Jawbone ICON, Najmądrzejszy Bluetooth So Far

August 2

Aliph, twórca zestawów słuchawkowych Bluetooth, które otrzymałem Jawbone swoją część sławy, pokazał wielką zdolność do rozwoju przez najnowszą wersję, Jawbone ICON, tylko kilka dni. Bez zbędnej skromności Aliph opisuje go jako "pierwszy prawdziwie inteligentny zestaw słuchawkowy Bluetooth".

Oczywiście pragniemy, aby wiedzieć, jakie funkcje pokrywają się z odważne stwierdzenie.

Jawbone ICON, Najmądrzejszy Bluetooth So Far

Przede wszystkim, jest to platforma Mytalk, fajne urządzenie pozwalające na dużą dostosowania. To internetowe narzędzie do przeglądania można zaktualizować Jawbone ICON. Mytalk DialApps daje bezpośredni dostęp do ulubionych usług z łatwym pomocy katalogów, usług; voice-to-SMS i wybierania głosowego są obsługiwane Mytalk AudioApps pomaga wybrać głos i język, że informacje zostaną dostarczone w.; Angielski, francuski, hiszpański i niemiecki są obsługiwane.

Jawbone ICON, Najmądrzejszy Bluetooth So Far

Narzędzie szumnie zwanego Jednoczesne Multipoint umożliwia korzystania z dwóch telefonów, aby przełączać się między dwoma połączeniami i sparowania z aż ośmiu urządzeń.

Inną cechą jest trafnie nazwany 2.5 z NoiseAssasin redukcji wiatru.

Im prostsze funkcje to sterowanie jednym przyciskiem i wizualny wskaźnik stanu baterii, który dostarcza informacji o poziomie naładowania baterii, jeden ładunek dobry przez 4,5 godzin rozmów lub 10 dni czuwania epoki. Baterii trwa jedną godzinę, aby naładować.

Najmądrzejszy gadżet Aliph waży 8 pory gramów i idzie do 99,9 dolarów. Dostępnych jest sześć wzorów, każdy z osobną nazwą.

Powiązane artykuły