grsail.com

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons


Łatwo jest nauczyć się jak robić Pons cheerleaderek pom. Istnieją dwa sposoby, aby osiągają Pons pom: jeden jest, aby je kupić, drugi jest do ich produkcji. Nie tylko co pom moście zaoszczędzić trochę pieniędzy, to także świetna zabawa!

Co będzie potrzebne

Do tego projektu, konieczne będzie tylko po kilka dostaw:

  • Worki na śmieci (10 na pom pon)
  • Nożyczki
  • Taśma (Przykład: taśma izolacyjna)

Uwaga: Worki na śmieci można znaleźć w wielu różnych kolorach, aby dopasować swój zespół. Sprawdź miejsca jak sklepie dolara wspaniałe oferty na kolorowych worków na śmieci. Ponadto, za pomocą grubych worków pomoże twoje poms okażą się lepsze i dłużej.

Przygotowanie

Zanim zaczniesz, musisz przygotować się na płaskiej powierzchni. Powierzchnia musi być twardy, płaski i podnośniki odporne. Nie rób tego projektu na ładne drewniane podłogi; raczej wykonać ten projekt na powierzchni betonu lub starszej tabeli.

Weź worki na śmieci z pudełka i ułożyć je płasko. Po wyjęciu ich, można zauważyć, że są złożone. Należy je przechowywać, gdyż pochodzą z pudełka, po prostu rozwinął.

Jeśli używasz różnych kolorów w swoich mostu pom, położyć je odpowiednio. Na przykład, można na przemian czarnych i białych worków, aby uzyskać mieszany efekt kolorystyczny. To jest Twój pom pon, więc dodać wiele kolorów, jak chcesz.

Uwaga: W przypadku układania kolory, należy pamiętać, że później zostanie złożona; W związku z tym, że kolor będzie naśladować po przeciwnej stronie.

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons: Cięcie Torby


Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok pierwszy: Połóż się worek

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok drugi: Cut oba końce

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok trzeci: Fold torba

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok czwarty: Cut torba w paski

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok piąty: boki torby roll

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok szósty: uchwyt do taśmy

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok siódmy: Fluff pon pom
  1. Wytnij zarówno górne i dolne końce worka. Umożliwi to obu stron otwarte i rozszczelnione.
  2. Wchodzisz na dziesięć worków w połowie równomiernie. Nie należy wystającą w dół. Będziesz teraz zauważyć złożone teren jest strzeżony i zamykany, gdy wszystkie otwarte końce są na górze.
  3. Wytnij paski. Cięcie pom paski PON nie jest dokładna sztuki. Jednak niektórzy ludzie czują się bardziej komfortowe pomiar. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zmierzyć się każdy kosmyk być pewna szerokość. W przeważającej części można po prostu wycięte o rozmiarze, który sprawia, że ​​pomiędzy 10-12 pasków w całym woreczku. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby tylko wyciąć pasek w dół w miarę, w którym chcesz rozpocząć uchwyt. Przykładowo około 4-5 cm od krotnie.
  4. Rzuć torby z jednej strony na drugą. Ruch ten jest podobny do zwijania papieru, poczynając od strony celu utworzenia rury.
  5. Przyklej pom pon obsługi, która jest 4-5 cm, które pozostały z cięcia. Upewnij się, że taśma jest ładne i szczelne, więc uchwyty przetrwa zużycia.
  6. Złożyć uchwyt od dołu, aby krótszy uchwyt lub zostawić jak jest. Niektórzy ludzie nawet jak umieścić przykrycie na obszarze do stworzenia czystszej wygląd.

Fluffing POM Pon

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Aby osiągnąć wygląd pon cheerleaderka pom, pom pon musi następnie fluffed. Można to zrobić poprzez paski do ręki, zwykle około 5 lub tak w czasie i pocierając je razem, między dłońmi. Korzystanie niewielką ilość wody, aby Twoje dłonie wilgotne przed tarcie wydaje się zwiększać wygląd pożądany, gdy nitek. Fluffing zwykle trwa od 3-6 minut, w zależności od tego, jak pełna chcieliby Państwo pom cheerleaderek pon wyglądać. W tym momencie można ocenić długość pasków i sprawdzić, czy muszą być przycięte. Jeśli zauważysz, paski muszą być przycięte, wystarczy zebrać paski w pęczek i przytrzymaj je ciasno. Następnie można przycinać je tak jak lubisz.

Uwaga: Przycinanie paski pom pon trochę za mało, aby upewnić się, że nie są na przycięte.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić Pons cheerleaderek pom, spróbuj i baw się dobrze podczas dodawania pozycji do spisu cheerleaderek!

Wpisany przez Jessica Tesoriero