grsail.com

Lèvres Fix'Intense Szminka i Lipgloss przez Yves Rocher

Lèvres Fix'Intense Szminka i Lipgloss przez Yves Rocher
Już mówiłem o moim nowym odkryciem - Velvet Mousse Eye Shadow przez Yves Rocher. To jest świetne, podoba mi się to każdego dnia, ponieważ kupiłem ten cień do oczu. Mam na sobie to dzisiaj i czuć i dobrze wyglądać. Ale również korzystać z długotrwałą szminka, które kupiłem w tym samym sklepie kosmetycznym. Nazywa lèvres Fix'Intense i jest dwustronny. Ta szminka jest również produkowany przez Yves Rocher. Składa się z szminka koloru wybrać i przejrzysty lipgloss, każdy z własnym pędzlem.

Szminka dwustronne

Więc dlaczego jest dwustronna? Pierwsza strona z tonu daje usta na długotrwały kolor. Wybrałem tonu Brun 02. Drugi, z lipgloss, sprawia, że ​​świeci wasze usta. Jeśli twoje usta są cienkie i chcesz je wydają grubsze, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. W tym samym czasie, błyszczyk zapobiega szminki przed utratą. Mogę porównać to tylko Chanel pomadka, która jest tak Superstay, że był jeszcze na moich ustach, nawet po długim obiad z dużą ilością napojów. Jedyne co mi się nie podoba w tym Chanel pomadka był fakt, że suszone usta. Dlatego nie używam go już. Ale używam tego lipstick- połysk, ponieważ pozostaje dość długo i nie suche usta.

Jak korzystać lèvres Szminka i błyszczyk Fix'Intense

Istnieją szczególne, ale bardzo proste zasady korzystania z tej szminki. Najpierw nałóż szminkę, pozostawić do wyschnięcia na 1 minutę, a następnie zastosować połysk nad nim. Jeśli chcesz go usunąć, należy użyć oleju lub oczyszczający się dotychczas stosowaną do usuwania makijażu. Poza tym, że twoje usta blask i wyglądają grubsze z tym szminki, to trwa długo. Nie powiedziałbym, że pozostaje taka sama przez 10 godzin, jak producent pisze na opakowaniu, dobrze, może nie, jeśli nic nie robić w tym czasie - nie mówi, nie jeść i pić, don ' t pocałunek. Z własnego doświadczenia, że ​​trwa około 3 godzin, ale aktywne godzin. Jeśli stosuje się połysk od czasu do czasu, pozostaje dłużej niż ten czas. Polecam wam tę szminkę, bo lubię to sam - to pięknie wygląda na ustach, nawet pachnie bardzo dobra i zwraca uwagę innych do moich ust.