grsail.com

Lotnisko w Las Vegas Porady dla rodzin

Lotnisko w Las Vegas Porady dla rodzin


Daj nam zaoferować kilka Las Vegas wskazówki lotnisko dla rodzin. Lotnisko w Las Vegas, znany jako McCarran lotniska, to chyba jedyne lotnisko na świecie, gdzie ludzie rzeczywiście może grać aż do bramy. Automaty znajdują się na całym świecie, jak również ogromnych billboardów reklamujących praktycznie wszystko, co dzieje się w mieście. W zakresie działań dostępnych dla dzieci i rodzin w Las Vegas Airport, jednak nie ma wiele więcej do zaoferowania, niż to, co znajduje się na innych lotniskach w Stanach Zjednoczonych. Dlatego znalezienie sposobów, aby utrzymać niespokojne i podekscytowane dzieci zajęte może być wyzwaniem.

Las Vegas Porady dla rodzin: terenie lotniska

Jednym z najważniejszych wskazówek Las Vegas dla rodzin jest, aby pamiętać, że dzieci nie mogą być w pobliżu automatów znajdujących się w Las Vegas Airport, bez względu na to, ile jingle i kuranty z maszyn może zwrócić ich uwagę. Kelnerzy są bardzo surowe o tym prawie. Dlatego najlepiej jest wybrać się na zakupy z dziećmi lub zajmują je poprzez posiłek przed startem, czy czekać na lot powrotny do domu. Ponadto lotnisko ostatnio dodane bezpłatny dostęp do Internetu. Surfowania w Internecie lub wysyłanie e-maili do znajomych, więc może być jednym sposobem na utrzymanie dzieci okupowanych podczas oczekiwania na lot.

Na szczęście, na lotnisko McCarran znajduje się zaledwie kilka minut drogi od Las Vegas Strip. W związku z tym, możliwe jest, aby dostać się tam właśnie w czasie złapać lot do domu. Jest jednak ważne, aby pamiętać, że nie będzie ogromne linii bezpieczeństwa. Oznacza to, że rodzina będzie trzeba poświęcić przynajmniej dwie godziny na lotnisku przed odlotem. Rodziny muszą także mieć oko na ich dzieci i ich dobytku podczas gdy w linii. To nie tylko zapewnić im bezpieczeństwo, ale również pomaga poruszać się szybciej linii.

Zwiedzanie i Kultury Mix

Dwie najlepsze rzeczy rodziny mogą cieszyć się na lotnisku w Las Vegas są w rzeczywistości znajduje się na zewnątrz: oglądanie samoloty startują i lądują. W ciągu dnia, samoloty łączą się z Las Vegas na tle wygląda jak miraż, jak obniżyć się do ziemi po locie nad pustynnym upale. W nocy pustyni nie można zobaczyć, ale i fantastyczne oświetlenie panoramę miasta, pełen kolorów i jasności, będą sprawi, że pamięć wieczne dla każdego członka rodziny.

Innym ciekawym sposobem zabicia czasu na lotnisku w Las Vegas jest obserwować wiele osób, które się tam znajdują. Z wszystkich różnych kultur, stylów odzież i fryzury reprezentowane, lotnisko Las Vegas zapewnia miły okno na świat. Zabawy i gry edukacyjne, aby bawić się z dziećmi w czasie oczekiwania na lotnisku jest odgadnąć, gdzie różne podróżnych pochodzą i spróbować zlokalizować te miejsca na mapie świata.

Lotnisko w Las Vegas Porady dla rodzin: Planowanie z wyprzedzeniem

Utrzymanie dzieci okupowanych na lotnisku nie jest łatwym zadaniem. Dlatego najlepiej jest wyjść jak najszybciej po przyjeździe. Obszar Reklamacja bagażu może być problematyczne ze względu na długie kolejki. To jest dobry pomysł, aby przygotować dzieci na temat tych długich czeka wcześniej.

Gdy to zbliża się czas na powrót do domu, planowania działań znajdujących się w pobliżu lotniska. Pomaga pozwalają rozciągnąć czas spędzony w mieście jak najwięcej, co pomoże zmniejszyć ilość czasu faktycznie spędzony na lotnisku.

Jako specjalny upominek dla dzieci, jak i sposób, aby utrzymać je zajęte, rodzice mogą również zdecydować się na zakup jednego z zestawów dostępnych na maga lotniskowych sklepach z pamiątkami. Dzieci uwielbiają uczyć się i wykonywanie trików. To jest wspólne, aby zobaczyć dzieci udając nowego Dawida Copperfielda, czekając na bramach.

Podczas zabawy wykonywania zużyje, dzieci mogą również cieszyć patrząc na wielu fotografii na ścianach terminalu. Te zdjęcia zapewnić nostalgiczne spojrzenie wstecz na filmach, które biorące Las Vegas. Wiele dzieci lubią się więcej o tych filmach, a także jak w Las Vegas w końcu stał się światową stolicą rozrywki.