grsail.com

Jak WWE Wrestlemania meczów Guess Zwycięzcy

Coroczna impreza WrestleMania jest produkowany przez WWE (World Wrestling Entertainment). Jest to najbardziej oczekiwane wydarzenie w wrestlingu i zazwyczaj dzieje się wokół koniec marca lub na początku kwietnia. Co roku, największe nazwiska w wrestlingu zebrać w jednym stadionie, gdzie tysiące fanów wspólnie świadkami kilku meczach.

Jeśli jesteś fanem wrestlingu i chcesz postawić zakład na niektórych meczów, oto jak można przewidzieć zwycięzców.

  • Oglądaj WWE mecze jeszcze przed WrestleMania. To pomoże poznać zapaśnicy lepiej. Nie tylko to daje ogólny zarys ich technik i umiejętności, ale także zrozumieć kulisy meczów. I jak w każdej historii, zawsze jest dobry człowiek i zły. W końcu, to jest bardzo prawdopodobne, w dobrym zapaśnikiem do zwycięstwa przeciwko złym zapaśnik. Zły facet na pewno nie może mieć tego bardzo dobrą karmę, szczególnie jeśli został wygrywając kilka walk na początku sezonu.
  • Gwiazdy prawie zawsze wygra. WrestleMania widziane gwiazdy do swoich meczów. Te gwiazdy mogą być z zakresu sportu, takich jak Mike Tyson Floyd Mayweather Jr. lub z boksu; Aktorzy Hollywood, takie jak Freddie księcia Jr., lub może być wielkim nazwiskiem w biznesie, takich jak Donald Trump. Ich zaangażowanie w meczach zmienia, ale gwiazdy często współpracować z zapaśnik do walki przeciwnika. Udział ten powoduje wiele zamieszania, reklamy, oraz, oczywiście, więcej pieniędzy na WrestleManii. Jako forma uznania dla gwiazd, które biorą udział w tym wydarzeniu, zapaśnicy one współpracować z prawie zawsze wygrać mecz.
  • Nie lekceważ słabszych. Zapaśnik może być słabszego cały sezon, ale to nie znaczy, że nie może błyszczeć w WrestleMania. Często skręcają się dzieje w tym wielkim wydarzeniu, gdy słabszego wygrywa mecz.
  • Studiować historię. Poznaj tytuł przeszłości i obecnych posiadaczy waśni między zapaśników. Oglądaj filmy archiwalne Wrestlemania, ponieważ producenci mogą być inspirowane przeszłością odpowiada, że ​​tłum naprawdę kochał, nawet jeśli zostały one nagrane w 1987 roku.
  • Prowadzenia badań w Internecie. Istnieją setki wątków i stron internetowych można odwiedzić, aby przeczytać opinie i plotki. Niektóre są bardzo wiarygodne strony. Zanotuj harmonogramach Mecz i zapaśników na mecz, aby zobaczyć kursy lepiej. Istnieją także różne statystyki kursy, które można znaleźć, aby pomóc w podjęciu przewodnikiem zakład. Możesz poprosić kolegów fanów Wrestlemania online lub nawet swoich bliskich przyjaciół, którzy ich zdaniem wygra nadchodzące mecze. Słuchać ich argumentów dobrze i sprawdzić, czy któryś z nich ma sens.

WrestleMania sięga kilku dekad i nie powtarzające się motywy w każdym przypadku. Nie zawsze jest niespodzianka czeka się stało, długo oczekiwany mecz rywalizujących zawodników i prawie zawsze, przegranej na sezon robi ogromne zwycięstwo. Trzymaj je na uwadze podczas postawić zakład lub zakład dla konkretnego wyniku. Miej oczy na nadchodzące wieści o urazach lub planowanych emeryturach, dzięki czemu są zawsze w pętli, co jest ostatnim z zawodnikami.