grsail.com

Miłość Kupony na Walentynki

Miłość Kupony na Walentynki


Tworzenie kupony miłości na Walentynki jest słodki i bardziej osobisty sposób uczcić romantyczne wakacje. Karty, kwiaty, czekoladki, a nawet biżuteria są często uważane za faktyczne prezenty, które muszą być podane, ale romans jest bardziej prawdziwie wyrażony poprzez dar czasu i uwagi - i zwykle, kupony miłość dać obu. Szczególnie w chudych czasach finansowych, gdy diamenty i weekend w ośrodku nie są możliwe, kupony miłość może być czymś w rodzaju romantycznego IOU, rozprzestrzeniania uczucie miłości i oddania dawno 14 lutego.

Miłość kuponów drukowanych

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania kuponów, sprawdź te pomocne wskazówki.

Miłość Kupony na Walentynki

Pobierz kupony miłości

Rodzaje miłości kupony na Walentynki

Ogólnie kocham kupony można podzielić na trzy kategorie, które można by nazwać "Romantyczna", "Spa" i "Sexy". Jednym z kluczowych rzeczą do zapamiętania jest to, że słowo w zdaniu pierwszym niniejszego artykułu: CREATE. Jest wiele miejsc w Internecie, aby wydrukować "standardowe" kupony miłości (a niektóre zostaną wymienione później), ale będą one o wiele większe, jeśli spędzić trochę czasu naprawdę biorąc pod uwagę to, co twój partner będzie naprawdę chcesz, i dając im. Oto niektóre kontury i przykłady, aby dostać swoje twórcze soki płynące:

Romantyczny

Romantyczna miłość są kupony kupony, które są przeznaczone do cieszył przez obu partnerów, w celu zwiększenia intymności i połączenia między nimi. Powinny one być zaprojektowane dla ludzi są aktywne nie tylko dającego się nawzajem.

  • Kolacja przy świecach
  • Wieczorem na tańce
  • Szampan przez ogniska

Ważne jest, aby myśleć o tym, co jest naprawdę romantyczne w relacji - dla niektórych, hot-dogi w grze Cubs jest fantastyczne wspólne doświadczenie, czy gotowanie obiadu razem i oglądania złe komedię. Nie próbuj zmienić swój związek, aby pasowały do ​​stereotypowych romantyczne truizmy; aby święto dopasować was obu.

Spa

Odprężyć kupony miłosne dla Walentynki są bardziej jednostronna, a jeszcze bardziej osobiste. To jest miejsce, gdzie można dostać się myśleć o tym, co to jest, że twój partner może chcieć (pod względem uwagi), ale nie dostać. Czy działają one na nogach przez cały dzień? Daj im "Darmowe 15 minut stóp ścieranie" kupon. Czy chcą spać w? "Śniadanie w łóżku" może być gratką.

Jest to rodzaj kuponu, gdzie to nie znaczy być zarówno - choć z pewnością można odnaleźć radość Dawcą w radości ich partnera. Ale to jest rodzaj kuponu, w którym pozwoli im wybrać film i siedzieć przez to uncomplaining, lub gdy je bierzesz do salonu gier wideo i odtwarzanie 20 dolarów wart pani Pac-Man. To zapewnienie luksusu do swojego partnera.

Sexy Miłość Kupony

Jest to najbardziej osobisty rodzaj miłości kupon wszystkich, a więc najważniejsze, aby uzyskać prawo. Pomyśl o relacji między wami, i różnych sposobów, kameralny można pokazać swoje oddanie. Nie muszą być wyraźne na kuponie ("Dziesięć minut kissing, że specjalne miejsce" jest mnóstwo sugestywne), ale ponieważ są one przeznaczone tylko na oczach swojego partnera, wyrażając otwartą i szczerą uczucie pragnienia jest wspaniałe uczucie dla wszystkich zainteresowanych. Tak jak w przypadku pozostałych dwóch kategorii, nie daj się wciągnąć do gotowych pomysłów na to, co jest lub nie jest sexy - to całkowicie subiektywna sprawa. Podobnie jak pocałunek, aby kupon specjalnie dla nich.

Co nie umieszczać w miłości Kupony

Oprócz nie należących do stereotypowych poglądów życzeniami-kart tego, co powinno być walentynki, pamiętaj, że te odcinki są prezenty - i dlatego nie powinny być rzeczy, które mają być już robi. Karta, która mówi: "Będę cię słuchać przez 15 minut" oznacza, że nie słuchasz resztę czasu; Podobnie, kupon, który mówi: "1 wolne opiekę nad dzieckiem" oznacza, że rodzice nie są partnerami, tak samo odpowiedzialne za dziecko. Z drugiej strony, kupon, który powiedział: "Jeden wolny pomijania swojej kolei, aby zmienić pieluchę" może być bardzo słodki i przyjemny kupon odprężenia (gra słów).

Valentine Rysunki

Można znaleźć szeroki wybór zarówno gotowych i pustych kupony miłości w sieci, gotowy do wydrukowania na kartach, zawinąć w ładnej wstążki, i wysłać na ten specjalny dzień:

  • Kupony do druku Valentine Miłość
  • Pinterest
  • Wszystko Printables Bezpłatne