grsail.com

Jak zbudować bujanym fotelu

Jeśli chodzi o budowę bujanym fotelu, to wymaga pracy. Będziesz potrzebował dobrego zestawu narzędzi, drewna, zrozumienie procesu szlifowania i malowania. Ten artykuł mówi, jak zbudować bujanym fotelu.

Narzędzia

Przy budowie bujane będziesz potrzebować dziewięć różnych typów narzędzi. Pierwszym narzędziem jest piła drewno, można znaleźć w lokalnym sklepie sprzętu. Upewnij się, że piła drewno jest wykonana z elastycznego metalu i zakrzywione krawędzie. Drugie narzędzie to tarczy. Musisz się kręcić drewna w strukturze drewna przed montażem bujanym fotelu. Trzecim narzędziem jest skrobak drewna nóż. Państwo będzie trzeba wyłączyć dodatkowe drewna złomu, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd. Czwarty narzędzie jest władcą budowy. Państwo będzie musiał zmierzyć kawałek drewna, aby upewnić się, że dostajesz odpowiedni rozmiar. Narzędzie piątym i szóstym jest handscrew i śruby. Musisz śruby trzymać bujanym fotelu razem i handscrew, aby upewnić się, że śruby są mocno w fotelu. Siódmy narzędzie jest deska do krojenia w celu obniżenia drewna. Osiem narzędzie jest okrągła pilarka elektryczna z linijki wiersza. Narzędzie jest dziewiątym szlifierka.

Drewno

Przy budowie bujane będziesz potrzebować drewna. Najlepsze drewno do wykorzystania jest las lub martwe drewno. Możesz udać się do miejsc, które sprzedają drzew, aby zobaczyć, czy będą oni skłonni dać drewno lub sprzedać je do Ciebie w niskiej cenie i można przejść do roślin przedszkola, aby zobaczyć, czy sprzedają drewno ogrodników. Jeśli wszystko inne zawiedzie spróbować podwórko lub płytę drewnianą w sklepie z narzędziami. Będziesz potrzebować około 7 kg drewna.

Piasek Drewno

Przy budowie bujane będziesz musiał piasku drewna. Proces ten trwa tylko jeden dzień. Możesz kupić Sanders, o pięć, w lokalnym sklepie sprzętu. Sanders jest użyć do zmiękczenia drewna przed rozpoczęciem cięcia na swojej bujanym fotelu. Wystarczy uruchomić szlifierkę nad drewna kilka razy, aż drewno czuje się miękkie w dotyku.

Malować

Po dokonaniu bujane będziesz musiał go pomalować. Są to farby do drewna, które można kupić w lokalnym sklepie sprzętu. Farba Wood są w jasny brąz, ciemny brąz, brąz, lasów i jasnego brązu jasnych i ciemnych odcieniach brązu. Państwo będzie potrzebował pięciu warstw farby dla bujanym fotelu i czekał jeden dzień pomiędzy przed dodaniem nowego płaszcza. Ponadto, będziesz potrzebować uszczelniacz farby i powlekania.