Jak wybrać suplementy witaminy antyoksydacyjne i

June 20

Jak wybrać suplementy witaminy antyoksydacyjne i

 1. Określ swoje potrzeby. Podczas przeciwutleniacze i witaminy są dobre dla wszystkich, twój styl życia i różne inne czynniki będą wpływać na konkretne potrzeby. Można przeczytać o witaminy, które pomaga pewien warunek lub poprawia wydajność; należy sprawdzić, czy witamina ta ma żadnych skutków ubocznych lub przeciwwskazania do dolegliwość, masz lub leki, które przyjmujesz. Na przykład witamina C jest dobra przeciwzapalne jak również przeciwutleniacz, ale często wyrusza dny moczanowej zaostrzenia. Jeśli cierpisz na podagrę, warto zajrzeć do wariantu C Ester witaminy C. Pamiętaj, że witaminy mogą kolidować z lekami lub warunków zdrowotnych i zawsze powinny być wymienione w przypadku innych leków przyjmowanych. Dla wielu ludzi, dobra multiwitamina oraz niektóre inne składniki odżywcze często wybierz zaspokojenie podstawowych potrzeb suplement diety.
 2. Ustalić kryterium, tak że nie biorą witaminy, że naprawdę nie potrzebują lub mogą nawet być szkodliwe dla Ciebie. Zastanów się na ogólny stan zdrowia, wiek i płeć. Konkretne pytania zadać sobie mogą obejmować: Czy istnieją jakieś szczególne dolegliwości lub warunki jesteś starają się poprawić, takie jak poziom cholesterolu powieki lub zdrowia? Czy chcesz przytyć lub mięśni lub starasz się przyspieszyć metabolizm? Szukacie prenatalnych witamin do budowy Twojego ciała sprzed ciąży lub w czasie ciąży? Ustanowienie swoje dokładne cele pomoże Ci zdecydować się na rozsądnym programu odżywiania.
 3. Określić rodzaj suplementu życzenia. Czy masz kłopoty z połykaniem tabletek? Jeżeli tak, to wiele witamin są dostępne w postaci ciekłej, aby wymieszać sok lub woda. Weź również pod uwagę witaminy powlekane, które są łatwiejsze do przełknięcia i zdecydować się na multiwitaminy, aby zmniejszyć liczbę witamin trzeba będzie podjąć. Znalezienie najlepszego rodzaju pigułki, aby połknąć (czy jest to żel, kapsułki, a nawet proszku wymieszać w napoju) pomoże Ci pozostać spójne w swoim schemacie witaminy. Realistycznie zdecydować, co forma witaminy można stale mieć na co dzień, takich jak witaminy w proszku miesza się w soku rano lub smoothie lub witaminy pigułki można wziąć z posiłkiem.
 4. Decydując się jak znaleźć przeciwutleniacz jest dużo jak znalezienie jakiejkolwiek innej witaminy, ale typ przeciwutleniacz będzie chcesz i dawkowanie może będą się różnić w zależności od:

  • Stan jesteś leczenia
  • Twoje indywidualne preferencje
  • Twoja zdolność do tolerowania się antyoksydacyjne

  Przeciwutleniacze są pomocne dla skóry, płuc, serca, trawienie, wątrobę i zdrowia oczu. Możliwe jest zbyt dużo witaminy C i E, lecz alfa-liponowy i postać C Ester witaminy C może być zasadniczo używany w większych dawkach nawet wielu stanów chorobowych. Przy ustalaniu, jaki rodzaj przeciwutleniacz trzeba, ocenić ogólny cel zamierzony, ponieważ antyoksydanty są używane dla zdrowia mięśni, stres, w parze z leczenia raka, zdrowia oczu, skóry, wątroby i zdrowia serca. Ilość przeciwutleniaczy odpowiednich dla Ciebie będzie się różnić w zależności od celu i jak bardzo toksyczne trzeba usunąć z systemu.

  Kwas alfa liponowy jest uważany za dziwnego, przeciwutleniacz, nawet pokazując możliwość poprawy wątrobę, że widział zbyt dużo alkoholu. Potrzeb leczniczych dla przeciwutleniaczy, takich jak na raka lub oczyszczające medical sytuacjach różnią się często w dawkach większych niż antyutleniaczy stosowanych do poprawy funkcji mięśni, zwiększenie skórę i pomóc w regulacji masy ciała. Sejf przeciwutleniacze do podjęcia w większych dawkach, to witamina C, Olej z pestek winogron, kwas alfa liponowy i zieloną herbatę. Mogą być one wykonane w większych ilościach, nie obawiając się przedawkowania, jak może się zdarzyć przy przeciwutleniacza witaminy E.

  Ważne jest, by ocenić swoją dietę, aby sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo owoców i warzyw, lub jeśli chcesz dodać więcej przeciwutleniaczy. Dla większości ludzi zdrowych, witamina C w multiwitaminowy plus liponowy Kwas alfa może być za mało, ale jeśli próbujesz detox, takich jak podczas diety lub wychodzenie z mdłości lub zbyt spożycia alkoholu, może być konieczne dodać więcej przeciwutleniaczy. Osoba, która koncentruje się na zdrowie jelita grubego i będzie chciał się skupić na antyoksydacyjne zielonej herbaty, ponieważ pomaga budować zdrowe komórki. Raka pacjent będzie chciał skupić się na zielonej herbaty i kwas alfa liponowy, ponieważ są zarówno pomóc oczyścić komórki niezdrowe i budować nowe silniejsze komórki.

 5. Ustal zakres cen. Renomowane dermatolodzy Lekarze Perricone, Murad i Brandt nie reklamowany wykorzystania określonych witamin do pielęgnacji skóry estetycznej i wszyscy sprzedają drogie pakiety witaminowe zawierające te specyficzne witamin i suplementów. Chociaż są to wszystkie jakości renomowanych witaminy, te same witaminy można znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością, takich jak witamina Shoppe i GNC za ułamek kosztów, jeśli wiesz, czego szukać. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do przeciwutleniaczy.

  Podczas regularnych Witamina C jest łatwo dostępne w dowolnym rynku za rozsądną cenę, nie ma limitu, ile może być podjęta bez skutków ubocznych z powodu kwasowości, więc ogranicza stosowanie witaminy C w swej tradycyjnej formie. Ale Witamina C jest w kilku wariantach: Niektóre z nich są łatwiejsze do tolerowania niż inni, a może stać się bardziej opłacalne przeciwutleniacz, gdy może być tolerowane w większych ilościach. Istnieje spora rozpiętość cenowa pomiędzy wariantami witaminy C, więc trzeba w sklepie ostrożnie. Na przykład, przeciwutleniacz, witaminę C, który jest zalecany przez dr Nicholas Perricone jest postacią witaminy C, który jest nazywany C ester. C Ester jest rozpuszczalna w tłuszczach, palmitynian askorbylu, co oznacza, że ​​wchłania się szybciej i jest lepiej tolerowany przez system w większych ilościach, nawet jeśli masz wrażliwe warunki żołądka lub zdrowotnych, takich jak dna moczanowa. C Ester jest najczęściej tylko dostępne w sklepach witaminy lub przez marek sławna lekarza paczek witaminy schematów. To jest bardziej kosztowne i trudniejsze niż zwykłe witaminy C, ale można wziąć go w większych ilościach bez skutków ubocznych, więc jest korzystniejsza forma witaminy C niż standardowy witaminy C można uzyskać na rynku.

  Ponieważ witamina C jest na tyle wielki przeciwutleniacz i jest kluczem do odbudowy kolagenu sprawia, że ​​pobyt skóra młodzieńczy, wiele osób chciałoby mieć tyle, ile są w stanie tolerować. Ale ponieważ jest to tak skuteczne, a niewiele osób wie, co to jest, niektóre z linii do pielęgnacji skóry Celebrity lekarza sprzedać rodzaju C Ester witaminy C, jak bardzo drogie ekskluzywnego dodatku. Na przykład, dr Perricone sprzedaje formularz C Ester witaminy C w Sephora i innych high-endowych sklepów kosmetycznych do 30 dolarów za sześćdziesięciu 250 mg kapsułki. Możesz dostać dużo taniej C Ester. Techniczna nazwa postaci C Ester witaminy C jest palmitynian askorbylu (rozpuszczalne w tłuszczach Witamina C Ester). Witamina Shoppe sprzedaje C Ester palmitynian askorbylu (rozpuszczalne w tłuszczach Witamina C Ester) do 6,38 dolarów za czterdzieści pięć 500 mg kapsułki. Upewnij się więc, kiedy sklep dla postaci C Ester witaminy C, aby nie pomylić i kupić Ester C, która jest po prostu regularne witaminę C. Witamina C jest podstawą w każdym programie witaminy antyoksydacyjne, więc uważają, zaopatrując się w sprzedaży witamin , takich jak Pride purytańskie dwa razy do roku sprzedaż i dyskonto GNC na wtorki.

 6. Znajdź marki lubisz i zaufania. Ponadto w celu ułatwienia dostępności, ważne jest, aby znaleźć markę uważasz za renomowane. Możesz dowiedzieć się o reputację innych witamin spółki przez Better Business Bureau i sprzedawców zwykle rekomendacje dobrych marek. Można również uzyskać poczucie firmy czytając butelkę witaminy, aby zobaczyć, jakie są w składników wypełniających ich witamin. Niektóre znane renomowanych marek, które są łatwo dostępne w aptekach i supermarketach, mają ograniczone dodatków składników i są w przystępnej cenie to Nature wykonane witaminy, witamina Shoppe i GNC. Katalog marki online i które są ugruntowane to Swanson Witaminy i Pride purytańskie. Natury Wykonane dodatkowo ma kilka wariantów bardzo pełnych witamin nastawiona na konkretne potrzeby, takie jak ciąża, zdrowie kobiet, zdrowie mężczyzn, zdrowia oczu, ogólne multiwitamina przeciwutleniaczy i multiwitaminy specjalnie dla osób starszych.
 7. Upewnij się, że nie ma leków, stanu zdrowia czy konflikty alergii z dodatku. Tylko dlatego, że to jest naturalne, nie oznacza, że ​​witaminy nie może zmienić, poprawić lub konflikt z lekami, które już zażywają. Inną kwestią do rozważenia jest, jeśli masz jakieś alergie. Sprawdź etykietę za korzystanie z soi, skorupiaków, drożdży lub glutenu, z których najczęściej pojawiają się na listach wielu marek witaminy "składników. Także powszechne w nawet sklep spożywczy zdrowia marki witaminowe stosowanie sztucznych barwników, aromatów, konserwantów i rozpuszczalników chemicznych. Jeśli zaznaczysz składniki Suplement Fakty i liczyć kalorii na witaminy, można zauważyć, zaskakująca liczba marek witamin zawierają sporo cukru, a niektóre zawierają sól.

  Niektóre leki podnieść naturalnych poziomów w ramach systemu, tak że może być celowo unikać multiwitamina z wybranych składników odżywczych. Na przykład, niektóre leki obniżające ciśnienie krwi i niektóre leki moczopędne mogą spowodować uniesienie potasu lub wyczerpania. Niektóre witaminy może powodować rozrzedzenie krwi. Jeśli zamierzasz się mieć jakąkolwiek operację, omówić ze swoim lekarzem, czy te dodatki należy unikać wcześniej. Jeśli jesteś na jakieś leki, takie jak beta-blokery lub leków związanych z ciśnieniem serca lub naczyń i rozważa rozpoczęcie programu odżywiania, możesz skonsultować się z lekarzem i mieć trochę badania krwi w celu ustalenia, czy niektóre witaminy i suplementy powinny być unikać.
 8. Rozszerz lub zmienić schemat miarę zmieniających się potrzeb. Chociaż może nie być gotowy do geriatrii w latach trzydziestych dodatku, twoje ciało nie przestaje lub spowolnić produkcję wielu ważnych składników odżywczych w latach dwudziestych i trzydziestych, a fakty te należy rozpatrywać w powiązaniu z Twoich potrzebach żywieniowych. Ciąża lub zmiany w diecie zmienić swoje potrzeby przyjmowania witamin, jak może wykonywać programy lub stan zdrowia.

Szybkie porady:

 • Pamiętaj, że witaminy mogą kolidować z lekami lub warunków zdrowotnych i zawsze powinny być wymienione w z innymi lekami podjąć.

Powiązane artykuły