grsail.com

Kontakt Papier Stal nierdzewna

Kontakt Papier Stal nierdzewna

Kontakt ze stali nierdzewnej papier używany jest więcej niż można się było spodziewać.

Gwiazda Remake Shows Kuchnia

Prawdopodobnie widziałeś go na jednym z wielu programów telewizyjnych dla remontu budżetu. Zazwyczaj, gdy dom jest na rynku lub w domu jest na napięty budżet, ale pragnie, lepsze spojrzenie na jej kuchni. Stal nierdzewna jest pół-bogiem nowoczesnej kuchni, ale nie każdy może sobie pozwolić, aby zmienić na dobre urządzenia do tego elegancki wygląd. Kontakt ze stali nierdzewnej papieru na ratunek. To brzmi jak zbyt łatwe poprawki. Czy to jest?

Czy to naprawdę wygląda na prawdziwy?

Dziesięć milionów dolarów pytanie brzmi: czy ten papier kontakt naprawdę wyglądają jak prawdziwe stali nierdzewnej? Cóż, większość ludzi twierdzi, że nawet dotknięcie test może nie zawsze natychmiast obalić lodówki.

Korzystanie Kontakt Papier

Kontakt Papier Stal nierdzewna

Faux Kontakt Papier Stal

Masz dyskusji, czy próbować kupić nowe urządzenia ze stali nierdzewnej, ale koszty byłyby zbyt duże obciążenie dla budżetu rodziny. Stare urządzenia, które nadal mają kilka lat pozostały w ich zdolności do Ciebie i Twojej rodziny służyć mogą być nadal używane. Jedynym problemem jest to, że wygląda stary i zmęczony. Nadszedł czas, aby spróbować dając im nowe życie z papieru kontaktu ze stali nierdzewnej. Jest to papier kontakt, który został zaprojektowany, aby wyglądać stali nierdzewnej. Wielu twierdzi, że nie można odróżnić w prawdziwym stali nierdzewnej i papieru kontaktowego. Wiele osób ma lodówkę ze stali nierdzewnej, ale mam jeszcze wymienić awokado lub złota zmywarkę, więc zwracamy się do arkuszy kontaktowych ze stali nierdzewnej. Osoby, które zostały pozostawione komentarze na stronach internetowych, przysięgam, że zmywarki teraz dopasować lodówkę i kuchenkę. Koszt nie jest dużo, więc jest bezpieczny zakład, mimo wszystko, że brzydkie zmywarka jest coraz trudniej patrzeć na każdy dzień. Być może jest to odpowiedni rodzaj liftingu na razie. Ale jest papier kontakt ze stali nierdzewnej właściwym wyborem dla wszystkich urządzeń?

Wszystko o stali nierdzewnej Kontakt księgi

Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć, ze stali nierdzewnej, papier używany do nawierzchni urządzeń kuchennych jest to, że jest z metalu. Oznacza to, że ma właściwości refleksyjne, ale co ważniejsze, trzeba być ostrożnym z tym, aby nie zginać lub spowodować gniecenie w nim, tak jak mógł z cienkiego arkusza metalu.

Może wytrzymać ciepła?

Wiele osób chce wiedzieć, czy mogą one dotyczyć ich piece, a także lodówka i zmywarka. Odpowiedź brzmi: nie. To dlatego, że większość dokumentów kontaktowe posiada rating cieplną zaledwie 175 stopni. Można jednak używać go do kuchenki mikrofalowej, jeśli chcesz.

Rozmiar Kontakt księgi

Większość dokumentów ze stali nierdzewnej są w tej samej wielkości, co inne papiery kontaktowych. Papier jest w rolkę, która jest zazwyczaj 18 cm szerokości i 6 stóp szerokości.

Funkcje specjalne

Większości papierów metalicznych, takich jak stal nierdzewna jest odporna na zarysowania i są łatwe do czyszczenia. Większość z nich to szczotkowanego metalu wykończenie, tak odciski palców nie będą wyświetlane. Wszystkie dokumenty ze stali nierdzewnej pochodzi z tej samej siatki pomiarowej i rządzić na plecach. Wszystko co musisz zrobić, to znak, gdzie trzeba wyciąć i nożyczki cięcia papieru, aby dopasować. Będziesz po prostu oderwać papier się kleju do tyłu i mają zastosowanie do danego urządzenia.

Porady i wskazówki

Jest kilka rzeczy, które trzeba pamiętać podczas pracy z papierem kontaktowego.

  • Upewnij się, że powierzchnia jest czysta i wolna od wszelkiego rodzaju żwirku lub powierzchniowych niedoskonałości. Najmniejszy wstrząs lub kawałek gruzu pokaże pod papieru.
  • Nigdy nie stosować się do zakresu lub pieca.
  • Upewnij się, że pomiary są dokładne, przed cięciem.
  • Wiele osób zaleca się użycie wycieraczkę przy stosowaniu papieru do powierzchni, aby utrzymać się marszczyć darmo.
  • Jeśli zmieniłeś swój zasięg na jednym ze stali nierdzewnej, ale nadal mają stare okap, można zastosować kontakt arkuszy ze stali nierdzewnej z kapturem dla idealnego dopasowania.

Zakupy na Papers Kontakt

Można znaleźć dokumenty kontaktowe w wielu sklepach i sklepach internetowych, zwłaszcza ze stali nierdzewnej i innych metali faux.

  • AGD i Hardwares
  • Amazonka