grsail.com

Mind Your Feet Zdrowie Kupując buty wysoki obcas

Ci z nas, którzy popierają wysokie obcasy lub inne modnie niewielkich buty z ostrymi jak te palce, które go mocno na stopach i palcach może skończyć się bólem nóg. To wstyd, więc kilka wskazówek, co do sposobu lepiej zajmij się stóp zdrowia, gdy nie są zbierając nowe buty.

Mind Your Feet Zdrowie Kupując buty wysoki obcas

1. Chcesz zapomnieć o bolących nóg?

Po pierwsze, sprawdź obcasy - powinny one być zaniżone, nie dłużej niż cal i pół, i dość szeroki. Szersze są, komfort więcej chodzenie jest gwarantowana.

2. Wybierz rozsądny rozmiar buta

Stopy rosną w długości i szerokości, z biegiem czasu, jeśli nie miał nogi mierzona w ciągu ostatnich kilku lat, zrób to teraz. Nie masz nogi sized siedzi, należy stać na nogach do ich pełnego rozwoju.

3. Nigdy nie przejść przez wielkości bez próby buty

Należy upewnić się, że pasuje do Ciebie idealnie, ponieważ wielkość może być nieco inny w zależności od stylu i producenta.

4. Upewnij się, że nie dostaniesz zbyt wąskie buty

Umieść swoje gołe stopy obok buta i sprawdzić szerokość. Jeśli para jest zbyt mała, odrzucić je - masz pewność, aby znaleźć inną parę będzie lubisz tak samo!

5. Nałożyć na obu butach

Tak wiele osób ma nogi, które różnią się nieco, więc upewnij się, że oba buty zapewniają dobre dopasowanie. Albo, jeśli wiesz, że jeden z twoich stóp jest nieco większy, spróbuj buty na tej stopy. Do najbardziej komfortowych wyniki trzeba mieć przestrzeń o szerokości palca pomiędzy końcem buta i Twojej toeline.

6. Wieczór Koszyk

Jak dzień nosi na nogach się obrzęk, dzięki czemu można uzyskać lepsze dopasowanie zakupy kierunku lub wieczorem; buty, które zakupione wcześnie rano może czuć się inaczej w niektórych sześciu do ośmiu godzin na dobę.

7. Kupuj tylko dobrze dopasowane buty

Nie należy polegać na łamanie buty - powinny czuć się w porządku od początku, można wnieść na niepotrzebne bóle czeka na nich nosić trochę bardziej miękkie.

8. Zapytaj o polityce powrotnej sklepu

Jest całkiem możliwe, że będziesz mógł wziąć buty do domu i nosić je trochę, aby zapewnić doskonałe dopasowanie. Jeśli nie daje im wyraźne ślady użytkowania, mogą zabrać je z powrotem i pozwalają wymieniać je na lepsze pary.

9. Styl i materiał są również ważne healthwise

Elastyczny materiał, który oddycha są zdecydowanie lepsze. Również uniknąć szwów wzdłuż części palców - może ocierać skórę.

Właściwie zadbać o swoje nogi! Statystyki mówią, że chodzić kilka tysięcy kilometrów w ciągu całego naszego życia, i ma to być spacer lekkie i bezpieczne, nie coraz bardziej pomięty jak wiek. Naprawdę opłaca się być bardziej wrażliwi na potrzeby Twoich stóp męska.