grsail.com

Łatwe gotowanie ekologiczna

Łatwe gotowanie ekologiczna


Jeśli wiesz coś o jak gotować jedzenie lubisz, to proste gotowanie organiczny jest tylko o krok lub dwa z dala! Różnica między regularnym gotowania i gotowania organicznej jest tylko w składnikach, więc jeśli uda ci się znaleźć jakieś świeże organicznych potrawy, musisz narzędzia potrzebne do tworzenia dowolnej liczby zdrowych, zrównoważonych posiłków.

Jak zdjąć Łatwe gotowanie Organic

Przed odpalić wok lub włączyć piekarnik, trochę czasu, aby pomyśleć o tym, jak można zrobić gotowania wygodniej sposób twoje życie.

 • Jeśli okaże się, że zwykle pod presją wokół obiadu, pomyśleć o przygotowaniu potraw z wyprzedzeniem i na zimno lub na ciepło chłodniczych je później. Okres, w dół w ciągu dnia może stać się okazją do przygotowania i przechowywania kolację.
 • Daj partii gotowania spróbować. Używaj produktów ekologicznych, aby duży stir fry lub garnek, a następnie część danie na pojedyncze porcje. Zastrzegamy niewielu na nadchodzące kolację, i zamrozić resztę. Jeśli jesteś na czasie w przyszłości, można wyciągnąć tyle porcji, ile potrzeba, należy je podgrzać, i jeść.

Łatwe gotowanie ekologiczna

 • Zrób plan posiłków lub menu dla swojej rodziny. Zapisz swoje ulubione posiłki i dania, które chcesz jeść częściej. Jeśli jesteś częścią społeczności CSA (rolnictwo) wspiera grupy, należy rozważyć warzywa otrzymasz najczęściej. Zanim pójdziesz do sklepu, zrób listę tylko to, czego potrzebujesz, aby posiłki już zaplanowane. Ponieważ produkty ekologiczne mogą czasami kosztować więcej niż tradycyjnie uprawianych produktów, ta wskazówka pomoże zaoszczędzić pieniądze i oszczędzać żywności nie kupić.
 • Przejrzyj kilka książek z przepisami, aby dostać pomysłów na posiłki, które znacznie ułatwiają łatwe gotowanie organiczny nawet łatwiejsze. Aby utrzymać przygotowywania i gotowania razy minimalne, wybierz recepty, które są wam znane, a które nie wymagają skomplikowanych technik i wiele stopni.
 • Spróbować potraw, które nie wiążą się z dużo gotowania. Na przykład, pomysł, śniadanie jest jogurt zmieszany z organicznych wykonane wcześniej muesli organicznych i świeżych, lokalnych owoców. Obiad może być rzucił sałatka z warzyw organicznych i kolacja może być organiczny makaron z sosem marinara, słoikach świeżo upieczonego chleba i organicznych warzyw gotowanych na parze.

Wskazówki i techniki

 1. Warzywa i owoce prep wyprzedzeniem do gotowania i przekąski. Jeśli jesteś pakowania lunche w godzinach porannych, na przykład, poświęć kilka minut na dzielenie się warzywa na kolację, które noc.
 2. Przerwa gotowania w dół do kroków, które ułatwią proces. Sautee organiczne mięso i warzywa, podczas gdy ryż jest gotowanie, lub używać organicznych bazylia z rynku rolników do partii pesto, gdy makaron jest gotowanie.
 3. Carry szybkie, łatwe i przenośnych przekąski. Organiczne muesli barów, kawałki świeżych owoców, domowe wymieszać śladu i indywidualne opakowania jogurtu są wszystkie dobre, zdrowe potrawy.
 4. Rozłożyć składników przed rozpoczęciem gotowania, aby proces idzie tak szybko, jak to możliwe.
 5. Mycia naczyń podczas gotowania. Jeśli część receptury kieruje cię czekać, aż coś simmers, przyjąć, że czas, aby płukania miski i naczynia.
 6. Źródło swoich składników jest ważna, więc szukać organiczne, które pojawiają się świeże lub które są lokalnie uprawianych.