grsail.com

Kolegium Spring Break

Kolegium Spring Break


Chociaż pomysł spędzenia kolegium wiosna przerwy zabawa, leżąc na plaży w Cancun lub wygrzewać się w ciepłym blasku słońca Florida brzmi zachęcająco, wielu studentów odkrywania nowych możliwości najbardziej oczekiwanych tygodniu roku.

Zaplanuj College Spring Break

Chociaż może to być łatwiej po prostu poczekać i zobaczyć, co robią Twoi znajomi na wiosenną przerwę, tworzenie planów na początku roku, zapewnia wystarczająco dużo czasu, aby ustalić harmonogram, zarezerwuj loty i hotele i zaplanować idealny pobyt. Cokolwiek bierzesz pod uwagę, to punkt, aby zaplanować wcześniej i zadzwonić hotele, linie lotnicze lub podróży planiści tygodnie, jeśli nie miesiące, z wyprzedzeniem o swojej uczelni przerwy wiosennej. Popularne kierunki, takie jak kurortów na Karaibach, zarezerwować się dużo wcześniej, więc upewnij się, że ich kontakt wcześnie, aby zarezerwować wymarzone wakacje.

Planiści podróży

Jeśli nie jesteś pewien, jak zaplanować podróż, skonsultować się z ekspertem. Firmy planują przerwy wiosennej wycieczki i oferują pakiety. Student City oferuje pakiety i możliwości dla wybranych studentów podróżować za darmo. Najwięcej możliwości obejmują pracę sponsora i promowanie produktów, takich jak napoje energetyczne. Zniżki dla studentów, którzy organizują wycieczki na terenie kampusu dla firmy są również. Tour ich stronę internetową, aby spojrzeć na zdjęcia z najgorętszych miejsc Spring Break.

Pomysły Spring Break

Większość studentów, że słońce, piasek i fale, gdy wyobrazić spring break, a może dzikie imprezowanie MTV stylu. Ale jest dużo więcej można zrobić z tygodnia wolności. Zastanów się pomysły, które pozwalają ukształtować własną ścieżkę i wywiązania się ze swoich wartości.

Jeździć po Europie szyn

Jeśli kochasz sztuki, kultury i podróży, spróbuj podróż po Europie za miejsce na Spring Break. Rozbudowany system kolejowych w Europie sprawia, że ​​podróżowanie łatwe, jeśli nie chcesz wynająć samochód lub jeździć za granicę. Schroniska młodzieżowe zapewnić bezpieczne miejsca do odpoczynku na noc. Niektóre klasztorów zapewniają również kwatery uczeń wieloosobowe. Mogą one mieć surowe przepisy, jak zapala się i obudzić się w określonym czasie, ale są również bardzo przystępne, czyste i bezpieczne dla podróżujących studentów. Jeśli jesteś historii lub literatury głównym lub po prostu ochotę coś innego, podróż do Europy spring break może być niezapomniana podróż.

Wolontariusz

Wielu studentów decyduje się dać swój czas na wartościowej przyczyny podczas przerwy wiosennej. Nieważne, czy jesteś pasjonatem konkretnych przyczyn, takich jak dobrostan zwierząt, mieszkań dla bezdomnych lub rejestracji wyborców, wiele grup wolontariuszy organizujemy przerwy wiosennej wycieczki. Wyjazdy wolontariuszy nie tylko pracy i żadnej zabawy. Wiele to dzień na zwiedzanie, wylegiwanie się na plaży, lub korzystających lokalne atrakcje kulturalne.

  • i-to-i oferuje wiele możliwości dla studentów, którzy chcą spędzić czas w wartościowych przedsięwzięć. Zbuduj dom w wiejskiej Kostaryki, uczyć się w Ghanie, lub nauczania języka angielskiego mnichów buddyjskich w Nepalu. Istnieją możliwości wszystkich talentów i zainteresowań. Musisz zapłacić za podróży, ale słodkie zadowolenie pomaganie innym zapewnia więcej niż wystarczającą nagrodą.
  • Gwiazda Travel oferuje studentom ciekawe pakiety dla wolontariuszy turystyki. Odwiedź Ameryka Środkowa i zapisać żółwie morskie, budować domy, lub nauczyć. Można spędzić nie tylko czas na wartościowego wysiłku, może być w stanie zbudować swoje CV, co prowadzi do większej liczby miejsc pracy.
  • Wiele organizacji religijnych organizowanie wyjazdów wolontariuszy Spring Break. Grupy żydowskie, katolickie, protestanckie i zapewniają wycieczki, które dają studentom z tego samego tle religijnym możliwość służenia i poznać nowych przyjaciół. Sprawdź, z własnego domu modlitwy, aby zobaczyć temat wycieczek w ramach swojej wiary.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Niezależnie od planów na wiosenną przerwę, weź bezpieczeństwa poważnie. Podróżuj z przyjaciółmi, a jeśli zwiedzania lokalnych wiejskich, upewnić się, każdy pozostaje w grupy co najmniej dwóch osób. Jeśli odwiedzasz kluby, należy udać się z przyjaciółmi i uważnie śledzić na swojej osobistej własności, gdy jesteś ciesząc się wieczorem. Inne wskazówki bezpieczeństwa zapewniają, że ktoś wie, gdzie jesteś i może cię znaleźć, jeśli nie wróci do domu w wyznaczonym dniu. Wpisz się trasę i pozostawić go z rodzicami lub przyjaciółmi pozostałych w domu, aby upewnić się, że ktoś wie, swoje plany. Jest to także dobry pomysł, aby zadzwonić do swoich rodziców lub inną osobę z powrotem do domu, co najmniej raz w czasie wakacji. Weź telefon komórkowy z tobą, a jeśli podróżujesz za granicą, upewnij się, że masz odpowiedni adapter elektryczny do jego naładowania.

Trzymać pieniądze, karty kredytowe i ważne dokumenty bezpieczne. Noś swój paszport i portfel w bezpiecznym miejscu, takich jak wnętrze kurtki, a nie w tylnej kieszeni. Kieszenie są łatwym celem dla kieszonkowców.Czy jesteś typem, imprezowanie i wolą wykorzystać czas bezinteresownie, kolegium spring break oferuje studentom szansę zobaczyć i robić nowe rzeczy.