grsail.com

Kupno samochodu: Porady New Car Dilerzy

Samochód Zakupy online

Mimo, że jest całkiem możliwe, aby zakończyć większość swoich zakupów on-line z badań samochodu do cytatów samochodów, naprawdę nie ma czegoś takiego jak dealera samochodowego online. Ostatecznie, bez względu na to, czy prowadzą cały swój kontakt przez e-mail i pocztą, zanim o samochód dostarczony do domu, nie ma cegły-i-kije dealera nowy samochód udział gdzieś po drodze.

Konsumenci nie są w stanie zamówić bezpośrednio od producenta i jest mało prawdopodobne, że będzie możliwość, aby to zrobić w najbliższym czasie. Jeśli chcesz sprawdzić nowe modele samochodów, cechy, korzyści i dodatków, można bardzo często znaleźć bardzo przystępnych informacji na stronie internetowej producenta.

* Możesz znaleźć listę miejsc Większość komercyjnych producenta motoryzacyjnego internetowych w rocznych sprawozdaniach Konsumentów prowadzi do samochodów nowych i używanych.

Nowe katalogi samochodów Dealer

Jeśli szukasz nowego salonu samochodowego w, powiedzmy, Chicago, można zrobić wyszukiwania internetowego na "nowe dealerem samochodów Chicago." Jednak to, co jest do powiedzenia wyniki włączeniu się są wiarygodne? Zamiast udać się do jednego z ugruntowanych, solidność miejsc samochodowych takich jak Autotrader.com, Car.com lub Vehix.com. Nie można po prostu wpisać swój kod pocztowy i markę i model samochodu, którego szukasz. W ciągu kilku sekund strona dostarczy Ci listę dealerów w Twojej okolicy, które zajmują się w tym stylu samochodu.

Jedną rzeczą jest, że uważaj, mogą być inne, równie dealerom w Twoim lokalnym rynku, które nie są wymienione w wykazie (to dlatego, że dealerzy dołączyć do tych sieci w ramach ogólnych wysiłków marketingowych). Jest możliwe, że wielki handlowiec z wyjątkową wyboru i wartości po prostu ma dość ruchu w partii, że nie potrzebujesz skierowania internetowych.

Reputacja dealera

Ważnym elementem podejmowania decyzji, co nowego sprzedawcą samochodu do prowadzenia działalności gospodarczej z jest reputacja tego ASO za usługi po sprzedaży. Jeśli zastanawiasz się o reputację dealera, sprawdź DealerRater.com. Choć z pewnością nie wyczerpujący zasób, baza danych zawiera opinie dealerów przez rzeczywistych klientów. Możesz poszukać dealerów przez państwo i producenta (można również wyraź swoją opinię, jeśli tak, inspirowane).

Innym źródłem, które może pomóc dowiedzieć się o sprzedawcy jest Better Business Bureau (BBB) ​​w miejscu, gdzie znajduje się dealerskiej. Możesz dowiedzieć się, czy nie było żadnych skarg złożonych w stosunku do sprzedawcy i czy handlowiec rozwiązana w sposób zadowalający. Odwiedź witrynę sieci Web BBB znaleźć urząd w Twojej okolicy.

Targi w dotacjach Savvy

Mimo, że może być na miesiąc miodowy dla Ciebie i Twojego samochodu, może to zaskoczyć, aby dowiedzieć się, że salony samochodowe są aż nazbyt chętnie do sądu swoją Cadillac. Mimo, że sprzedawca może działać obojętny wobec swojej handlu, faktem jest, że niektóre z najlepszych dealerów realizowanych na zyski odsprzedaży biorą samochody w handlu.

Aby uzyskać jak najwięcej dla handlu, należy oczyścić samochód się przed wyjazdem z dostawcą i sprawdzić w Internecie wykorzystywanych przewodników cen samochodów (takich jak Kelley Blue Book i Edmunds), aby dowiedzieć się, co twój samochód jest rzeczywiście warte w handlu. Dopiero wtedy można przystąpić do negocjacji inteligentnie.

Zakup samochodów Recenzje Web Site

Ucz się! Jeśli planujesz przeprowadzić niektóre lub większość zakupy samochodów (online lub na części), sprawdź recenzję Forbes.com dotyczącą zakupu samochodu stron internetowych. Zawiera opinie

• Przewodnik Konsumentów

• Auto Trader

• Edmunds

• GM BuyPower

• Nowy Test Drive samochodów

• Cena Cytaty

• Autobytel

• Cars.com

• CarsDirect.com

• Kelley Blue Book

Przed dokonaniem dużych inwestycji w samochodzie, to zawdzięczam to do siebie, aby zrobić badania. Nowy dealer samochodowy lub w Internecie dealerem samochodów jest obecnie do sprzedaży i nie ma gwarancji, że te osoby są uczciwi. Bądź mądry i dowiedzieć się fakty Przychodzą zadowolony to zrobiłeś.