Nadużycie Mężowie zmuszeni do noszenia bransoletki elektroniczne

September 4

Francuski prawodawców zaproponowali, jak chronić kobiety przed ich mężów i partnerów niewłaściwych krajowych. Wkrótce brutalnych mężczyzn, którzy wcześniej były oskarżone o przemocy w rodzinie, będzie musiał nosić specjalne bransoletki elektroniczne, które mogą osoby noszącej, dokądkolwiek idzie.

Nadużycie Mężowie zmuszeni do noszenia bransoletki elektroniczne

Projekt ustawy został niedawno przedstawiony do zatwierdzenia przez francuski parlament. Oczekuje się, że projekt ustawy mają być przekazane w ciągu najbliższych kilku dni, przy czym większość ustawodawców sprzyjających go.

Eksperci szacują, przemocy w rodzinie od mężów i partnerów powoduje 160 zgonów kobiet rocznie. Liczba ta nie obejmuje kobiet napędzane do samobójstwa. Teraz kobiety mogą być chronione ze specjalnego urządzenia. Ich mężowie będą nosić przenośne czujniki, które mogą zgłaszać dokładną lokalizację sprawcy.

Urządzenie przeznaczone jest dla mężczyzn, którzy mają sądowy nakaz zaprzestania kontaktów z małżonków lub partnerów. Faktycznie, takie zlecenia mają długą historię robić już nieszczęśliwych związków rodzinnych jeszcze gorsze. Z perspektywy maltretowanych kobiet, jest to świetny pomysł, ale ISNA € ™ t to zbyt okrutne od mężczyzn?

Powiązane artykuły