grsail.com

Jak znaczek wartość jest obliczana

Coraz więcej ludzi na całym świecie cieszą się zbieranie znaczków, jak zabawny i przyjemnego hobby. Z drugiej strony zbieranie znaczek jest kosztowna dla większości ludzi; w ten sposób, miliony ludzi są pod uwagę ich pocztowe piecz jako składnika aktywów. Jeśli jesteś kolekcjonerem pieczęć, może być zainteresowany, aby poznać wartość lub kosztu znaczka pocztowego kolekcji. Poniższe porady w celu określenia wartości rynkowej pieczęć:

1. albumy znaczków może pomóc Ci zorganizować znaczków według kategorii. Dla stosowanych pieczęci, nie obejmują pocztówki pocztowy w albumie.

2. Upewnij się, że pod uwagę następujące elementy w kontrolowaniu swój znaczek: stan fizyczny pieczęć (używane lub nie), rzadkość swojej pieczęci oraz wiek i pochodzenie swojego stempla.

3. Kilka porad w identyfikacji miejsca pochodzenia pieczęć:

  • Oprócz Wielkiej Brytanii, wszystkie znaki należą do ich miejsca pochodzenia. Nazwy krajów języka niż angielski są wygrawerowane posługiwania się językiem ojczystym.
  • Możesz sprawdzić znaczek Great Britain poprzez monarcha € ™ s sylwetki.
  • Skonsultuj się z tłumaczami (czy osoby lub tłumacze online), aby zrozumieć słowa nie można zrozumieć.

4. Kilka uwag w identyfikacji wagę i kondycję swojego obrazka:

  • Dzieło znaczki mają najwyższą wartość rynkową.
  • Oryginalne ceny swojej znaczka są ograniczone do maksymalnie sześćdziesiąt procent.
  • Rozważmy następujący przy klasyfikacji stempel: rozmiaru znaczka pocztowego; Położenie obrazu w pieczęć; zakłócenia i niepotrzebne znaki w Twojej znaczka pocztowego; i kolor swojej pieczęci.
  • Znaczki, które nie są stosowane lub są znaczki mięty mają wyższe stawki niż znaczków, które zostały wykorzystane.

5. Znaczki pocztowe, które obejmują niezwykłe daty anulowanie rezerwacji są również plus dla wyższej wartości.

6. Znaczki, które są z limitowanej edycji mają wyższą wartość skarbowej. Znaczki pocztowe z wyższej wartości oryginalnej i nietypowej również potencjał rosnących wartości. Znaczek, który ma największą wartość jest ostateczne znaczek.

7. Znaczki pocztowe z zauważalnych wad, są jednym z najcenniejszych znaczków na świecie. Znaczki z błędów może być warte prawie 200 dolarów.

8. Użyj instrukcji skarbowej lub katalog skarbowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat wartości swojej znaczka pocztowego, możesz skorzystać z przewodników skarbowych. Może się okazać, przewodników skarbowych w bibliotekach, księgarniach lub w szablonie online. Dla początkujących, zalecane jest, aby wybrać przewodnik znaczek z zdjęć i napisów informacyjnych.

9. Sprawdzić gumy. Jest to klej za pieczątkę. Znaczki z klejem mają wyższe wartości, ponieważ tylko nowe znaczki używać gumy.

Należy pamiętać, że gdy mówimy o swojej pocztowych Stampa wartości € ™ s, mówimy o rynkowego kosztu pieczątkę. Możesz określić wartość rynkową swojego znaczka pocztowego na wiele sposobów. Możesz szukać pomocy swojego zaufanego dozownika znaczek pocztowy. Można również sprawdzić kilka stron w Internecie, które zapewniają bezpłatne testowanie wartości znaczków.