grsail.com

Moda dla psa

Moda dla psa

Obroże dla psów są w dwóch podstawowych kategoriach: obroże szkolenia i obroże mody psów. Czasami połączone są dwa rodzaje kołnierzy stworzyć funkcjonalne, ale modne pies kołnierz. Obroże Moda pies są w różnych materiałów i stylów. Możesz nawet być w stanie znaleźć pasujące prowadzi do koordynacji tylko odpowiedni wygląd dla świadomych trendów pup.

Obroża: Nie tylko dla szkolenia Anymore

Obroża nie tylko dla klasy posłuszeństwa te dni, są one krytyczne poz trzeba mieć do przywieszki identyfikacyjne Twojego psa i bling od. Jak życie psów zmieniły, wybór pielęgnacji psów ekwipunku rozszerzył również.

Ludzie spędzają dużo czasu ze swoimi psami, a z kolei dużo pieniędzy, jak również. Ponieważ coraz więcej psów spędzić czas w pomieszczeniach i podróżujących z ludzi, popyt na modne dostaw psów wzrosła i modne obroże dla psów są jednymi z najbardziej popularnych psów oświadczenia mody.

Coś dla każdego

Czy twój pies jest Pudel zabawki lub Mastif Angielski, będzie można znaleźć modne pies kołnierz, który pasuje do indywidualnego stylu Twojego psa. Możesz znaleźć obroże i inne wielkie modę na psie butików, sklepów internetowych i lokalnych sprzedawców dostaw zwierzątko.

Projektant mody dla obroże psa haute są w obfitości; wiele popularnych projektantów linię artykułów wysokiej mody dla swojego psa.

Wyjazd:

  • Trener ma linię obroże dla psów dla szczeniaka, który lubi podróżować i dopasować swoją torbę. Ich Collar Podpis i smycz łączy jakości skóry i żakardowe tkaniny, aby umożliwić psu cieszyć się modne jakości związane z produktami tej firmy. Obroża i smycz Podpis jest w dwóch kolorach brązowym i ponczu. Wykończenie na każdej obroży jest śliczny hydrant, który nosi nazwę "Coach".
  • Big Dog Boutique to sklep internetowy, który nosi modne obroże dla psów ras olbrzymich jak mastifami i Bernardyny. Jeśli masz trudności ze znalezieniem fajny kołnierz dla łagodnego olbrzyma, spojrzeć na ich stronie na wielki wybór kołnierzy i innych produktów wykonanych z dużymi psami w umyśle.
  • Old Navy oferuje wybór dostaw psów, które jest jak ich ludzkiej linii odzieży; modne i niedrogie. Old Navy obroże dla psów są w kolorach sezonowych i specjalnych wydruków wakacji tj Boże Narodzenie i Halloween.

Nakręć własny Obroża Mody

Jeśli jesteś kreatywny i stanie uszyć trochę, można rozważyć własny modą dla swojego psa. Możesz albo kupić zestaw, lub możesz wykonać instrukcje do tworzenia własnych obroże dla psów podanych w www.uberpest.com. To jest blog napisany przez Amanda Tikkanen, który pisze o swoich Catahoulas i oferuje kilka świetnych pomysłów do tworzenia własnych przydatnych przedmiotów psów.

Po dokonaniu lub zakupione podstawowe kołnierz nylon, można ozdobić go z przyciskami, kształtów tkanin, koralików lub innych materiałów dekoracyjnych, aby wyjątkowe obrożę dla psa. Jeśli lubisz tego, można przejść do dokonania prowadzenie dopasowania i torbę podróżną.

Pies moda to zabawa, a wszystko idzie! Czy zmierzamy do Rodeo Drive w Hollywood lub Rodeo w Brownwood, można cieszyć się zwiększenia, które wyglądem specjalny PUP jest z modnym kołnierzem.