grsail.com

Księga Gości: Księga Gości dzienniku Porady

Dekoracyjne dzienniku jako granicy

Każda strona musi mieć notatnik w dzienniku, w celu określenia, co dzieje się na zdjęciach. Jeśli jesteś zmęczony standardowym oknie dziennika, spróbować napisać wokół krawędzi jednej fotografii lub całej strony. Można użyć w dzienniku jako sposób ukształtować grupę zdjęciami. Inne pomysły kroniką obejmują powtarzając werset lub wiersz wokół granicy wzdłuż linii falistej. Stanowią one doskonałe oprogramowanie notatnik kroniki, które mogą pomóc w tym procesie.

Specjalne Księga Gości dzienniku: Biały Dom Powitanie

Szukasz kreatywnego kroniką pomysł? Możesz napisać do Białego Domu, aby zwrócić szczególną pozdrowienia od prezydenta dla: narodziny dziecka, ktoś świętuje urodziny starszej lub 80-te lub 50. rocznicę ślubu. Adres: Biuro Białego Domu Pozdrowienia Pokój 39, 1600 Pennsylvania Avenue, Washington, DC 20500

Jeśli chcesz zachować oryginalny, po prostu zrobić kopię na notatnik z i przechowywania w kieszeni oryginalny notatnik pamiątek.

Księgowanie notatniku stron

Księgowaniem jest istotną częścią waszych układów stron notatniku. Czy tworzysz notatniku dziecka, notatnik ślubu lub książkę pamięci szkoła, ważne jest, aby nagrać daty, działania i cele pośrednie. Powinieneś dziennik na prawie każdej stronie z wyjaśnieniem pod zdjęciami. Jeśli nie masz informacji na temat swoich zdjęć i układów stron, to możesz zapomnieć o ważnym wydarzeniu, a inni nie będą mogli w pełni cieszyć się zdjęciami.

Właściwy sposób czasopisma jest odpowiedź Kto? Co ?, Kiedy ?, Gdzie? A dlaczego? Udzielenie odpowiedzi na te podstawowe pytania jest kluczem do przyszłości. Opowiedzieć o swoich zdjęć; spróbuj przeżyć pamięci w formie pisemnej. Wszystkie te sugestie uczyni Twoje wspomnienia ożywają i księgowanie stron będziesz w stanie zapamiętać twoje wspomnienia każdym razem, gdy spojrzeć w swoim notatniku.

Księgowanie Na Die Cut

Aby podkreślić swój notatnik księgowanie zrobić na wykrojony notatniku ramki lub wycinany ramki. Jeśli księgowanie o raz pierwszy zagrał swoją córkę w szkolnej sztuce, czasopisma na die-cut gwiazdy; jeśli twój syn chce być strażakiem, kiedy dorośnie, dziennik go na sztancujemy silnika ognia.

Pamiętnik do dziennika Pomysły: Podsumowanie Roku Wydarzenia

Zostaw pierwszą stronę lewą ręką lub ostatniej strony prawicy swojej rocznej albumu rodziny wykroju do końca roku. Można użyć go, aby napisać podsumowanie tegorocznych imprez. Używam biuletyn świąteczny za większość mojego dziennika. Dodaj w każdym lokalnym lub światowym przypadku wiadomości, które naszym zdaniem mogą być istotne. Jest to świetny sposób na to swoją rodzinę, jak również. Mieć każdą część zapisu członkiem strony księgowanie swoich specjalnych wspomnień.

Sztuka w dzienniku: Post Card Zabawa

Patrząc dodać zainteresowanie notatniku księgowaniem? Odbiór kart pocztowych z malowniczym widokiem na słynne zabytki lub podróży, napisać coś na tylnej prawej (na ładnym kawy lub w autobusie) i przesłać go na własne oczy. To będzie świetne zdjęcia do albumu, że może nie być w stanie uchwycić aparatem, a także, na księgowanie punktowego, pieczęci i stempla pocztowego. Zamontować za pomocą notatnik zdjęć narożniki montażowe, dzięki czemu można zapoznać się z powrotem.

Księga Gości księgowaniem: Korzystanie Autografy

Jeśli masz zamiar włączyć podpisy pod swoim notatniku dziennika, że ​​jest to dobry pomysł, aby ludzie podpisać na osobnej kartce brystolu. Upewnij się, że znak piórem pigma. Ta forma techniki dziennika może być stosowany w różny sposób. Wyciąć granic w sprawie podpisania i mat go jak fotografia, jako inny sposób upiększyć swoją stronę. Jest to świetny sposób na notatniku do obsady play szkoły lub sportowej drużyny.