Jak zostać kierowcy NASCAR

June 20

NASCAR jest jednym z najbardziej popularnych lig w USA wyścigowych photography samochód dzisiaj. NASCAR lub Narodowe Stowarzyszenie Stock Car Auto Racing Inc. jest silnik-sport, który został założony przez Billa France Sr i został oficjalnie utworzony na 1 lutego 1948 roku NASCAR jest podzielony na trzy działy, które obejmują szeroki Narodowy Sprint Cup Series, Craftsman Truck Series oraz seria.

Stając kierowca NASCAR nie jest łatwym zadaniem. Być zawodowym NASCAR zawodnik wymaga wysokiego poziomu wiedzy w profesjonalnej jeździe. Należy również mieć ogromny cierpliwości, aby stać się zawodnikiem. Dobre wykształcenie zapewnia również możliwość wyróżniać się przed paparazzi. Oto kilka sposobów, które pomogą Ci stać się pro NASCAR biegacz.

Centrum - Bycie sprawny fizycznie, sprawia, że można utrzymać się na torze podczas wyścigów w ciągu długich kursów mil. O wysokiej wytrzymałości daje zdolność do prowadzenia pojazdów i pobytu na torze na długie godziny. Będąc doskonale pasują również zwiększa czujność podczas wchodzenia w ciasnych linii krzywej.

Szczupła Przeciwko Ciężki Rodzaje - masa ciała biegacza NASCAR jest coś zwrócić uwagę. Zasadniczo, szczupła typu fit zyski racer zaletą przeciwko cięższych mięśniowych typu kierowców wyścigowych, ponieważ każdy funt zawodnik może mieć wpływ na cara wyścigu prędkości € ™ s szybkie wkręcanie i w dryfujących natomiast kierowcy samochodów cięższych wyścigu mają większe szanse, dryfuje w torach podczas skręcania w ciasnych linii krzywej. Całkowita masa samochodu wyścigowego, który obejmuje kierowca wyścigowy, określa maksymalną prędkość pojazdu.

Tło na temat Racing - Aby stać się dobrym zawodnikiem, trzeba wiedzieć więcej o tle wyścigów. Możesz rozmawiać z ludźmi, które mają prawdziwe doświadczenie wyścigów lub doświadczenie drag racing. Mogą Państwo także DOA € ™ s, a dona € ™ t wyścigów w Internecie.

Nauka jazdy - Podjęcie nauki jazdy jest ważne. Lekcje jazdy zwiększyć swoją wiedzę na temat podstaw jazdy od przyspieszenia, hamowania, skręcania i szybkie wkręcanie. Szkoły nauki jazdy również nauczyć się przepisów ruchu drogowego. Pamiętaj również, że niektóre ze znanych szkół jazdy nie zawsze są najlepsze, więc należy wykonać badania.

Jazda na torach wyścigowych - Praktykowanie w torze pomaga dostać się do strefy w profesjonalnej jeździe jeśli dona € ™ t mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby uczestniczyć w lokalnym turnieju wyścigów.

Oglądaj i Go - Oglądanie i dzieje się w prawdziwy tor wyścigowy jest również ważna. Oglądając wyścigi samochodowe obwodu rzeczywistym zwiększa zrozumienie niektórych podstaw profesjonalnych wyścigów, takich jak szybkie wkręcanie, drifting i napięty toczenia krzywej.

Pod maską - Jeśli chcesz być kierowcę NASCAR, trzeba wiedzieć, co jest w maską wyścigowy .... w zasadzie części samochodu podczas jazdy z silnika samochodu do zawieszeń.

Idź i tworzą zespół - Jeśli uważasz, że masz wystarczająco dużo informacji na temat podstaw jazdy, ita € ™ s czas, aby stworzyć zespół. Aby stać się kierowcy NASCAR, musisz mieć zespół lub sponsorów. W ten sposób można dostać się do świata NASCAR. Zasadniczo zespół karmi Cię informacje na temat stanu toru, w tym czasu na torze i stanu samochodu wyścigowego.

Powiązane artykuły