Kwalifikujących się do bezrobocia

May 8

Kwalifikujących się do bezrobocia

Być może zastanawiasz się, co jest zaangażowany w eliminacjach do bezrobocia. Dowiedz się więcej na temat kryteriów stosowanych w celu określenia korzyści kwalifikowalności więc będziesz wiedzieć, czego się spodziewać, kiedy zainteresowanie tego typu pomocy.

O Kwalifikacja dla bezrobotnych

Jeśli straciłeś pracę, to możesz być uprawniony do otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych przez okres czasu, podczas którego szukasz nowej pracy. To, czy jesteś uprawniony do otrzymywania świadczeń będzie zależeć od różnych czynników. Podczas gdy wymagania są nieco podobne z jednego stanu do drugiego, każde państwo ma szczególne przepisy dotyczące kryteriów kwalifikujących się do bezrobocia. Aby określić dokładne kryteria, które stosuje się do roszczenia, odwiedź stronę internetową Departamentu Stosunków Przemysłowych lub Departamentu Pracy dla państwa, w którym będzie stosującego.

Typowe Kryteria kwalifikacji dla bezrobotnych

W celu zakwalifikowania się do świadczeń z tytułu bezrobocia, należy posiadać prawo pozycję, w której pracodawca potrącony zasiłek dla bezrobotnych w Państwa imieniu przed bezrobociem. Należy również być dostępny do pracy.

Kwalifikują Zatrudnienie

Jeśli zostały sklasyfikowane jako pracownik i pracodawca zapłacił w systemie bezrobocia państwa, to jest prawdopodobne, że Twoja praca spełnia kryteria bycia zadaszony pozycji. Jednakże, jeśli były na własny rachunek, pracuje jako freelancer lub niezależnego wykonawcy, to nie będzie kwalifikować się do otrzymania zasiłku dla bezrobotnych.

Wystarczające Zysk płac

Oprócz sprawdzenia, czy przed zatrudnienie było w zadaszonym pozycji, ilość pieniędzy, które zdobył przed utrata pracy wpływa również, czy masz prawo do bezrobocia. Ustalone zostanie Odnośnie tego, czy twoje zarobki były wystarczające, aby zakwalifikować się do świadczeń w określonym terminie poprzedzającym roszczenia. Okres ten, określany jako okresu bazowego, zazwyczaj odnosi się do czterech kwartałów kalendarzowych bezpośrednio poprzedzających kwartał, w którym dana osoba złoży wniosek o zasiłek dla bezrobotnych. Konkretna kwota dolara wymagane oraz okres, w którym pieniądze muszą zostały zdobyte, są ustawione na sytuacji w poszczególnych państwach.

Powodem rozwiązania Umowy

Kwalifikujących się do bezrobocia
Surviving Bezrobocie

Przy ubieganiu się o bezrobocie, będziesz proszony o podanie przyczyny, dlaczego nie są już zatrudnieni. Przed Świadczenia przyznawane są, twój były pracodawca skontaktuje się w celu wyjaśnienia przyczyn dałeś. W celu zakwalifikowania, nie wolno które straciły pracę w wyniku własnych działań. Jeśli dobrowolnie opuścić swoje stanowisko lub jeśli padły na wykroczenia, to nie będą uznane za kwalifikujące się do świadczeń. Jeśli utrata pracy jest wynikiem twojej pozycji odpadnie, takie jak firmy decyduje się zmniejszać lub zlecić, na zamknięcie elektrowni, lub jakiś inny powód, który nie jest z własnej czynią, wówczas będzie można spotkać te kryteria do świadczeń kwalifikacji.

Obecnie szukających pracy

Gdy tylko zostanie ustalone, że jesteś uprawniony do otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych, będzie zobowiązany do okresowego dostarczania informacji do agencji, która reguluje bezrobocia w stanie o krokach podejmowanych w celu znalezienia pracy. Musisz być aktywnie poszukujących pracy w celu dalszego otrzymywania świadczeń w okresie rysowanej bezrobocia.

Niektóre państwa wymagają, aby przedstawić dokumentację, gdzie złożyli wnioski w tygodniu, podczas gdy inni nie wymagają informacji, które mają być dostarczone tak często. Dodatkowo, niektóre państwa wymagają odbiorców bezrobotnych zarejestrować się banku centralnego pracy. Jeżeli oferowane odpowiedniego zatrudnienia, będzie zobowiązany do przyjęcia pracy lub ryzykować tracąc swoje zasiłki dla bezrobotnych.

Pierwsze swoją odpowiedź

Jeśli stracisz pracę, należy natychmiast zbadać procedury kwalifikacyjnej i zgłoszenia na świadczenia w państwie, w którym mieszkasz lub pracował. Jeśli wydaje się, że jest prawdopodobne, aby spełniać kryteria zatwierdzenia świadczeń dla bezrobotnych, a następnie złożyć podanie od razu. Większość państw jednostki mogły wypełnić aplikacji online do świadczeń, jak również zapewnienie możliwości zastosowania w osoby w lokalnych One Stop Ośrodków Kariery w miastach w całych Stanach Zjednoczonych.

Powiązane artykuły