Leczenie okno: Zasłony Porady

December 2

Stwórz własny zasłony Waverly

Można tworzyć własne przy użyciu zasłony tkaniny Waverly do koordynacji z innymi stylami w swoim pokoju. Podczas zasłony Waverly są popularne, za pomocą tkaniny można tworzyć własne niestandardowe wykonane wygląd. Jeśli zdecydujesz się szyć własne zasłony, spojrzeć na różne style tkanin dostępnych na celu uzupełnienie istniejących elementów. Ponadto należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia i identyfikacji kolorów, aby upewnić się, że tkanina nie wybierzesz będzie centralnym punktem pokoju, chyba, że ​​jest twój zamiar.

Zasłony okienne Dla dowolnej ścianie

Zasłony są nie tylko do okien. W pomieszczeniu, w którym nie są na tyle okien, można użyć okna zasłony, aby utworzyć element projektu. Chociaż mogą one być po prostu ukrywanie miejsca na ścianie, goście, którzy wchodzą do domu, nie będzie widział różnicy. Możesz także zrobić małe okno wydają się większe, kupując firany, zasłony, które są większe niż potrzeba. Na przykład, jeśli masz małe okno na górnej ścianie, można dodać zasłony długość podłogi, aby dać wrażenie, że za zasłoną okna jest dłuższy niż jest w rzeczywistości.

Warstwa zasłon

Zasłony są doskonałym sposobem, aby ozdobić pokój i ubierać się okno. Mają one tę zaletę, że zapewnia prywatność podczas utrzymywania się na działanie promieni słonecznych. Można utworzyć warstwowy wygląd poprzez zainstalowanie firany za kurtyną. To pozwala na otwarcie draperie i nadal zachować firany zamknięte odfiltrować trochę światła. Warstwowy wygląd tworzy również bardzo elegancki wygląd, który można wykorzystać w każdym pomieszczeniu w domu.

Wybierz swoje zasłony kuchenne

Pokrycia okienne wybrane dla kuchni może pomóc w skupieniu stylach w domu. Możesz wybrać coś od kosztownych niestandardowych wykonane zasłony do prostego szyte ręcznie akcentem do okna. Ponieważ jest to dla kuchni, można go dopasować współrzędnych naczyń lub innych elementów znajdujących się w pomieszczeniu. Możesz nawet wybrać różne style, które można zmienić. Według TopicReviews.com "Zaletą zasłon kuchni jest, jak łatwo można je zmienić się wraz z porami roku." Jedną rzeczą jest pamiętać o zasłony kuchni jest to, że powinny one być czyszczone na dość regularnie. Przechowywać zasłony kuchenne świeże mogą wymagać mycie od zapachów, tłuszczu, kurzu i pleśni może przylgnąć do nich.

Firanki do dekoracji okna

Aby odfiltrować minimalną ilość promieni słonecznych, użyj firanki jako zasłony okiennej. Sheers są tanie i łatwe do zainstalowania. Są one dostępne w wielu rozmiarach i można tworzyć własne niestandardowe. Zmierzyć okno i cięcia firany podwójnej szerokości. Długość zależy od tego ile pod oknem chcesz pokrycie, ale dodać około trzech centymetrów do góry i na dole na rąbek. To również tylko minimalna ilość prywatności więc używaj ich w przestrzeni, która nie przeszkadza, że ​​w domu jest widoczny dla tych na zewnątrz. Ze względu na charakter wzniosu zasłony przezroczyste, nie należy stosować draperia okładziny.

Biały Zasłony przepuszczają światło

Białe zasłony mogą być używane w każdym domu, w domu, aby stworzyć jasne i przestronne uczucie. Kiedy wybrać kolor światła, światło słoneczne jest nadal w stanie wejść do pokoju mimo że jest nieco filtrowane. Jeśli twoim celem jest, aby utrzymać się na działanie promieni słonecznych, a następnie należy wybrać zasłony w ciemniejszym kolorze z dobrym podszewki. Wadą białymi zasłonami lub jakichkolwiek kurtyny świetlne koloru jest to, że będą one łatwiej pokazać brud lub kurz. Trzymaj je w czystości poprzez regularne odkurzanie i mycie.

Zniżki Zasłony na każdą porę roku

Zaletą zakupu zasłony zniżki jest to, że są one na tyle przystępne, aby być zamienione na każdą okazję i porę roku. Można mieć specjalnych kodeków do wakacji lub uroczystości. Mogą również być czyszczone regularnie bez większych obaw, ponieważ mogą one być łatwo i tanio wymienić, jeśli zniszczony. Kurtyny zniżki są idealne do kuchni, gdzie mogą skończyć z żywności lub tłuszczu plamy, które trwale uszkodzić je.

Powiązane artykuły