Jak znaleźć przydatnych rzeczy w stoczni złomu

November 30

Złomowisko, zwany także stoczni śmieci i złomu, może okazać się ekscytującym miejscem polowań na znalezienie przydatnych rzeczy, które mogą być podane i repurposed drugie życie. Z recyklingu priorytetem na umysłach większości ludzi te dni, grzebać złomowisko może ujawnić wiele przydatnych rzeczy, które jeszcze trochę życia w lewo w nich. Znajdź Złomowiska w Twojej okolicy, patrząc pod "złom", "śmieci" i "recyklerów" w żółtych stronach w Internecie.

Przed rozpoczęciem zamiatacz ulic polować, jednak istnieje kilka zasad bezpieczeństwa przestrzegać podczas wizyty w lokalnym złomowisku. Noś solidne twarde podeszwie bez otwartymi palcami, aby chronić swoje stopy podczas chodzenia wokół stosy materiałów, które mogą mieć ostrych krawędzi lub połamane. Należy nosić rękawice robocze po osiągnięciu w celu podnieść coś do ochrony rąk. To dobry pomysł, aby nosić okulary ochronne, jak również. Większość Złomowiska powołali chodniki i ścieżki, aby pomóc sprawiają, że łatwiej jest znaleźć przedmioty, bez pełzania szczycie sterty śmieci, które mogą być bardzo niebezpieczne. Podczas wizyty złomowisko przestrzegać wszystkich zamieszczonych przepisów.

Jeśli renowacji lub remontu domu, Złomowiska może być świetnym miejscem, aby znaleźć się jeszcze do użycia klamki, metalowe drzwi, szuflady wyciąga i inne drobne elementy dekoracyjne, które z odrobiną tłuszczu łokcia i ściereczki czyszczącej może Sparkle znów jak nowy. Często można znaleźć sprzęt instalacyjnych takich jak czopy i baterie, które są nadal użyteczne.

Jeśli są poręczne w naprawie mebli, często można znaleźć stare krzesła w potrzebie recaning lub tabel i komody, które mogą wymagać naprawy do nóg lub świeżej warstwy farby lub wosku drewna. Jeszcze nadające lustra i ramy do obrazów często skończyć na złomowisko, łatwo wyremontować przy odrobinie czyszczenia i polerowania.

Wiele Złomowiska mają sekcje poświęcone samochodów i są idealnym miejscem na znalezienie pewnych części ciała i części wewnętrznych, które mogą być dobre zamienniki dla tych, używasz, które są uszkodzone lub zużyte. Bardzo często Złomowiska zawierają części do samochodów nie są już produkowane. Może to zająć trochę czasu i kilka wizyt w różnych stoczniach złomowych, ale jeśli są trwałe, często można znaleźć tylko część, której szukasz w rozsądnej cenie, że po prostu potrzebuje trochę pracy plastycznej. Niektóre Złomowiska są również dobre znaleziska opon, który może być używany w innym celu, jak donic ogrodowych lub przydomowych przekształcane w huśtawki.

Jeśli szukasz czegoś konkretnego na złomowisko i nie znaleźć go na swojej pierwszej wizyty, pozostawić słowo z zarządzaniem złom stoczni, aby mogli skontaktować się z Tobą, jeśli składnik ten dzieje się przyjść i jesteś gotów czekać, aby aby go znaleźć.

Powiązane artykuły