grsail.com

Mały rower treningowy

Mały rower treningowy

Jeśli przestrzeń jest ograniczona w swoim domu, mały rower treningowy może być lepszym wyborem niż standardowy leżący rower lub bieżni. Taki rower będzie pasują do ciasnych przestrzeni i nadal pozwalają na treningu w domu w pomieszczeniu w czasie złej pogody.

Rodzaje rowery do ćwiczeń

Przed spieszyć się kupić rower treningowy, że to dobry pomysł, aby poświęcić czas na badania różnych typów urządzeń dostępnych zdecydować, który najlepiej odpowiada na rowerze indywidualnych potrzeb. Różne wzory rower treningowy to:

Upright rowerów

Pionowa konstrukcja cykl ćwiczeń jest najbardziej podobna do tej w tradycyjnym rowerze szosowym. Siedzenie jest mały i plecy nie jest obsługiwany, jak pedał. Golda Gym oferuje Power Cycle 200 rower treningowy, który jest 20 cm szerokości, 33 cm długości i waży 56 kilogramów. Oferuje on do regulowania oporu, aby pomóc spalić kalorie, a nawet swoich celów fitness. Jednakże, ten rower jest tylko dla użytkowników, którzy ważą 250 funtów lub mniej i musi być montowane przy zakupie.

Leżący rower

Leżący rower treningowy oferuje sporo funkcji każdy znajdzie atrakcyjne. Należą do kubełka, która obsługuje dolnej części pleców oraz fakt, że pedały są umieszczone przed tobą, a nie pod tobą. Podczas gdy standardowe rowery recumbent są duże, masz opcje jeśli przestrzeń jest ograniczona i szukasz mniejszej zmienności. Oto niektóre z opcji dostępnych na rynku dzisiaj:

 • MagneTrainer-ER
 • Cykl Słoneczny mini
 • Yukon Łatwy Mini-Cycle

Spinner® Rowery Marki

Ten rodzaj wewnętrznej rowerze rowerowej jest często w klubach sportowych dla klas indoor cycling. Z rosnącym zainteresowaniem treningi indoor cycling, rowery indoor cycling popularne są również do wykorzystania jako części sprzętu do ćwiczeń w domu, ponieważ rowery oferują bardziej skutecznych ćwiczeń niż regularny rower stacjonarny. Podczas gdy niektóre wewnętrzne rowery kolarskie mają szerokie podstawy i zajmują więcej miejsca niż w przeciętnym domu lub mieszkania może pomieścić następujące rowery indoor cycling są stosunkowo małe i warto przyjrzeć się, jeśli chcesz zwiększyć swój program fitness wycięcie:

 • Spinner® FIT
 • Spinner® Elite

Korzyści z małym rower treningowy

Fakt, że małe rower treningowy zajmuje mniej miejsca w domu jest tylko jeden powód, aby wybrać cykl ćwiczeń, jako integralnej części sprzętu do rutynowych fitness. Inne korzyści to, że nawet przy ich niewielkich rozmiarów nadal zaoferowania:

 • Świetna forma wydolność układu krążenia i tonowania
 • Sposób, aby spalić tłuszcz
 • Poprawa wydolności tlenowej
 • Sposobem na ćwiczenia, które łatwo na kolana, ponieważ górna masa ciała nie ma prawie żadnego wpływu na stawy przy użyciu rower treningowy
 • Szansa czytać lub oglądać telewizję podczas ćwiczeń, który pomaga złagodzić nudę podczas pracy
 • Narzędzie ćwiczenia budować swoje nogi, dodając większy opór
 • Ćwiczenia wzmocnić mięsień czworogłowy gluts i mięśni ścięgna udowego
 • Łatwy sposób na rozgrzanie mięśni nóg i kolan przed wzięciem udziału w rutynowych fitness
 • Sposób, aby cieszyć się na przejażdżkę rowerową, bez obawy o niepogody, wzmożonego ruchu lub bezpańskie psy

Wady Mniejsze rowery do ćwiczeń

Jeśli jesteś osobą, wielkości, siedzenia na mniejszą rower może być niewygodne i szybko daje pretekst, aby go nie używać. Ponadto, wiele mniejszych rowerach nałożyć ograniczenia wagowe dla użytkowników. Jeśli to utrudnia swoje aspiracje, aby rozpocząć ćwiczenia, czy można dopasować leżący rower do swojego wolnego miejsca. Podczas gdy ten sprzęt może kurcze pokój, używać go jako narzędzia do przerywany osiągnąć swój cel. Jak schudnąć, może masz zamiar kupić mały rower treningowy, aby zastąpić go po schudnąć. W przeciwnym razie, należy spróbować jednego z małych wersjach, które pozwalają na pedał, kiedy siedzisz w swoim wygodnym fotelu.

Sklep mądrze dla Twojej rower treningowy

Poświęć trochę czasu na zakupy mądrze za rower treningowy i będzie zwiększyć swoje szanse na rzeczywistości za pomocą sprzętu po to czyni go do domu. Nie daj się nabrać na kupno czegoś tylko dlatego, że jest najnowszy trend. Zamiast następujące funkcje:

 • Koszt (Take czasu na porównanie cen i nie zapomnij podać wysyłkę jeśli zamówić on-line)
 • Komfort (Upewnij się, że miejsce jest odpowiedniej wielkości i regulowane)
 • Stabilna rama
 • Jak głośny jest? Czy będziesz w stanie czytać lub oglądać TV podczas ćwiczeń? Czy to przeszkadza innym w domu? Zmienna rezystancja magnetyczna wydaje się być ciszej.