotów zasługuje na tytuł największego kota na świecie. Mimo, że niektóre ras są dość duże, tytuł największej kotów jest dość trudne do osiągnięcia. Nawet jeśli twój kot jest ogromna, tak naprawdę nie ma "oficjalnej" tytuł dla tej kategorii. Ludzie Guinness World Record wybrali usunąć to jako kategorii do strachu, że właściciele objadać swoje zwierzęta, aby spróbować osiągnąć ten tytuł. Jednakże, jeśli szukasz sposobu na porównanie wielkości kota do innych osób, które są znane jako duże, znajdziesz poniżej kilka przykładów.

Dziennik Największy kot na świecie

Przed pozbyli tej kategorii ludzie Guinness uznane Himmy jako największy na świecie kota, waży aż o 46 funtów i 15,25 uncji. Himmy mieszkał w Australii i był podstawowym mężczyzna pręgowany, które zostały wykastrowane. Himmy zmarło z powikłań związanych z otyłością. Tuż za Himmy jest tata, 11-latek, który ważył 44,5 mora funtów i Tiger, Perska mieszanka który ważył około 43 kilogramów. Bez wątpienia są to duże koty. Większość grube koty tylko ważą od 15 do 20 funtów.

Fałszywe Największe Koty

Bez Guinness Book of World Records w celu sprawdzenia wielkości kotów, twierdząc, że jest największym na świecie, to jest o wiele trudniejsze, aby wiedzieć, czy kot jest naprawdę największym i historia jest fałszywa. Niektóre historie, które okazały się nieprawdziwe obejmują historię "Snowball" i "Dubya". Dubya uważano waży 65 kilogramów, a zdjęcie jego właściciela gospodarstwa mu została zawarta we wszystkich odpowiednich proporcjach. Jednak ta historia została okazały się fałszywe przez Ripley Wierzcie lub nie telewizyjnego show. Przy dzisiejszych programów do edycji zdjęć, po prostu o jakiekolwiek zdjęcie można podrobić tyle dobrze, by wyglądać nieco realistyczne.

Najdłuższy kot na świecie

"Największy" niekoniecznie musi oznaczać najgrubszych. Istnieje wiele kotów, które są dość długie dla ich rasy. Snowbie był kiedyś na świecie "najdłuższy" kot deklarowanej przez Guinness Book of World Records w 1997 roku mierzy 40,8 cm od czubka nosa do czubka jego opowieści. Jednakże, nie jest kot, który bity swój rejestr o więcej niż dodatkowych centymetrów. Nowy rywal jest Weryzm Leonetti Rezerwa Red, i mierzy 48 cm od nosa do ogona. Gdyby był człowiekiem, Weryzm będzie około ośmiu metrów wysokości. Mimo że waży 35 kilogramów, a jego lekarz weterynarii mówi, że to jest zdrowe dla jego wagi ramy.

Największe psów

Księga Guinnessa nie rozpoznaje Ragdoll i Maine Coon w największych ras kotów. Mężczyźni często ważyć do 20 kilogramów i kobiet do 15 kg. Oczywiście, istnieją inne koty, które ważą mniej lub bardziej. Liczby te są po prostu przeciętne.

Chociaż tematem tego artykułu jest na krajowych kotów domowych, istnieje kilka ras, które są hybrydowe krzyże między wielkich kotów i kotów domowych, które są dość duże. Największy duży kot będzie tygrys syberyjski.

Słowo ostrzeżenia

Należy bardzo uważać, aby nie karmić kota. Overfeeding kota może powodować otyłość, a to może prowadzić do wielu innych problemów zdrowotnych, w tym:

  • Cukrzyca
  • Stłuszczenie wątroby
  • Zwiększone ryzyko zapalenia stawów
  • Złe nawyki pielęgnacyjne
  • Problemy z oddychaniem


Mimo, że to interesujące, aby przeczytać o największym kotem lub spojrzeć na zdjęcia, w końcu ważne jest, aby upewnić się, twój kot jest w zdrowej wagi do jego wielkości i ramy. Będziesz cieszyć wiele lat z kociego przyjaciela, jeśli trzymać go w najlepszym stanie.