grsail.com

Kostiumy: Kostiumy Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

Kup ognioodporne Kostiumy

Kup ognioodporne kostiumy lub zrobić je z materiału płomień oporu. Sprawdzić oznaczenia na etykiecie, pudełku lub materiału. Aby zapobiec zapłonowi odzież, ręcznie robione kostiumy może być płomień gumowa: tkaniny kąpieli w roztworze 2,5 ml ciepłej wody, 200 ml i 85 ml boraks kwasu borowego. Kroplówki suche i żelaza. Aby zachować odporność na płomień, musi zostać powtórzony po każdym praniu.

Bezpieczeństwo dzieci i Halloween

Kostium na Halloween dla dzieci bezpieczeństwa powinny nosić wygodne, dobrze dopasowane buty. Niezgrabne i ciężkie buty i wysokie obcasy Mom przyczyniają się do obolałych stóp, upadki, rozlania smakołyki i łzy.

Bezpieczeństwo Kostium dla Costume Akcesoria

Na wyposażeniu kostiumów, peruki, wąsy i brody, kostium kapelusze należy mocować bezpiecznie i zaprojektowane tak, aby nie dostać się do oczu młodzież ", zasłaniając wizję.

Montaż i wielkości Kostiumy

Przy doborze strojów powinny być lekkie i zmieścić tyle poprawnie, jednak duża, aby ciepłe ubrania mogą być noszone pod spodem, jeśli na zewnątrz jest zimno.

Bezpieczeństwo pieszych dla Dzieci

Chodzić, nie biegać, od domu do domu. Nie przechodź metrów i trawniki, gdzie niewidoczne obiekty lub sam nierównym terenie może zaprezentować wyzwalania zagrożenia dla dodatkowego bezpieczeństwa pieszych.

Bezpieczeństwo pieszych Kid

Ćwicz pieszych bezpieczeństwo dziecko chodząc po chodnikach, a nie na ulicach. Jeśli nie ma chodników, chodzić po lewej stronie drogi, stoi ruchu. Krzyż ruchliwych ulic na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych. Nie zygzakowata po drugiej stronie ulicy idąc od drzwi do drzwi.

Zasady bezpieczeństwa Halloween

Jedna zasada bezpieczeństwa Halloween jest, że dzieci i dorośli powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. To jest prawo stanowe. Masz dzieci wydostać się z samochodu od strony krawężnika, z dala od ruchu ulicznego.

Bezpieczne kostium Makijaż i karnawałowe

Kostium maski z wąskie szczeliny oczu przesłaniać zdolność dziecka widzieć nadjeżdżające pojazdy, krawężniki lub zasłonięte ścieżek. Kostium twarzy makijaż jest bezpieczniejszy, bardziej zabawne i bardziej komfortowe. Jeśli maski są lekko uszkodzone, powinny mieć otwory do nosa i ust, oczu i dużych otworów, aby umożliwić pełną wizję. Należy pouczyć dzieci nosić maskę na czubku głowy podczas chodzenia i wyciągnąć go na twarzy tylko wtedy, gdy dotrą do miejsca przeznaczenia.

Dodatkowe wskazówki bezpieczeństwa Halloween

Trzymać zwierzęta domowe rodzinne dala, zgadzając trick-or-Zaprawy, żeby nie straszyć dzieci. Ludzie ubrani w niepowtarzalnych pomysłów kostium mogą przestraszyć lub podrażnić zwierzęta.

Kostium Bezpieczeństwa Stron

Jeśli jedziesz na bal, nie nosić kostiumy maski podczas jazdy. Unikaj noszenia strojów i akcesoriów, które mogą uciskać kostium swoje ręce lub nodze ruchy też.

Bezpieczeństwo pieszych

Jeśli jedziesz wokół czasie Cukierek albo psikus, spowolnić w dzielnicach mieszkaniowych. W trosce o bezpieczeństwo pieszych uważać na dzieci, rzucając się spomiędzy zaparkowanych samochodów.

Pomysły pieszy i rowerowy bezpieczeństwa

Jeśli dzieci są za pomocą rowerów, powinny dostosować swoje stroje i używać roweru pant klipów lub innych środków w celu uniknięcia kontaktu ze szprych rowerowych. Rowery powinny mieć reflektory, reflektor i klakson lub dzwonek. Należy przestrzegać wszystkich odpowiednich przepisów ruchu drogowego dla rowerów i bezpieczeństwa pieszych.

Sugerowane Zasady bezpieczeństwa Halloween

Niektóre zasady bezpieczeństwa Halloween może zawierać dając dzieciom wczesny obiad lub posiłek zanim wyjdzie, więc nie ulec pokusie, aby jeść dużo ich cukierki lub inne smakołyki, zanim się do domu.

Halloween Bezpieczeństwo i Dzieci

Dla bezpieczeństwa i Halloween dzieci, nigdy nie pozwalać dzieciom podróżować samotnie lub bez nadzoru. Dzieci powinny być pod opieką osoby dorosłej i odpowiedzialnej starszego dziecka. Ustaw limit czasu, gdy dzieci są na tyle stary, aby wyjść z przyjaciółmi. Znać nazwiska przyjaciół. Daj monety i poinstruować dzieci, aby zadzwonić, jeśli istnieje problem lub jeśli będą się spóźniać.

Bezpieczny i nietoksyczny kostium makijaż

Kupując specjalny kostium sprawdzić makijaż dla pakietów, które są oznaczone jako "Made with USApproved kolorów dodatków", "Laboratorium Testowane", "Spełnia normy dla Federal Kosmetyki" lub "nietoksyczny". Listy Większość producentów składników i / lub analizy chemicznej na temat pakietów. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta do stosowania i usuwania.

Halloween światło bezpieczeństwa

Użyj jasnych kolorów, naklejek lub taśmy odblaskowe na Halloween bezpieczeństwa światła tak, że dzieci są widoczne w nocy do kierowców. Taśmy odblaskowe można kupić w większości sklepów z częściami i sklepach z artykułami sportowymi.

Upewnij się, że Sprawdź Halloween Cukierki

Dokładnie przeanalizować wszystkie smakołyki dla nieopakowanych przedmiotów, rozdartego opakowania, porów, zapachu i kolorze złamanej wątpliwej wygląd podczas inspekcji Halloween cukierki. Myć owoce i pokrój je na małe kawałki, sprawdzanie niejadalnych dodatków. Jeśli coś jest podejrzany o smakołyki, zgłoś to na policję. Jeśli masz wątpliwości, wyrzuć go.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Halloween Po Carving Pumpkins

Dorosłych powinny nadzorować lub faktycznie cięcie dyni, ponieważ konieczne jest ostry, spiczasty nóż. Jeśli carving dyni nie jest właściwe, czy dzieci są bardzo małe, jedna wskazówka bezpieczeństwa Halloween jest, że domowe lub sklepu, kupił naklejki mogą być stosowane do rysów twarzy.

Więcej Przepisy Halloween bezpieczeństwa

Dla bezpieczeństwa Halloween, nie wchodź samochody, domy i mieszkania, chyba że towarzysząca dorosła zatwierdzi.

Kostium Akcesoria Bezpieczeństwo

Miecze, magiczne różdżki i inne rekwizyty, kostium i akcesoria kostium musi być nieszkodliwe i wykonane z kartonu, plastiku lub innego materiału giętkiego, aby nie spowodować szkody, jeśli dziecko wali na nich. Nigdy nie pozwalaj dzieciom do przeprowadzenia prawdziwych noży i innych ostrych przedmiotów.

Halloween Costume bezpieczeństwa

Podczas projektowania lub zakup strojów, ćwiczyć bezpieczeństwa kostium tak, że dzieci mogą łatwo chodzić bez potknięcia, oplatających ich stopy lub upadku

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa światła Halloween

Użyj latarki na jack-o'-latarnie światła. Jest to bezpieczniejsze niż w przypadku świecy jest dynia przewrócone, albo gdy płomień dojdzie do kontaktu z dekoracjami kostiumów, które mogą zapalić się i kostiumów, które nie są zmniejszające palność kostiumy.

Więcej Zasady bezpieczeństwa Halloween dla dzieci

Dla bezpieczeństwa Halloween, zatrzymuje się tylko na domach i budynkach mieszkalnych, które są dobrze oświetlone i / lub w sposób widoczny, że uczestniczą w działaniach trick-or-treat. Unikać zaciemnione obszary.

Homemade Halloween Treats

Owiń traktuje prawidłowo, jeśli są domowej roboty lub luźne. Na domowych smakołyków, dopisz się do pakietu więc rodzice będą wiedzieć, skąd pochodzi, gdy są one kontroli Halloween cukierki.

Latarki i bezpieczeństwa światła Halloween

Przewożące latarki pomoże dzieciom lepiej widzieć i być lepiej widoczne dla dobra bezpieczeństwa światła Halloween. Nigdy nie pozwalaj nikomu chodzić za pomocą płomienia na światło.

Kontrola Halloween Cukierki

Jeśli masz zamiar go o kontroli Halloween cukierki, twierdzą, że słodycze i inne smakołyki jadalne być doprowadzone do domu do wglądu zanim cokolwiek zostanie zjedzone.

Znalezienie Bezpieczne Trick or Treat Torby

Sztuczka kostium lub leczenia torby przewożonych przez dzieci powinien być jasny i przybraniem z odblaskową taśmą lub naklejek, jeśli dzieci są na zewnątrz po zmroku.

Bezpieczeństwo dzieci Halloween

Przed wyjazdem Cukierek albo psikus, planu i omówić trasę dzieci zamierza pójść. Niech wiedzą, powinny one iść tylko w znanych dzielnicach i wybrać dobrze oświetlonych ulicach dla najlepszego przewodnika bezpieczeństwa Halloween dziecko.

Trick or Treat Bezpieczeństwo dla sąsiadów i rodziców

Dla trick lub bezpieczeństwa leczenia, odebrać narzędzia, drabiny, playthings, zraszacze, pojemniki na śmieci, lub innych obiektów w podwórzu, więc dzieci nie będą się o nie potknąć. Również zachować światło więc łatwo zobaczyć schody i kroki. Będzie to również oznaczać, że witamy trick-or-treaters.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Bezpieczeństwo Halloween i pieszych

Aby skorzystać pieszych bezpieczeństwo dziecko, uniknąć wyczerpania się spomiędzy zaparkowanych samochodów. Uważaj na samochody wchodzenia i wychodzenia podjazdy. I unikać karkołomnych, i przetrącaniem podczas spaceru w pobliżu ruchu ulicznego.

Zasady bezpieczeństwa Halloween

Przejrzyj dokładnie z dziećmi wszystkie odpowiednie trick or treat wskazówek bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa i przepisów ruchu pieszych.