grsail.com

Kierunki Dziki Spring Break Party

Kierunki Dziki Spring Break Party

Przyczyną pęknięcia sprężyny jest tak atrakcyjna, ponieważ jest dostaje tak dzikie. Strony Spring Break często trwają całą noc, cały dzień i całą noc ponownie. Strony te można znaleźć w lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, jak również w egzotycznych miejscach. Należy pamiętać, że strony te są o szalonych, zabawy razy.

Gdzie szukać dzikich Spring Break Stron

Wydostać się z miasta i udać się do jednego z tych popularnych miejsc partyjnych.

Kierunki Florida

Kiedyś było tak, że jeśli szukasz szalonej imprezie, należy udać się do jednego z dużych miast na Florydzie Spring Break. Popularne miejsca na Florydzie są:

  • Fort Lauderdale
  • Daytona Beach
  • Panama City

Miasta te nie są do końca wszystko, za wszystkie cele kiedyś, ale East Coast dzieci szczególnie jeszcze udać się do Sunshine państwa na wiosenną przerwę zabawy. Oni wracają do tych miejsc, ponieważ oferują one zabawy na budżet, idealny do rachunków bankowych dla studentów.

Twierdza Florydy na przerwie dzikie wiosennych strony nadal istnieją, ale wiele z nich odkrywa, że ​​można również znaleźć niezapomniane uroczystości z Kalifornii do Jersey Shore - nie wspominając miejsc poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Lake Havasu w Arizonie

Lake Havasu położony jest na granicy Kalifornii i Arizonie. Jeśli mieszkasz w stanie zimnej pogody i szukasz przerwy wiosennej, która obejmuje ciepłe dni, łodzi i wody, Lake Havasu to miejsce. Imprezowiczów rozpocząć dzień od rozpoczęcia ich łodzi na kanale i wyruszeniem w Copper Canyon. Po przybyciu na Copper Canyon, imprezowiczów związać swoje łodzie w miarę oka widać, tworząc partię pływających.

W Lake Havasu, strona nie zatrzyma dla wyłączników sprężynowych, gdy słońce idzie w dół. Chociaż miasto Havasu City jest mały, ma mnóstwo zajęć nocnych zachować imprezowiczów szczęśliwy.

South Padre Island, Teksas

South Padre Island jest stary stand-by na dzikie wiosennych Spring Break stron. Ta mała wyspa na południowym wybrzeżu Teksasu jest nazwany "Dwie Nation Wakacje", bo jest po prostu granica meksykańska przez most. Podczas pobytu w South Padre, party w Louie jest Backyard i złapać show na żywo lub nocne konkurs Hawaiian Tropic miss bikini.

Cancun i Cabo San Lucas, Meksyk

Kierunki Dziki Spring Break Party

Meksyk stał się coraz bardziej popularnym miejscem impreza dla dzieci uczelni szukają dobrego czasu, zwłaszcza kurortach Cancun i Cabo San Lucas. Możesz sprawdzić na pakiet wiosna przerwy, który oferuje zakwaterowanie w podróży, przyjazny break wiosennej hotelu i działań, takich jak alkohol i rejsy strony plaży, wszystko dla jednej cenie. Około 300 tysięcy studentów US uczelni pójść tą drogą co roku, więc na pewno będą w dobrym towarzystwie.

Cancun życie nocne ma trochę wszystko, by zadowolić każdą partier. Zapoznaj się z niesamowitą La Boom, Coco Bongo lub Dady'O razie dyskoteka jest twoja sprawa. Nie przejmuj się do baru w czasie, większość nie zamykają do piątej rano. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą paszport, ważny dokument tożsamości.

Cabo San Lucas jest o dobrą zabawę z jego głównej ulicy czterech bloków kwadratowych wypełnionych barów i klubów nocnych. Odwiedź miejsca, takie jak Hard Rock Cafe, Squid Roe, Cabo Wabo, Carlos N Charlie i chichot Marlin.

South Beach, Miami, Floryda

South Beach jest jednym z tych miejsc, gdzie gwiazdy Hollywood przybyli do gry. Istnieje zbyt wiele klubów i barów, w tym ultra-hip brzegiem oceanu przeznaczenia ich wszystkich, ale tutaj wybór kilka z nich:

  • Mango
  • Miłość Nienawiść
  • Dwór

W South Beach, impreza wycieki z klubów na ulicach i dosłownie przechodzi przez całą noc. Jeden dół strony, jednak to, że niektóre z bardziej modnych klubach wymagają bilety zajechać.

Spring Break Rejsy

Kierunki Dziki Spring Break Party

Rejsy Spring Break do Bahamów i innych tropikalnych miejsc stały się ulubionym sposobem do podjęcia imprezowanie na pełnym morzu. Choć te rejsy nie są specjalnie dostosowane do wieku osób ubiegających się o uczelni-zabawy, według operatora, w marcu i kwietniu około 90% pasażerów są studenci. Losowanie tutaj? Czy to nie jest oczywiste - rejs na tyle daleko, z wiekiem staje się kolegium pitnej przyjazny 18!

Myrtle Beach, Karolina Południowa

Wycieczki do Myrtle Beach na niesławnej "Weekend" są Plaża rytuał przejścia dla uczniów starszych klas szkół na południu, i wiele Southern College dzieci kontynuują tradycję W czasie studiów. Ten tak zwany "Redneck Riwiera" docelowy wydaje się, że został zbudowany z myślą o wiosennych biesiadników i choć popularny park rozrywki zamknął swoje podwoje, masz gwarancję, aby znaleźć wszystkie imprezy, co chcesz w tym miasteczku w Południowej Karolinie.

Strona Inteligentne

Spring Break jest o partii, ale to nie znaczy, że nie możesz być ostrożny i sprytny. Dokonując drogę przez tłum, należy pamiętać, aby trzymać się blisko znajomych i mieć miejsce w przypadku, gdy spotkanie się oddzielony. Paszport jest koniecznością, jeśli podróżują z kraju, więc upewnij się, że masz jeden wcześnie i utrzymać go przy sobie lub w bezpiecznym miejscu.

Spring break to świetny czas na zabawę z przyjaciółmi. Weź kostium kąpielowy, swoje kubki plastikowe, odtwarzacza mp3 i wytrzymałość, i głowę do miejsca, gdzie na pewno znajdziesz college party przyjazny w pełnym rozkwicie.