grsail.com

Jak zrobić świecę pamięci

Jak zrobić świecę pamięci


Ponieważ wykonane na zamówienie świece mogą być drogie, można się zastanawiać, jak można zrobić pamięci Świeca samodzielnie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka sposobów, które można wprowadzić własne spersonalizowane świecę pamięci, które będą wyglądać tak samo piękny jak coś można zakupić.

O pamięci Świece

Świece pamięci to każdy rodzaj świec, które są używane w celu upamiętnienia lub pamiętaj kogoś bliskiego, a nawet cenionych zwierzaka. Świece pamięci są powszechnie stosowane podczas wesela, kiedy członkowie rodziny lub drodzy przyjaciele, którzy odeszli są zapamiętane. Mogą to być również częścią świecach czuwanie, modlitwę, pomnik lub pogrzebie lub dowolnym innym momencie chcesz uczcić zmarłych ukochanej.

Świeca pamięci, który jest również nazywany pomnik świec, może być wyposażony w szereg upiększeń, w tym:

 • Nazwisko osoby
 • Krótki wiersz, modlitwa lub wers
 • Fotografia
 • Ozdoby takie jak kwiaty, wstążki, lub innych małych pamiątek

Najczęstszym kolorem świecy pamięci jest biały, ale nie ma żadnych zasad, aby powiedzieć, że to musi być. Jeśli tworzysz pamiątkową świecę dla kogoś, którego ulubiony kolor to fioletowy, zachęcamy do refleksji, że w kolorze świec.

Jak zrobić świecę pamięci świecy Pillar

Jeden prosty sposób na świecę pamięci jest przekształcić zwykły, kupili filar świeca, lub taki, który został wykonany samodzielnie.

Wybierz dobrej jakości świecę, aby zacząć od, ponieważ będziemy chcieli wosk do stopienia się powoli, i basen w środku świecy, jak płonie. Tańsze świece, które używają złej jakości wosk spowoduje wosk spływać boki świecą, mgły, tekst, zdjęcie, i / lub ozdoby.

Oto jak ułożyła świecę pamięci z istniejącego filaru? Wieca:

 • Wytrzeć kurz i zanieczyszczenia z świeca z wilgotną ściereczką i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 • Zmierz obwód (Odległość około) świecę.
 • Używanie papieru welinowego, wydrukować swój werset, wiersz, zdjęcie lub jakikolwiek inny materiał drukowany tak, aby zmieścić się wokół świecy. Będziemy chcieli, każdy tekst był czytelny, bez konieczności odwracania świecę wokół w dłoni. Użyj fantazyjnych czcionek i kolorów, jeśli chcesz.
 • Odetnij papier wydruki dopasować świecę w razie potrzeby.
 • Umieść i stosować papier do świecy przy użyciu taśmy dwustronnej lub cienką kleju.
 • Dodaj żadnych dekoracyjnych akcentów, które chcesz, takich jak wstążki, muszli, lub kwiatami, z klejem.
 • Pozostawić do całkowitego wyschnięcia kleju.

Możesz umieścić je na prostych posiadaczy filar świec, tworząc piękny wyświetlacz z innych przedmiotów, takich jak oprawione fotografie i kwiatów ciętych.

Ponieważ papier i ozdoby są łatwopalne, tylko światło tych świec na krótki okres czasu. Gdy zauważysz, płomień zaczyna palić w kierunku swojej dekoracji, tabaki płomienia i zachować świecę pamięci.

Dla trochę dodatkowej ochrony, zanurzyć świec w zwykłym białym roztopionym wosku parafinowego lub sojowym po mocowania wydruków wydruki i pozostawić do wyschnięcia. Dodatkowa warstwa wosku ukrywa swój tekst i zdjęcie tylko nieznacznie, i zapewni lepsze uszczelnienie wokół krawędzi.

Dokonywanie Candle pamięci z Nadzwyczajnych Świece

Świece awaryjne nazywane są również 7-dni świece, i można je znaleźć w wielu sklepach spożywczych, sprzętu lub wyposażenia kempingowego. Te wysokie świece zwykły biały i utrzymywane wewnątrz jasnym szkle posiadacza. Są trochę węższa niż filarach, ale wbudowany w uchwyt sprawia, że ​​są zupełnie bezpieczne.

Jak zrobić świecę pamięci z świeca awaryjnego? To bardzo proste! Po te same podstawowe procedury jak dla świecy pamięci filar, będziesz skończyć z pięknym podświetlanym pamiątkowej świecy. Oto jak to zrobić:

 • Zmierzyć poza uchwytem awaryjnego świecy, od nieco poniżej górnej krawędzi do dna, a odległość ok. Daj sobie dodatkowo pół cala nachodzenia w obwodzie.
 • Po raz kolejny, wydrukować swoje zdjęcie i / lub prozy. Tym razem można używać lekkiego papieru, który pozwoli blask świec widać przez nią.
 • Dołącz drukowanego obrazu i werset do świecy przy użyciu cienkiej klej i pozostawić do wyschnięcia.
 • Dodaj wstążkę lub inne ozdoby, w razie potrzeby.

Świece te mogą być pozostawione spalanie znacznie dłużej filarów. Zawsze miej oko na każdym zapalona świeca, jednak dla pewności.

Dla niektórych pomysłów na to, co napisać na swoje świece pamięci, odwiedź Memorial-Keepsakes.com.