grsail.com

Jak zrobić Snowflake Lights

Światła Snowflake są miłe i niedrogi sposób, aby dodać trochę miękkość i uroku wystrój wakacje. Mamy wszystko, w jednym czasie lub innej wykonane papieru płatki śniegu, podczas gdy albo jeszcze w szkole lub naszych dzieci, a nawet wnuków. W poniższym artykule znajdziecie szczegóły na temat jak zrobić światła śnieżynka.

Kroki do podejmowania Snowflake Lights:

1) Zbieranie materiałów eksploatacyjnych

Potrzebne będą następujące:

  • Papier: każdy rodzaj białym lekkim papierze będą pracować - papier do kopiowania jest najlepszy.
  • Nożyczki, jeśli praca z małymi dziećmi mogą rozważyć uzyskanie tępe nożyczki tip
  • Klej klej lub nawet taśma dwustronna będzie działać, a nawet gumy klej cementowy
  • Małe ciągi jasnych świateł wakacje
  • Dekoracje na płatki śniegu; brokat, koraliki, cekiny małe, jasne, brokat, farby, fałszywy śniegu, anioł włosy (dla dorosłych do korzystania tylko, włosy Kąt przędzie szkła, trzeba zrobić, aby być bardzo ostrożnym, jeśli go używać. Czy nawet zaleca korzystania parę rękawiczek medycznych zastosowanie) niczego, co dodać do połysku od lampki.

2) Pierwszym krokiem jest wyciąć płatki śniegu. Każdy płatek śniegu musi mieć bliźniaka. Jeśli masz dwadzieścia -five światła, a następnie trzeba będzie wyciąć pięćdziesiąt śniegu. , Najprostszym sposobem na to jest z dwoma kawałkami papieru do kopiowania złożonej razem, więc mecz śniegu.

3) Po wyciąć płatki śniegu na zewnątrz, to jest czas, aby je ozdobić. Jeśli wolisz, zawsze można zostawić je gładkie. Najprostszym sposobem, aby ozdobić jest brokat. Kładą bardzo cienką warstwę kleju do wszystkich celów na zewnątrz śniegu i posypać brokatem wszystko nad tym. Chcesz iść łatwo na uniwersalnym kleju tak szybko schnie. Możesz też ozdobić je z niektórych opalizujących cekinów lub nawet małych koralików. Do dekoracji śniegu, trzeba użyć lekkich przedmiotów, żeby nie stać się zbyt ciężkie. Płatki śniegu potrzebne do całkowitego wyschnięcia przed przejściem do następnego kroku.

4) W tym kroku będziesz klejenia swoje płatki śniegu razem. Możesz korzystać ze wszystkich klej cel, dwustronne taśmy, a nawet gumy cementu. Nie chcesz, aby nad użyć kleju wszystkim przeznaczenia lub cement gumy, jak to może zrobić to do góry ciężkie. Masz dwa różne sposoby wykonywania światła śnieżynka. Możesz skleić je ze światłami na stałe w środku pomiędzy swoimi śnieżynkami lub pozostawić na dole odkleiła i wsunąć swoje płatki śniegu na światłach. Korzystnym sposobem jest sklejanie ze światłami przyklejonych stałe. Jeśli nie trzymać światła wewnątrz przy podejmowaniu światła płatek śniegu, zawsze można ponownie użyć światła na kolejne wakacje.

5) Trzymaj swoje światła płatek śniegu w górnej części okna w całej brama lub prawie każdego miejsca w domu. Światła Snowflake wykonane z papieru nie są zalecane do stosowania na zewnątrz.

W ten sposób można dokonać światła śnieżynka. Światła Snowflake są łatwe tanie dekoracje, aby w okresie wakacyjnym.