grsail.com

Medycyna Trening z piłką

Medycyna Trening z piłką


Kule Medycyna są proste, ale skuteczny sposób, aby uzyskać wspaniały, całkowity trening ciała. Te ciężkie kule są w różnych wag, pozwalając na pracę w swoim własnym poziomie; kiedy jesteś gotowy, aby przejść, po prostu robić te same ruchy z piłką cięższej wagi. Wypróbuj poniższe treningi do zapoznania się z wynikami Piłka medycyna może przynieść.

Trening całego ciała

Medycyna Trening z piłką

Najprostszym i chyba najbardziej korzystanie z piłką lekarską jest zarówno częścią rutynowego treningu obwód, pożyczki najlepsze szkolenia oporu i gimnastykę szkolenia. Oto próbka do treningu trener pośredniego obwodu; zrobić jeden zestaw każdego z ćwiczeń i przejść do następnego. Kiedy skończysz, zacznij jeszcze raz od początku. Powtórz trzy do pięciu razy.

 1. Uruchom w miejscu przez pięć minut, aby rozgrzać.
 2. Rozpocznij z piłką lekarską na przemian pompek. Dostać się do pozycji push-up, ale zachować jedną rękę na piłkę. Przełącznik ten dłoń między każdym rep.
 3. Usiądź na podłodze stoi płaską ścianę z kolana zgięte, a plecy proste dla dobra równowaga preform piłkę rzucić. Podnieś piłkę nad głową i rzucać piłką lekarską o ścianę i złapać go na odbiciu.
 4. Usiądź w podłodze z ugiętymi kolanami i górnej części ciała spoczywał trzymając piłkę prosto przed siebie do równowagi na skręcie siedzącej. Skręć w talii po bokach, dotykania piłki o podłogę w prawo, potem w lewo. Trzymaj dno i nogi mocno obsadzone na podłodze; Działanie powinno być wszystko w talii.
 5. Stań prosto ze zrównoważoną postawę, przytulanie piłkę z przodu klatki piersiowej. Powoli kucać aż uda są równoległe do podłogi, a następnie wyprostuj się do pozycji wyjściowej. Wyobraź sobie, popychając piętach przez podłogę.

Obwód rutynowe drugie szkolenie

Medycyna Trening z piłką

Istnieje wiele sposobów na pociąg obwodu za pomocą piłką lekarską. Po opanowaniu innych ruchów, spróbować tego treningu, lub połączyć dwa.

 1. Rozpocznij z rozjazdów wypadach. Trzymaj narzut piłka lekarska podczas przyjąć pozycję lonży. Jak można zanurzyć się lonży, przynieś piłkę w dół na zewnątrz jednej nodze. Jak ponownie rzucić, przenieść piłkę na zewnątrz drugiej nogi. Przemian dominującą nogę na lonży po zestaw wypadów jest zakończona.
 2. Stojąc w pozycji wyprostowanej, przytrzymaj piłką lekarską w przedniej części ciała preform ósemki rysunek. Tworzą kształt numer osiem z piłką lekarską, przy zachowaniu elastycznego postawę, która pozwala Piłka medycyna zanurzyć i windy. Szerszy postawa i ruch piłki, więcej korzyści ćwiczeń ma.
 3. W pozycji stojącej, przenieść piłkę lekarską z jednego boku na drugi z wyciągniętymi rękoma na zewnątrz stoi zakręty. Ciągły ruch płynu z mięśni brzucha przechowywanych w obcisłych spowoduje największe korzyści podczas wykonywania tego ćwiczenia.

Rdzeń treningu

Medycyna Trening z piłką

Rdzeń trening jest o wiele szybciej niż w rutynę obwodu całego ciała. Wśród leków treningów w piłkę, ten jest wielki jako finiszer do innego sportu lub ćwiczeń cardio niektórych standardowych.

 1. Połóż ręce na piłkę i palce na podłodze, tak, że jesteś równoważenia swoją masę ciała w całości na piłkę. Teraz toczyć piłkę w dół, w kierunku nogi tak, że twoje ciało jest jackknifing górę. Rzuć piłkę z powrotem i powtórzyć.
 2. Usiądź z ugiętymi kolanami twarzą do ściany i preform piłkę rzucić, odbijając piłkę od ściany, a wzrok jej na odbicie.
 3. Nadal siedzi na podłodze z ugiętymi kolanami i piłki przed sobą. Twist talii z boku na bok, dotykając go na podłodze, jak przerwy między zakrętami.

Powtarzaj każde ćwiczenie dwa lub trzy razy.

Trening siłowy

Medycyna Trening z piłką

Kulki lek może być stosowany w połączeniu z: - albo zamiast - ciężarki i maszyn wagowych. Wielu entuzjastów ćwiczeń, takich jak jak ich mięśnie pracują ciężej do stabilizacji ruchów podczas korzystania z piłką lekarską, w przeciwieństwie do treningu na maszynie wagi. Kilka ćwiczeń wykonywanych z hantlami i maszyn może być naśladowany z medycyny kulki, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla sal gimnastycznych w domu. Kule Medycyna może być również dobrodziejstwem dla szkolenia sportowego specyficzne. Oczywistym przykładem jest dzban baseball rzucając piłką lekarską ciężki ścianę znowu i znowu rozwijać siłę ramienia.

Można zrobić wiele ćwiczeń z piłką lekarską w miejsce hantlami; spróbuj to zestaw ćwiczeń do pracy kilka grup mięśni.

 1. Spadki: Połóż ręce na piłce za tobą i rozszerzyć jedną nogę w powietrzu, a drugą nogą na ziemi ze swoim kolanach pod kątem 90 stopni. Ostrożnie opuść się ku ziemi przez zginanie ramion, a następnie rozszerzyć ponownie rosnąć. Powtórz dla pięciu powtórzeń, a następnie przełączyć nogi.
 2. Przysiady: Trzymaj piłkę między rękami jak ugiąć nogi w pozycji w kucki.
 3. Loki biceps: Wybierz piłkę albo wystarczająco małe, aby trzymać w dłoni, lub jeden z uchwytem i zwijać w górę, trzymając nadgarstek proste i stabilne.
 4. Suwnice triceps rozszerzeń: Chwyć piłkę nad głową obiema rękami. Zegnij łokcie do obniżenia piłkę za głowę; następnie rozszerzyć podnieść go ponownie.

Specjalny Athletic Training

Medycyna Trening z piłką

Sportowcy i inne osoby, które potrzebują intensywnych treningów mogą korzystać medycyny piłki w różny sposób. Użyj piłki medycyny zmienić się istniejący ćwiczenia w rutynę, aby uczynić go bardziej trudne i wymagające.

Oto kilka przykładów ćwiczeń z piłką lekarską, która może podjąć treningi na zupełnie nowy poziom:

 • Push-up: Zamiast robić tradycyjnych pompek, użyj piłką lekarską albo trzymać się, gdy robi pompki lub popchnąć piłkę lekarską daleko na przemian pompek do partnera, który rzuca piłkę do dalszego wysiłku ,
 • Przysiadów: Zamiast robić tradycyjne przysiady, albo chwycić piłką lekarską, podczas gdy robi przysiady lub rzucić piłkę do partnera na przemian przysiady.

Dodaj dużą piłkę do ćwiczeń i można spróbować kilku wielkich ćwiczeń ab, które zawierają zarówno brutalnej siły brzucha i balansu / koordynacji.

Dodaj piłki lekarskie do rutynowych

Kule Medycyna może być znaczące korzyści dla ludzi, którzy po prostu chcą, aby ich ciało w świetnej formie i zobaczyć szybkich rezultatów. Spróbuj dodać je do istniejącego wykonywania rutynowych, aby zobaczyć, jakie korzyści może przynieść je do Ciebie.