grsail.com

Jak zmienić testamentu

Testament jest dokumentem, który jest wykonywany w przypadku Twojej śmierci. Jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian, ważne jest, aby znać swoje kroki zmieniające swoją wolę.

Istnieją dwa sposoby zmiany testamentu. Pierwszym z nich jest w obecności adwokata, a druga jest bez adwokata, ale w obecności świadków.

Jeśli chcesz to zrobić z adwokatem, upewnij się, że szczegółowy wykaz zmian, które chcesz zrobić. Jeżeli zmiany te są niewielkie, trzeba będzie stworzyć kodycyl, który jest dokumentem prawnym jest dodawany do oryginału będzie więc zupełnie nowy Will nie musi być. Pomyśl o tym jak wprowadzenie zmian w konstytucji, nie zaczyna od zera.

Po jej zakończeniu, należy upewnić się, że to wygląda jak oryginał w odniesieniu wskazał daty pierwotnego Woli.

W większości państw, które są wymagane do obecności świadka. Najlepiej jest znaleźć kogoś, kto nie ma osobistego interesu w ogóle w odniesieniu do zawartości Woli. Po zakończeniu, Will i kodycyl są przekazywane z adwokatem na przechowanie i otwarty dopiero po swojej śmierci.

Dla ludzi, którzy nie chcą korzystać z adwokata, mogą łatwo napisać własną kodycyl a następnie dołączyć do oryginalnego ta Woli. Jeśli nie korzystasz z prawnikiem, należy sprawdzić wersję językową dokładnie tak, nikt nie może kwestionować zawartość Woli po śmierci. Kodycyl powinny być podpisane przez świadków jako wymagane przez państwo, w którym aktualnie przebywają.

Świadkowie obecni powinien podpisać ich nazwy, wpisz datę i obejmują ich numer kontaktowy i adres. To sprawi, że łatwo dostać się w kontakcie z nimi, kiedy umrzesz, w przeciwnym razie sąd spadkowych może spowodować kodycyl nieważne. W tym przypadku sąd spadkowych będzie również jednym zdecydować, kto dostanie cokolwiek nieruchomości zostały pozostawione.

Po zakończeniu kodycyl, to jest zawsze dobry pomysł, aby recenzję prawnik to, aby upewnić się, że jest to zgodne z prawem swojego państwa. Jeśli wszystko jest dopuszczalne, można następnie zapisać go w bezpiecznym miejscu, jak sejf w sposób dozwolony przez prawo. Jeśli nie jest to możliwe, należy go przechowywać w swoim powiatu sądu, tak, że będzie łatwo odzyskać po śmierci.

Wprowadzanie zmian w testamencie nie musi być trudne, tak długo, jak zgodność z prawem swojego stanu.