grsail.com

Jak zrobić Krzyżówka

Jeśli znasz kogoś, kto kocha robić krzyżówki, dlaczego nie utworzyć niestandardowy wykonane zagadki jak niespodzianka lub prezent? Niektóre kreatywne prezenty wymagają wiele czasu, wysiłku i materiałów, ale nie krzyżówki. Większość czasu będą wykorzystywane do tworzenia wskazówek dla układanki, ale mogą to być proste lub tak trudne, jak wybrać.

Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć krzyżówkę. Jednym z nich jest sposób stary Moda: papier i ołówek. Wystarczy wyciągnąć przecinających wierszy i kolumn, które pasują do słowa i upewnij się, aby skorelować wskazówek z numerami rysowanych w rogach. Ten sposób tworzenia puzzli odbędzie najdłużej, zwłaszcza, jeśli ma to być zadbane.

Bardziej efektywny sposób tworzenia krzyżówki jest online. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują darmowe szablony, które są proste i bardzo przyjazny dla użytkownika. Wystarczy wyszukać "tworzyć własne krzyżówki", a wiele stron internetowych, będzie dostępny dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać wskazówek i odpowiedzi, dostosowanych logiczna jest tworzony; można następnie wydrukować lub zapisać go w formacie PDF.

Tworzenie krzyżówki dla prysznicem wesele lub dziecko może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych gier, zwłaszcza, jeśli panna młoda lub matka za to cruciverbalist (fanem krzyżówki). Kolejną wielką wykorzystanie kreatywności robi romantyczny krzyżówka. Dokonywanie puzzle dla twojego partnera lub partnerki może być romantyczne i interesujące. Może to być pamiątka w ramce, lub można utworzyć paczkę zagadek dla zabicia czasu podczas lotu lub w pracy. Małe rzeczy, zwłaszcza te, kreatywne, na pewno przejść długą drogę.

Dokonywanie krzyżówki dziecięcych jest inny pomysł. Jeśli masz czas na rękach można pomóc dzieciom nauczyć swoje listy słownictwa lub badania na badanie. W rzeczywistości co krzyżówki jest również doskonały dla nauczycieli. Czasami trzeba działania wypełniające lub arkusze z wakacji, i dlaczego nie zrobić coś innego?

Krzyżówki są świetne prezenty, ale nawet jeśli jesteś cruciverbalist nadal można się bawić do przygotowywania zagadek. To zajmuje trochę myślenia, aby stworzyć kompletny puzzle z przecinających słowa; tak jak robi zagadki, musisz być mądry, aby się ciekawe i skuteczne wskazówki. Tworzenie krzyżówki jest jak je robić, tylko do tyłu. A może najlepsza część domowych krzyżówki jest to, że zawsze będziesz w stanie je dokończyć.