Kominek opalany drewnem Wstawki

July 10

Kominek opalany drewnem Wstawki


Dodawanie opalanym wkłady kominkowe do domu na opalanym kominkiem jest to świetny sposób, aby zwiększyć wydajność z nim. Wkładki te tuck starannie wewnątrz i są często łatwo przeoczyć. Jednak ciepło wytwarzane przekracza standardowej kominkiem. Ci, którzy chcą zmniejszyć swoje rachunki za ogrzewanie będą chcieli rozważyć korzyści płynące z korzystania z tych wkładek.

Jak to działa

Wkładki działa bardzo prosto. Są one dodawane do istniejącego kominka w domu. Nie są one stoją jednostki sam, więc trzeba będzie kominek pracy, w tym komina i przewodu kominowego do obsługi nich skutecznie. Mogą być stosowane w fabrycznych urządzeń kominkowych, jak i murowanych zbudowany kominek. Większość wkładki pasują do każdego kominka wielkości, ale to powinno mieć potwierdzenie, jeśli masz mniejszy otwór na kominku.

Dzięki dodaniu tych wkładek do domu, kominek opalany drewnem standardem staje się bardziej efektywne. Ponadto, wiele osób je kupić, bo dodają lepszy wygląd kominka. Większość z nich posiada nowoczesny wygląd do nich.

Wiele skorzysta

Korzystanie z płonącego drewna wkładki może skorzystać większość osób, które mają kominek i używać go. To dlatego, że instalacja wkładki umożliwi kominek naciskać więcej ciepła wytwarzanego się, w domu, a nie mają stracił przez komin. Większość standardowych kominki bez doświadczenia wkładki około dziesięć procent ocenie efektywności. To jest bardzo niski i przekłada się na wiele stracił okazję do ogrzania domu. Innym powodem, dla którego większość kominki będą korzystać z dodatkiem wkładki jest, ponieważ, jak standardowe ognisko płonie. Kominki te zwrócić w ciepło z otaczającego pokoju w ogień. Pozwala ogień spalić cieplejsze i szybciej. Jednak niekoniecznie jest dobrą rzeczą, ponieważ pokój jest utratą ciepła. Dodatkowo pali znacznie szybciej niż powinien. To też marnuje cenny energii. Wkład zatrzymuje ten proces dzieje.

Wybór odpowiedniego kominka opalanego drewnem wkładki

Przy wyborze drewna spalanie wkładki, istnieje kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Istnieje kilka rodzajów wkładów kominkowych do wyboru, a każdy ma swoje zalety. Wyróżniamy kilka rodzajów należą:

Kominek opalany drewnem Wstawki

  • Bezpośredni Vent Wstawki
  • B Vent Wstawki
  • Vent darmowe wkładki
  • Wkładki Płonące pelety
  • Opalanym Wkładki (które powinny być poświadczone EPA przed dokonaniem zakupu i wykorzystania)

Od nich uwzględnić pierwszy rodzaj paliwa, którego chcesz użyć, a jego dostępność. Nie wszystkie obszary dają ten sam typ dostępności paliwa. Inne systemy wymagają wiele instalacji i zmiany do konstrukcji domu na jeśli je wybrano. Raczej w podjęciu właściwej decyzji w oparciu o paliwa jest dostępny, jeśli i budżetu.

  • Gaz ziemny i propan Gaz: Ci, którzy chcą korzystać z gazu ziemnego lub propanu do paliwa z kominka mogą chcieć wybrać wkładkę B Vent. Ponadto, tego typu działa bardzo dobrze z bezpośrednim odpowietrzająca odpowietrzający wolnego wkładki, przy założeniu że mają konstrukcję przeznaczoną do tego zastosowania paliwa.
  • Pelety Wkłady: Wiele osób szuka opcji na pelety, ponieważ jest to jeden z najlepszych sposobów, aby ogrzania domu sprawnie. Mając stałe źródło przystępnych pelet jest jednak niezbędne.
  • Opalanym Wstawki: Jak sama nazwa wskazuje, opalanym wkładki są dość przystępne, jeśli masz stałe dostawy drewna do spalania. Te muszą być certyfikowane EPA Systemy, aby zapewnić ich ochronę domu. Pamiętaj, aby używać drewna wieku (drewna, które było odciąć i siedział przez co najmniej pełny rok do wyschnięcia).

Pierwsze wstawki czy nie

Przed dokonaniem inwestycji w drewno spalania wkładów kominkowych, bardzo ważne jest, aby zapewnić mogą korzystać ci. Dla większości ludzi, korzyści z wzrostu efektywności jest plus, ponieważ pozwala to ognisko bardziej regularnie ogrzewać dom. Dodatkowo, te wkładki mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza dla tych właścicieli domów, którzy używają wkładkę. Jeśli nie jesteś pewien, czy te wkładki są cennym rozwiązaniem dla Ciebie, porozmawiać z lokalnych ekspertów, którzy mogą zbadać komina oraz wydanie zaleceń, co do których rodzaj wkładki do wykorzystania, jeśli w ogóle.

Powiązane artykuły