grsail.com

Makijaż Lancome Ferie zimowe

Najnowsza kolekcja L'Absolu Lancome Rouge Wieczór jest niezwykle bogaty, musujące i oko chwytliwe. Kolory są nasycone, które dużo połysku - idealny do makijażu wakacyjnym. Centralne paleta cieni do oczu i rumieniec jest bardzo jasne i świetliste.

Makijaż Lancome Ferie zimowe

Kate Winslet, twarzą kolekcji, wygląda bardzo luksusowy i tajemniczy. Dziś będziemy ujawniają pewne sekrety zimowym kolekcji Lancome jest wakacyjnym.

Oscylacji maskara była największą niespodzianką tej kolekcji. Ten tusz dosłownie świeci z metalicznym blaskiem. To wibracyjne Powermascara.

Druga niespodzianka od marki było wprowadzenie dwóch nowych kolorach dla eyeliner Artliner Ink.

Makijaż Lancome Ferie zimowe

Zostanie także mile zaskoczony cienie do powiek i rumieniec palety nazwie Dom oczu i policzków Palety, który został utworzony w najlepszych tradycji Lancome za. Jest zupełnie zwolniony z palety w czterech różnych kolorach.

Makijaż Lancome Ferie zimowe

Kolekcja posiada także kilka nowych kolorów błyszczyk La Laque Fever - Gloss Ultimate Lasting pełnym kolorze śliwkowym, Lipshine: czerwony, karmazynowy i różowy. Ponadto kolekcja ma kilka bardzo popularnych kolorów szminki, w tym kolorze Luxe, który jest jasno beżowy.

Makijaż Lancome Ferie zimowe

Istnieją również dwa nowe paznokci polski colors- Untamed Plum i we wszystkich jej splendor.