grsail.com

Lightning Bolt wisiorek

Lightning Bolt wisiorek


Piorun zawieszka może być śmiały i charakterystyczny biżuterię uzupełnić brawurową szafę. Z bogatej symboliki i wiele wzorów do wyboru, można łatwo dodać śrubę piękna do swojej kolekcji biżuterii.

Lightning Bolt Symbolika

Błyskawica jest natychmiast rozpoznawalny symbol władzy. Ogólne kształty pioruna, czy mają dwa lub trzy poszarpania, mają wiele znaczeń, w tym nadprzyrodzoną moc i piękno i siłę natury. Navajo mitologia wiąże pioruny ze zbawieniem i prezentacji Bożych darów, a mitologia grecka kojarzy piorun z boga Zeusa i jego niesamowitej mocy i zemsty. Nowoczesne interpretacje błyskawicy to wygląd Boga w historii Exodus, gdzie piorun reprezentuje oślepiające światło prawdy.

Pioruny są także wspólne symbole w kulturze popularnej. Jednym z najbardziej znanych jest pioruny słynny Harry Potter blizna, a inne Grateful Dead czaszka, znak władzy dla Disney Bolt Superdog, ogień San Diego Chargers, a zalotne ogień Playboya.

Kto ubiera Błyskawica Śruby

Naszyjnik piorun może być świetnym biżuterię dla każdego nosić, choć są one popularne wśród fanów muzyki pop symboli kultury pioruna. Goth i emo zwolennicy wybrać także pioruny do ich edgy wzorów i wiccanskich praktycy mogą nosić błyskawicę jako potężnego niebieskiego symbolu. Ponadto, każdy zainteresowany w stylowym, kanciasty wisiorek może zdecydować się na błyskawicy dać swoją biżuterię mały wstrząs.

Lightning Bolt wisiorek wzory

Naszyjniki pioruna są w różnych wzorów, z wielu wyborów, aby znaleźć taki, który pasuje do Twojego stylu. Opcje obejmują:

 • Złota lub srebra, metali, lub wielo-tone wisiorki
 • Stałe śruby lub tych z centrów pustych
 • Śruby z szczegółowymi krawędzi lub tekstury, takich jak kutego lub polerowanego metalu
 • Pave style inkrustowane brylantami, cyrkoniami lub kamieni szlachetnych
 • Plain śrub lub tych, dołączony do chmury

Lightning Bolt wisiorek
Otwarte śruby są bardziej delikatne.

 • Więcej śmiałe projekty, które posiadają czaszki lub używają śrubę jak ostrze sztyletu
 • Śruby z zakrzywionymi końcami lub innych stylizowanych szczegóły
 • Śruby zintegrowane z łańcuchem i wskazujące w kierunku większej centralnego wisiorek

Wisiorki i amulety pioruna może być przymocowany do metalowych łańcuchów, jedwabiu lub kabli skórzanych dowolnie.

Więcej Lightning Bolt Biżuteria

Jeśli podoba Ci się wygląd błyskawicą, ale zawieszka nie jest właściwym wyborem dla Ciebie, są jeszcze inne opcje. Pioruny można również znaleźć w różnych kolczyki, bransoletki, włoskich uroków i pierścienie brzucha. Dzięki prostocie ikona błyskawicy, możliwe jest również, aby stworzyć własny zestaw biżuterii z różnych kawałków.

Gdzie kupić Lightning Bolt Biżuteria

Piorun biżuteria nie może być wykonywane przez wielu jubilerów głównego nurtu, ale alternatywnych sklepów i tych, które niosą ze sobą szereg akcesoriów goth może mieć wybór do wyboru. Sprzedawcy internetowi prowadzą również pioruna wzory śrub, ze znacznie szerszego wyboru opcji, ceny i jakości. Sklepów internetowych z kawałkami piorun to:

 • Sztuka Koraliki: Proste srebro urok błyskawicy.
 • WB Sklep: Dziennik Harry Potter piorun wisiorka w 14 K złota.
 • Hippie Sklep: Grateful Dead projekt błyskawica w obu żółtego lub białego złota.
 • Seattle Times Fan Shop: San Diego Chargers oficjalny projekt piorun.
 • Prince of Diamonds: Lightning Bolt przebijając chmurę.

W zależności od kupca, jakość kawałek, a materiały zbudowane jest z, naszyjnik błyskawicy lub wisiorek może kosztować od $ 10 do $ 250 lub wyższa. Przy zakupie dowolnego biżuterię, zawsze należy sprawdzić polityki powrotów i innych warunków sprzedaży przed zakupem.Wisiorek jest piorun zdenerwowany, śmiały wybór biżuterii, ale jest wiele wzorów dostępnych dodać wstrząs do mody.