grsail.com

Krzyżykowy: haftu dla dzieci Porady

Igły plastikowe

Igły plastikowe pomoże trochę szycia nauczyć haftować bezpiecznie. Są to mniej prawdopodobne, aby zostać utracone lub przypadkowo nożem palec.

Płótno plastikowe Start

Płótno Plastik jest dobrym narzędziem edukacyjnym dla młodzieży. Jest większa i łatwiejsze w użyciu. Po pewnym doświadczeniem i sukcesu z tego medium będą gotowe do Aidy i muliny.

Nauczanie dzieci

Nie wszystkie dzieci wezmą krzyżykowy w ten sam sposób. Niektóre dzieci tracą zainteresowanie szybko w spokojnej hobby, ale mam nadzieję, że zdecyduje się go podnieść ponownie, gdy są starsze i mają dłuższe przęsła uwagę.

Tłoczony Cross Stitch

Tłoczony ściegu będzie łatwiejsze dla młodzieży do naśladowania niż naniósł Wzór graficzny. Wybity wzór nie wymaga liczenia i spowoduje błędy początkujących i mniej frustracji.

Chroń palce!

Daj młodemu Stitcher do skóry lub gumy naparstek lub dwie palcami. Łatwo grzebać się igłą podczas nauki!

Wzory są najłatwiejsze tłoczone

Zamiast liczonych haftu, spróbuj zestawu z pieczęcią wzór na tkaninie. Będzie to łatwiejsze dla nowych szycia do naśladowania.

Rozpocznij Małe

Wybierz małą lub "sampler" wzór dla młodego zszywarce. Utrzymanie go małe i proste (mniej niż 4 kolorów) pomaga im nauczyć się bez uzyskiwania sfrustrowany.